WoW története

Indította delton, 2009 május 04, 04:31:10 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Szerintetek mi lesz a 4.x.x -ben?

Új sziget
11 (12%)
Új kaszt
7 (7.6%)
Új faj
26 (28.3%)
Egyéb
6 (6.5%)
Nem tudom
2 (2.2%)
mindegyik a nem tudom kivételével
31 (33.7%)
nem lesz 4.x.x
9 (9.8%)

Összes szavazó: 32

delton

#15
valamit nézelődtem és ott írták angolul hogy 4.0.0 sajna németet tanulok=(
meg gondolom ilyen sikeres játékot csak nem hagynak abba

showman

#16
jah, vettem észre én is itt-ott... kiszáltak a 4.x.x első szavai :)
World of Warcraft: Into The Emerald Dream.. nem ez lessz a neve?

szerintem még 2-3 kieg lessz...

delton


Tudvari

szerintem se fogják abbahagyni a játék fejlesztését mert sokat kaszálnak vele...
de az is lehet hogy most abbahagyják mivel hogy a Warcraft III: Frozen Throne csak a Lich Kingig Jutott el és a World of Warcraft vagyis Warcraft világa csak a Warcraft-nak az mmorpg 3d-s változata
de biztos nem haggyák abba :D

Schwetz

Van videó róla,bár nem biztos,hogy ez hivatalos.
Új sziget:Kezan
Új választható faj:Goblin
Új kaszt:Barbárok
Új mesterség:Fa megmunkálás
Új Insták
Új Bossok
Legmagasabb elérhető szint:90
Várható kiadás:2010

Nem tudom,hogy ez igaz-e,én csak közvetítem,amit találtam :D
Valaki azt mondja,hogy az egész csak kitaláció,és nem is lessz ilyen,mások azt mondják,hogy lessz ilyen,valaki meg olyat mond,hogy ez a Maelstorm-os kieggel lesz egybe rakva.Én az utolsót tartom a legvalószínűtlenebbnek,bár ki tudja.
Ha valakinek vannak jobb infói,vagy meg tudja mondani,hogy ez igaz-e,akkor várom  ;D
Indul a Syrexx Project!Infók később...

showman

#20
tán nem olyan hülyék hogy abba haggyák, most épp ott lessz a pont, hogy még aki nem warcraftozott az se tudja hogy mi lenne a következő, és még érdekesebb lenne azok számára is... Szerintem :P

IdézVan videó róla,bár nem biztos,hogy ez hivatalos.
Dobd már, kíváncsi vagyok rá :D

showman

#21
Idéz
World of Warcraft: Wrath of the Lich King has become the best-selling and fastest-selling PC game of all time, and already Blizzard has brought up the fact that they are thinking about the next WoW expansion.

In an interview with MTV Multiplayer, Blizzard CEO Mike Morhaime had this to say:

"We will continue making expansions as long as we have players that want to play World of Warcraft — we want to keep them entertained." Asked if that means Blizzard will be making expansions forever, Morhaime replied, "Well, probably not forever. But for the foreseeable future, we'd like to be doing regular expansions."

What exactly is a regular expansion? Well originally Blizzard planned to release a new expansion every year, but that hasn't quite worked out. "Our goal that we've talked about is to put out an annual expansion, but we haven't quite been able to do that. We had one early last year and now we're sort of late this year, but we do want to decrease the amount of time in between expansions. Although we'll probably never get it down to a year between each one because there's just so much content. We do want each expansion to be considered a big value for players."

World of Warcraft is the most popular franchise in MMO gaming and perhaps in the gaming industry in general, given it's sales figures. World of Warcraft has topped 11 million subscribers making it by far the biggest MMORPG around, and the most successful.

+ http://rumorfeed.blogspot.com/2009/01/blizzard-is-currently-working-on-at.html

Schwetz

Idézetet írta: Wex Dátum 2009 május 05, 09:47:44 DÉLELŐTT
tán nem olyan hülyék hogy abba haggyák, most épp ott lessz a pont, hogy még aki nem warcraftozott az se tudja hogy mi lenne a következő, és még érdekesebb lenne azok számára is... Szerintem :P

IdézVan videó róla,bár nem biztos,hogy ez hivatalos.
Dobd már, kíváncsi vagyok rá :D

Tessék,használd egészséggel   :D

http://www.youtube.com/watch?v=3LMmMJp3Gz4
Indul a Syrexx Project!Infók később...

Gaara

Érdekes ez az új hely, bár megint +10 lvl. Ennyi erővel elmehettek volna már 100ig, az szép kerek szám. :D

Davidoff

Sztem egyik sem igaz, a nevet nem mondj

Schwetz

Idézetet írta: Davidoff Dátum 2009 május 05, 04:09:51 DÉLUTÁN
Sztem egyik sem igaz, a nevet nem mondják el előre amíg le nem védetik és akkor egyből kiszivárog mikor ezt megcsinálják. WotLk-nál is így volt anno.

Hát nem tudom,minden esetre ezt az egy vidit találtam olyannak,hogy lehetséges,hogy lessz belöle valami,a többin láttam,hogy egy humbug az egész :D
Indul a Syrexx Project!Infók később...

showman

megnéztem a videót...
Azok a gyönyörű tájak :)
Bárcsak ez lenne a következő kieg..

szerintem 99% biztos, hogy lessz új expansion

guru

#27
Uj kieg.? Nemhiszem, ilyen hamar biztos nem!Most adták ki a lichet hetente adnak ki 1 uj hotfix patchet és rengeteg bajvan még a lichel is!
+ a történelem (warIII:FT) Hallott királyig  Lich King-ig van és ahogy említették a WoW csak 3Dbe akarja bemutatni a WarIII stratégiai játékot! Emelett 2 nagy projectbe belekezdett a Blizzard csapat már régebben Star2 és a Diablo3 emellé még1 ujabb kieg.? :) lehetetlen még ezel a 2 uj gammával is rendesen elvannak maradva távol a késztöl!És kinek kellene még uj kieg.?Szval ennyit az egész nagy "huhdejó lesz az uj kieg"

Am amit linkeltek videót nagyon szép munka lett, biztos sok idöbe telt összevágni a vidit!Annyira lerí róla h FAKE!De ezt had ne részletezzem! Valaki nagyon unatkozik h a népet ezzel a vidivel ingerli az uj kiegre! :\

UI.: A vidibe még Diablo3 intróbol is bevágtak!  :D

Schwetz

#28
Idézetet írta: Wex Dátum 2009 május 05, 07:51:16 DÉLUTÁN
megnéztem a videót...
Azok a gyönyörű tájak :)
Bárcsak ez lenne a következő kieg..

szerintem 99% biztos, hogy lessz új expansion

ugye ugye :) nekem is nagyon tetszenek.

Idézetet írta: Squeit Dátum 2009 május 05, 08:27:59 DÉLUTÁN
Uj kieg.? Nemhiszem, ilyen hamar biztos nem!Most adták ki a lichet hetente adnak ki 1 uj hotfix patchet és rengeteg bajvan még a lichel is!
+ a történelem (warIII:FT) Hallott királyig  Lich King-ig van és ahogy említették a WoW csak 3Dbe akarja bemutatni a WarIII stratégiai játékot! Emelett 2 nagy projectbe belekezdett a Blizzard csapat már régebben Star2 és a Diablo3 emellé még1 ujabb kieg.? :) lehetetlen még ezel a 2 uj gammával is rendesen elvannak maradva távol a késztöl!És kinek kellene még uj kieg.?Szval ennyit az egész nagy "huhdejó lesz az uj kieg"

Am amit linkeltek videót nagyon szép munka lett, biztos sok idöbe telt összevágni a vidit!Annyira lerí róla h FAKE!De ezt had ne részletezzem! Valaki nagyon unatkozik h a népet ezzel a vidivel ingerli az uj kiegre! :\

UI.: A vidibe még Diablo3 intróbol is bevágtak!  :D

Rengeteg eredeti wowos emberrel beszéltem,és azt vettem ki belőlük,hogy egyáltalán nem sajnálnák,ha jönne egy új kieg :DD És most semmi harcba szállás,és egyebek miatt,csak én pozitív visszajelzéseket kaptam erről a kótya pletykáról..Meg persze,hogy rengeteg gond van még ezzel a verzióval is,de mint tudjuk,miután kiadták a BC-t,rögtön el kezdtek agyalni a WOTLK-n,szóval még akármi lehet belőle :D

Idézetet írta: Squeit Dátum 2009 május 05, 08:27:59 DÉLUTÁN
UI.: A vidibe még Diablo3 intróbol is bevágtak!  :D
Ne vedd már el a kedvünket  ;) köszi ;D ;D
Indul a Syrexx Project!Infók később...

showman

#29
Idézetet írta: Squeit Dátum 2009 május 05, 08:27:59 DÉLUTÁN
Uj kieg.? Nemhiszem, ilyen hamar biztos nem!Most adták ki a lichet hetente adnak ki 1 uj hotfix patchet és rengeteg bajvan még a lichel is!
+ a történelem (warIII:FT) Hallott királyig  Lich King-ig van és ahogy említették a WoW csak 3Dbe akarja bemutatni a WarIII stratégiai játékot! Emelett 2 nagy projectbe belekezdett a Blizzard csapat már régebben Star2 és a Diablo3 emellé még1 ujabb kieg.? :) lehetetlen még ezel a 2 uj gammával is rendesen elvannak maradva távol a késztöl!És kinek kellene még uj kieg.?Szval ennyit az egész nagy "huhdejó lesz az uj kieg"

Am amit linkeltek videót nagyon szép munka lett, biztos sok idöbe telt összevágni a vidit!Annyira lerí róla h FAKE!De ezt had ne részletezzem! Valaki nagyon unatkozik h a népet ezzel a vidivel ingerli az uj kiegre! :\

UI.: A vidibe még Diablo3 intróbol is bevágtak!  :D

na jojo, haggyuk... ha neked volna egy ekkora gameed, amit te vezetsz, es rohadtul jön a pénz belőlle, abbahagynád?
Az hogy a warcraft lich kingig ment el, semmilyen fizikai akadály az új kiegészitőnek, csak elméleti. Blizzart idáig is csodát tett, ugy is marad :)

Powered by EzPortal