TrinityCore publikálás

Indította Detrot, 2011 február 03, 10:03:12 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Detrot

Hello

Arra lennék kíváncsi hogy hogyan tudom a TrinityCore 3.3.5(a) -s szerveremet mások számára is elérhetővé tenni. Routerem van, ezért vagyok gondba. Légyszíves írjátok le lépésről lépésre hogy hogyan tudnám publikálni a szerveremet! Köszönöm!

Shartigan

A fórumon a Google tölti be a lexikon szerepét... Mi csak tanácsot adunk! :P
Na meg mentalisták sem vagyok ezért nem tudjuk kitalálni a routered típusát...  ::)

Tanács:

Keresd meg a routered típusát (ezt megtalálod az internettel, hálózattal kapcsolatos szerződésen vagy hasonló helyen)
Miután megtaláltad utána írd be a google-ba: <router típusod> port forwarding
Itt kapsz egy részletes leírást utána nincs más dolog csak forwardolnod (meg kell nyitnod) a szervered által használt portokat.

Sok sikert!



HTML::CSS, SQL, SHELL Programmer/Scripter, PHP Programmer, PERL Programmer
IRC Projects: Narancs(Perl) & Moldor(C#)

Detrot

csak forwardolni kell és kész? utánna miket kell átirni(config stb)?   az a no-ip -es izéé nem kell?

Kerge

Jajj... Remélem, hogy csak a haverokkal akartok gamelni a szerveren xD

1. Adatbázisban az auth db ben,  van egy tábla 'realmlist' Ott kell beálligatnod dolgokat. Segítség itt: Trinity WIKI
2. A PortForwardolás.

És enni a no-ip arra való, hogyha dinamikus IP címed van, akkor az "létrehoz" egy újat, (Csak épp szövegeset, és nem számosat xD) ami nem változik, így aztán az lesz a realmlist.

Ha nincs no-ip -d, (és nem dinamikus az ip címed) akkor az IP címed lesz a realmlist. Persze csak mások számára, mert neked elég realmlist-nek a localhost is.

Dióhélyban ennyi :P

((+1 nem szégyen, ahogy sokan mondanák xD ))



XMas WoW DEV

Trelek

Nekem is routerem van, Forwadolom a portokat de mégis mysql probléma van ..


Powered by EzPortal