Cmake hiba

Indította Dusi124, 2010 szeptember 21, 12:21:31 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Dusi124

Sziasztok!

Egy olyan problémám akadt, hogy amikor elindítom a cmake-t, hogy létrehozza VS fájlokat, akkor ezt a hibát írja ki:
IdézCMake Error at cmake/macros/FindOpenSSL.cmake:85 (message):
  Could not find OpenSSL libraries! Please install the library before
  continuing
Call Stack (most recent call first):
  CMakeLists.txt:49 (find_package)
Azt nem tudom, hogy hogy rakjam be, vagy telepítsem az OpenSSL-t, amit hiányol. Már telepítettem az OpenSSL 1.0.0a-t, de úgy sem jó.

A segítségeteket előre is köszönöm!

Kerge




XMas WoW DEV

Dusi124

#2
K

rugabi94

Nem ez a hiba hanem ez a hiba a C++ná lép fel a mysql honlapjáról tölts le egy openssl exét valami ilyesmit


Dusi124

Köszönöm mindenkinek, aki válaszolt, de rájöttem, hogy én voltam a hülye. Egyszerűen máshol voltak a fájlok, mint amit a cmake-be tettem. Armani leírásában az volt írva, hogy a C:/trinity mappát kell berakni a cmake-nek, de új trinity-nél úgy látszik nem így van. Amikor körülnéztem a trinity mappában, akkor megtaláltam, amit be kell rakni, mégpedig itt: C:\trinity\.hg\store\data . Amkor ezt a mappát raktam be, akkor probléma nélkül működött.

Szóval az én hibám volt, és elnézést szeretnék kérni az újabb felesleges topikért, és az ilyen butaságokkal való zaklatásotokért.

birka88

Ugyan ez a bajom de még mindig nemsikerült megoldást találnom rá:S nincs ilyen mappám, amit az előttem hozzászóló írt kérlek segítsetek.

XeRoX

Létre kell hozni, és abba kell tenni a Lib-eket.

birka88

írjad le kérlek pontosan mit hova, mert amit letöltöttem tc-t csináltam bele mappát beletettem helyesen neveztem el de semmi...


XeRoX

Az externals mappába tedd a lib fájlokat... ÉS HASZNÁLD A MÓDOSÍTÁS GOMBOT!!!


XeRoX

Akkor nem tudom.. Szerintem szedj le egy másik cmake-t, vagy nem tudom.

Powered by EzPortal