Segítség.

Indította Mazsii, 2011 február 21, 04:02:36 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Mazsii

Sziasztok segítség kellene nekem account regsiztrációs panel-ben. Ide nemtudom leírni de szóban TS3 / Skype-n eltudom mondani mit szeretnék. Ezért kellene segítség nekem.

De megpróbálom leírni.:  ToMa által készített leírás illetve regpanel-t használnám. Nem tudom beállítani mert még soha nem volt vele dolgom.  Úgy Szeretném megcsinálni hogy van egy tárhely oda feltöltöm. És a Configuration-t a szerverre állítom és visszadob Mysql hibával. Nemtudom miért. Lehet nem ezzel a  modszerel kellene csinálnom. Kérlek segítsetek valahogy.

MSN: mazsii@index.hu
Skype: gam3r007

Köszönettel: Mazsii

XeRoX

A config fájl tartalmát betennéd ide is?(de a kódot szedd ki belőle.)

Mazsii

#2
Tess

XeRoX

Az adatbázisod 3306-os porton van? Mert ha igen akkor szerintem ezt rontottad el:
$port="8085";
(Mondtam, hogy szedd ki a kódot a config fileból, vagy mások is láthatják...)

Mazsii

A kód az tökmind1 ez alapból benne volt. Csak nem tudom melyik filet módosítsam.

XeRoX

Ez házi szerver? És külső tárhelyről lehessen regelni? Beavatnál?

Mazsii

Igen házi szerver. Jelenleg itt lehet regelni http://angelsoftears.dyndns-server.com/ és azt szeretném ha itt egy jobbna kiinéző account regisztrációs panel lenne mitn pl amit cisnált Action vagy Pradox vagy akárki. De nemtudom hogy csináljam. Jelenleg ToMa amit készített azt próbálom megcisnálni de nemjön össze. Lehet hogy ott a hiba hogy a Webodlal amire feltöltötem az enm a saját szerveremen van ??

XeRoX

A Szerveredre tudnak csatlakozni? Szerintem ha úgy csinálod hogy a géped egy "tárhely", akkor az ip cimed az url, annak regelsz egy TK s domaint és mindenki boldog, de nem tudom mennyire kivitelezhető.

Mazsii

Minden jó csak modernebb regpanelt szeretnék. De szerintem az a hiba hogy enma  saját szerveremen van a repanel stb. és kifele nem enged csatlakozni a tárhely DB-re

XeRoX

A tárhelyed az okhost.eu-nál van? Esetleg az előző regisztrációs panellel működött a regisztráció?

Mazsii

Igen ottvan. amit belinkeltem az a reg panle az a szerveren van minden és 1 domain amit akptam ha arra kattintanak megy minden. De ha az enyémet akarja behozni akor nem megy de nekem nincs fent a szerveren nekem csak a weblapon van.

XeRoX

Akkor azt felejtsd el...nekem is ott van tárhelyem. Az okhost nem enged kapcsolatot külső géppel, szerverrel...stb.

Mazsii

És ha felteszem a saját szervere és adok neki 1 másik IP-t ás aldomaint akor a ha beírom a webre megjelenik.. nem ??

XeRoX

Aha, de ahhoz kell Aphace szerver vagy mi, de ebbe nem szeretnék belefolyni, mert nem tudom pontosan mi, hogy kell csinálni!

Mazsii


Powered by EzPortal