MangosZero Db 1.12.1 bugtalanitás

Indította kiskakri, 2010 szeptember 18, 04:35:07 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

kiskakri

Blackrock Spire-ban GO entry :179879  Orb of Command nem müxik , nem dob be instába fogaskerék ott van de nincs rekació .

-type 2 , faction 35  data0 és 1 az 0 , data2 3 , data3 6001 , data4 1 és azután data5-23 ig 0 van (van a táblában más is de az nem lényeges).

type 2 (a kettes az questgiver) , na most az érdekel hogy ezt kell átirni valami másra?

lehetőségek amik vannak :
0 Door
1 Button
3 Chest (az ilyeneket kihagyom)
11 Transport
18 Summoning_Ritual
22 Spellcaster
27 Custom_Teleporter


Skyne

valszeg Transport, és van még 1 tábla ahol meg a koordinátákat lehet megadni, de majd vmeik DB szakértő elmondja, én ehhez nem értek annyira :=/

Szilárd

Talán, ha 1 spellid-t mondassz, amit használ a GO, akkor lehet, hogy kicsit előrébb lennénk.
Java / C# / Swift Programmer

Apple
----------
OS X / iOS User
iPhone 6 Plus
iPad Air 2
MacBook Pro 13" Retina

kiskakri

#3
IdézREPLACE INTO `gameobject_template` (`entry`, `type`, `displayId`, `name`, `faction`, `flags`, `size`, `data0`, `data1`, `data2`, `data3`, `data4`, `data5`, `data6`, `data7`, `data8`, `data9`, `data10`, `data11`, `data12`, `data13`, `data14`, `data15`, `data16`, `data17`, `data18`, `data19`, `data20`, `data21`, `data22`, `data23`, `ScriptName`) VALUES (179879, 11, 4891, 'Orb of Command', 35, 0, 1, 0, 0, 3, 6001, 1, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 'go_orb_of_command');

ha a gameobject_scripts és gameobject_questrelation is kellene , abban nincs benne

kiskakri

#4
mangos db-ből hiányzik az areatrigger_scripts , amott meg írnak hozzá update-et ....

legnagyobb röhej h még az update-eket is javitani kell h be lehessen őket tolni a db-be  :D


EDIT: én voltam figyelmetlen ők vették ki  itt a legfrissebb struktúra  http://wiki.udw.altervista.org/wiki/index.php?title=Mangosdb_struct


Girosz

Console-al töltötted be? Mert ha nem, akkor lehet, hogy a kezelőprogid bénázik. Elég gyakran bénáznak, az az igazság.  ;D

Skyne

de aztis eltudom képzelni hogy télleg fail az a cucc :D (sql fájlok)

kiskakri

#7
 Ami az Orb of Command-ot illeti , ráhagytam és csináltam egy teleport objectet ami szinte minden dungeon-hoz és raid-hoz odavisz gossip-al . Nem a legtökéletessebb , mivel  3.x.x-hez való , de amennyire tudtam átalakitottam  :D

Idézde aztis eltudom képzelni hogy télleg fail az a cucc  (sql fájlok)

megnyitottam  Notepad++ -al és tényleg hiányzik  areatrigger_scripts ZPDB-ból is meg és corepatcheknél sincs.

SQLyog-ot használok

Powered by EzPortal