EXTENDED COST ID, Saját egyedi tokennel, coinnal való vásárlás!

Indította Cleaver93, 2011 június 30, 02:01:59 DÉLELŐTT

Előző téma - Következő téma

Cleaver93

Sziasztok, Bocs a témá-ért, de a kérdezz, felelek témába nincs válasz -.-''
Ha viszont a problémát megtudtuk oldani akkor ez értékes lehet más embereknek is.
Tehát, azt már tudjuk hogy saját kreált itemet  amit mi készítünk, nem lehet beállítani, de láttam már sok szerveren hogy mégis megoldották, ehez script kell, vagy úgy is meg lehet oldani, hogy egy létező tokent átírunk a milyenkre. Én próbáltam, és a DB-be meg is változtattam, de amikor ING beaddoltam ugyan az maradt, vam erre megoldás vagy ez télleg script?...

IrOn

#1
Hell

Cleaver93

Hát nem megy, lehet hogy azzal van a gond hogy az Emblem of frostot próbálom módosítani?

Cleaver93

nem, okés jó lett :D Valaki nem tud egy olyan tokent ami nem emblem vagy ilyesmi, hanem más a kinézete, de sok extended IDje van, tehát sokféle mennyyiségben lehet megadni

IrOn

#4

Cleaver93

Ugyan úgy néz ki, hiába a dispayID átírása, a név megváltozik, de a kinézet ugyanaz...

IrOn



Raisen

Valaki már wowemufon leírta de nem tudom melyik topikba amit nem használ a játék display id-ket azok megjelennek a kreált itemeken de ha sajátot szeretnél több szerveren is addon-t írtak az itemekre és úgy látható volt.


▀█▀ █▀▀▄ █▀▀ █▀▀█ ▒█▀▀█ █▀▀█ █▀▀█ █░█ █▀▀█ █▀▀ █▀▀ ░ █░░█ █░░█
▒█░ █░░█ █▀▀ █░░█ ▒█▀▀▄ █▄▄█ █▄▄▀ █▀▄ █▄▄█ █░░ ▀▀█ ▄ █▀▀█ █░░█
▄█▄ ▀░░▀ ▀░░ ▀▀▀▀ ▒█▄▄█ ▀░░▀ ▀░▀▀ ▀░▀ ▀░░▀ ▀▀▀ ▀▀▀ █ ▀░░▀ ░▀▀▀

Cleaver93

Van addon, de akkoris, Badge of Justice-t átneveztem. A Display ID-t átírtam, de ugyanúgy a Badge of Justice-t mutatja, csak a néz változott...

daviez

#10
Én DBC fileban azt csináltam, hogy 1-es ID-jű sornak, ill. IEX-nak - ItemExtendedCost, továbbiakban, nálam, csak IEX  - módosítottam az értékeit, így BoJ-t kér, 20-at. Működik is, tényleg 20 BoJ-t kér, viszont árnak nem 20 BoJ-t ír, hanem azt, ami eredetileg is a DBC fileba volt beleírva, azaz:
13 Honor pont
9 Arena Pont
1 Tough Jerky
2 Minor Healing potion

Meglehetne oldani azt, hogy ha már tényleg azt kéri, amit kell, akkor azt is mutassa, amit kell?:D
Legújabb TC rev.

kagebunshin


Lehet nem így van, de én így értelmezem.
A dbc fájlokat a kliens valamelyik mpq fájljából csomagolja ki. Ezért ha a szerver oldalon ezeket módosítod akkor a kliensben is módosítani kell. Ha jól emlékszem NevemSenki foglalkozott kliens módosítással. Ő talán többet tud mondani erről.
"-Egy dolgot viszont elárulhatnál nekem. Ki találta ki, hogy a fák őreinek erejével szálljatok szembe velem, mert nem te ugye? Te nem tudtad!
-Nem... de azért vagyunk többen, hogy valaki tudja."

Powered by EzPortal