Felesleges,

Indította Bluerák, 2011 április 07, 09:51:00 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Bluerák

Igaz

MacBook Pro 13' 2.26 GHZ, 4 GB RAM - White
iPhone 4S 16GB - Black
iPad 3 - Black

NEW PC:
Asus EAH6670 (1GB 128 bit)
AMD FX AM3+ (4x3.8GHZ)
ASRock 970 EXTREME3
8GB RAM

Kerge

xD köszönjük Blue! Igazán értelmes :D De te legalább próbálod életben tartani a fórumot. Én is már régóta azon gondolkodom, mit adhatnék a népnek, de még nem jutott eszembe semmi :s



XMas WoW DEV

XeRoX

OFF

Kerge ezt a fórumot nehéz lesz életben tartani. Az emberek abbahagyják a WoW-ot, ráadásul sok az olyan ember aki leveszi a respectedet, és leüvölti a fejed, ha levegőt veszel.

Vissza térve. Tényleg haszontalan dolgok, de azért kösz.

Devis

xerox mint pl te? ahelyett h itt kötözködnél, inkább értékled azt h vki megoszt még vmit ezen a világon.
Köszi Blue
Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.

Bluerák

Csak azért osztom meg az ilyen dolgokat, hogy legyen néhány téma ahol az emberek írkálnak legalább  :P

MacBook Pro 13' 2.26 GHZ, 4 GB RAM - White
iPhone 4S 16GB - Black
iPad 3 - Black

NEW PC:
Asus EAH6670 (1GB 128 bit)
AMD FX AM3+ (4x3.8GHZ)
ASRock 970 EXTREME3
8GB RAM


Archangel

Szép munka Blue, legalább van valaki aki...
@XeRoX Észrevehetően kevesebb szerver van, de még lesznek meglepetések : D

Kerge

Így van. Én elég jól ismerem XeRoX-ot ahhoz hogy tudjam, hogy ezt nem kötekedésnek szánta.

Eddig is voltak mély pontok, és ezután is lesznek.



XMas WoW DEV

XeRoX

Ez a kijelentés: "xerox mint pl te?", ezt úgy értsem, hogy én is kezdek elszakadni a WoW-tól, vagy a LEÜVÖLTŐS RESPECT fosztó k*csög rohadék állat vagyok? Bocs hogy őszintén elmondtam a véleményem kövezzetek meg, mert megszólaltam.

hodobaj

Életbe tartani a Fórum-ot:D

Hányan foglalkoznak itt komolyan WoW szerver készítéssel, az aktív tagok közül? Egy kéz elég.

XeRoX

#10
Nem lesz könnyű. Ritkán nézek fel ide, akkor is kevés azon hozzászólás amit értelmes ember írt.

nastus

IdézHányan foglalkoznak itt komolyan WoW szerver készítéssel, az aktív tagok közül? Egy kéz elég.

Kedves Hodobaj!

Az a probléma, hogy ma már azok is foglalkoznak WoW Szerver készítéssel, akiknek fingjuk nincs az egészről. Előkaparnak 3000Ft-t és szaladnak az első hostinghoz wowszerverért. Ma Magyar országon, igen kevés szerver van(6-7), akik komolyan veszik ezt az egészet, és nem szórakozásnak fogják fel. (Ezeknek meg látszik is az eredménye)
Viszont, akik itt aktívan válaszolgatnak a kérdésekre, és segítenek másokon, azokból igen kevés van, de viszont ők értik is a dolgukat. Én is voltam kezdő, és mai napig nem tudok még sok mindent, de az ember mindig tanul új dolgokat.
Ami viszont tényleg idegesítő, hogy egy adott téma megtalálható itt  fórumon 5 helyen, de azért a "Kérdések és Válaszok" menüpontban még 1x megkérdik azt, mert lusták keresgetni.

Szóval, nekem minden elismerésem azoké, akik itt a fórumon segítenek mindenkinek, és aktívan válaszolgatnak a kérdésekre. (Én is szoktam, amikor időm van rá)

hodobaj

IdézMa Magyar országon, igen kevés szerver van(6-7), akik komolyan veszik ezt az egészet, és nem szórakozásnak fogják fel. (Ezeknek meg látszik is az eredménye)

Tauri 1-7.

A többi szerver nem veszi komolyan, elavult honlapok TC2 Rev.-ek semmi reklám, semmi fejlődés csak úsznak az árral.
És mi lett belőle az ország első WoW szervere a Freedome WoW 1 hónapja már kénytelen volt össze cuccolni egy másik szerverrel...

Reconka

IdézA többi szerver nem veszi komolyan, elavult honlapok TC2 Rev.-ek semmi reklám, semmi fejlődés csak úsznak az árral.
És mi lett belőle az ország első WoW szervere a Freedome WoW 1 hónapja már kénytelen volt össze cuccolni egy másik szerverrel...

tauri sem reklamozza magat, mert minek, amugy meg "Jó bornak nem kell cégér"
es foleg olyan ceger ami mostansag divatba hoztal sajnos. Azert mert  egy szerver elkezdi fikazni a masikat, attol meg nem lesz jobb.

Az, hogy  a tobbi szerver nem veszi komolyan a dolgokat, epp a topik inditojat kene megkerdezni, hogy milyen munkalatok folynak a hatterben Frostmourne-on (szerintem nem lazsalnak :) )

Trophy

Idézetet írta: Hodobaj Dátum 2011 április 18, 12:50:40 DÉLELŐTT
IdézMa Magyar országon, igen kevés szerver van(6-7), akik komolyan veszik ezt az egészet, és nem szórakozásnak fogják fel. (Ezeknek meg látszik is az eredménye)

Tauri 1-7.

A többi szerver nem veszi komolyan, elavult honlapok TC2 Rev.-ek semmi reklám, semmi fejlődés csak úsznak az árral.
És mi lett belőle az ország első WoW szervere a Freedome WoW 1 hónapja már kénytelen volt össze cuccolni egy másik szerverrel...


Nem kenyerem más szerverek fikázása, de a Taurin nagy a létszám, de ennyi, ha felmész Youtube-ba a Tauris videók közel 50%-a arról szól, hogy milyen bugos  a szerver, és mennyire idióták játszanak ott, a többi PVP-s videó. Bár szerintem nem rossz, de nem kéne isteníteni, ha a playerek nagy része csak szídja...
Persze ez csak az én véleményem, de alátámasztja jópár videó...

Powered by EzPortal