Trinitycore 2.4.3 loot hiba

Indította Lacabacsixxx, 2010 október 12, 10:47:35 DÉLELŐTT

Előző téma - Következő téma

Lacabacsixxx

Sziasztok

Van egy kis gondom
Az a bajom hogy a szerveremen a humanoid npc ék (legyen ezek sima npc vagy elit vagy boss) nem adnak lootot.
Szóval ha megölöm őket nem tudok belőle semit se lotolni.
Mit tegyek segítsetek.

Trinitycore 2.4.3 patch-es szerver nem szeretném nagyobb patch-re tenni.

Előre is köszönöm a válaszokat.

A másik gondom, hogy hol adom meg egy tárgynak hogy pl a vendornál ne pénzt (gold) kérjen érte a vendor hanem tárgyat pl tokent vagy ruhát.

MicroStar


NevemSenki

Nem tudom hogy az adatbázis struktúrája mennyiben tér el 2.4.3-nak, de ez segíthet.
Így le tudod ellenőrizni, hogy egyáltalán meg van-e írva maga a Loot.

The `*_loot_template` tables

Ha ez rendben van, akkor más melegebb hiba állhat fent. de valahogy megoldjuk.  ;)

Üdv.: Senki

Skyne

a loot táblák ugyanazok mint a mostaninál, tehát Senki linkjét megnézheted, de ez így nekem elsőre erősen db hibának tűnik, írhatnál még pár dolgot, milyen adatbázist használsz, módosítottál-e a core-on stb.
([self ad on] btw van mayar fejlesztésű 2.4.3 emu, magyar supportal  ::) [self ad off] )

Lacabacsixxx

köszi az edigi segítségeket.

Skyne:

core_version:  TrinityCore Rev: Archive Hash: d9331954e637 (Win32,little-endian)
core_revision: 0
db_version: TDB 0.0.2 ( 8 ) for Trinity revision 1097
script_version: ACID 0.0.7 Trinity - Special Edition 2.4.3 Final Release

Ha ez neked mond valamit és esetleg ebből ki lehet indulni.
           

 

tunnr

Laca nem akarlak áttéríteni a neora de sztem jobb lenne ha megnéznéd milyen mert ugyan a neo tcből feljlődött.
Ha gondod van feljösz irc-re és egyik dev úgy is segíteni fog. Sztem megéri az áttérés ;)
A gondodra a megoldás az h az npcnek nincsen loot táblája és amit senki linkelt az is megnézegetheted  :D

Skyne

Idézetet írta: Lacabacsixxx Dátum 2010 október 12, 08:20:46 DÉLUTÁN
köszi az edigi segítségeket.

Skyne:

core_version:  TrinityCore Rev: Archive Hash: d9331954e637 (Win32,little-endian)
core_revision: 0
db_version: TDB 0.0.2 ( 8 ) for Trinity revision 1097
script_version: ACID 0.0.7 Trinity - Special Edition 2.4.3 Final Release

Ha ez neked mond valamit és esetleg ebből ki lehet indulni.

 


hát nézdmeg azt a creature_loot_template táblát esélyes hogy hibás az importált db.

Szilárd

Régi TC-nél nem volt még olyan dolog, hogy ha .die-val ölöd meg akkor nincs loot? Csak mert ezt konfigban lehet állítani.(Legalábbis a mostani reveknél)
Java / C# / Swift Programmer

Apple
----------
OS X / iOS User
iPhone 6 Plus
iPad Air 2
MacBook Pro 13" Retina

Lacabacsixxx

#8
Az volt a hiba hogy .die al öltem meg igy nem adott loot ot.

Kérdés:

Hogy tudom megadni neki hogy mit adjon lootolásra mert csináltam egy event boss t és szeretnék neki betenni tágyakat hogy mit adjon ha megölik

Lacabacsixxx

megoldottam.

csinálok egy leírást és beteszem majd hátha valakinek kell.

:D köcce mindent

tunnr

Laca módosítás gomb(csak szólok).
Már van ilyen leírás(ha jól tudom) szval nem kellene fáradoznod:D

Skyne

Idézetet írta: zoomika Dátum 2010 október 12, 08:35:35 DÉLUTÁN
Régi TC-nél nem volt még olyan dolog, hogy ha .die-val ölöd meg akkor nincs loot? Csak mert ezt konfigban lehet állítani.(Legalábbis a mostani reveknél)


de, é levan írva már jóóópár helyen, a fórumban szal ilyen már (nekem) alap, de úgylátszik másnak nem... :/

Powered by EzPortal