MaNGOS szerverekkel & egyébb mással kapcsolatos kérdések, problémák

Indította frost, 2008 március 09, 03:52:31 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Laslo07

65000 ilyen téma van... De fel kell tölsd a webszerveredre és be kell álísd a configuration.php-t
Ha ez megvan akkor mennie kell. configuration_example.php--->ez segítség hozzá leírja mimicsoda ha nem tudsz valamit nyisd meg és olvasd el. Remélem van webszervered és tudod hogy mi az :)

ToMa3757

Köszi mindenkinek aki segített...de én úgy döntöttem nem csinálok szervert.....
Bye Bye


remfarkas


LayerSlayer

de őőő ne marrol van szó hanem hogy van olyan object ami lekeriti a helyet nem lehet rajta átmenni rózsaszín szine van annka nem tudjatok az ID jét plz :)

frost

arra nemtud valaki válaszolni hogy mit kezdjek olyan hibával mint pl mikor csinálni akartam 1 blood elf maget akk a ruhája nem olyan volt mint kéne jobban mondva nem is volt megvolt a körvonala de ilyen rikító zöld szín töltötte ki ez ilyen grafikai hiba lehet vagy nemtom ha valaki tudja mire gondolok és vamit tudna erre mondani akk szóljon.

Laslo07

Sajnos az előtem szolóknak nem tudok segíteni bocsi :S Nekem is lenne viszont problémám.
Egyik a Riding trainer a másik a Wari..
A rinding az érdekes... nem lehet vele beszélni.
Megnéztem az npc_trainer táblába de nem találtam az entry id-t
Azt meglehet vajon oldani hogy beírom a táblába a cumpedliket és hátha megy?
Csak ötletek kellenének előre is köszi.

Laslo07

Megoldottam:) akinél az a helyzet és kéri akor átküldöm neki az sql fájlt. Továbbá átírtam a vendor sql-t és raktam bele gem vendort is...

frost

Armani én ujranyomtam sokszor az emut de a 6091-es revtől felfele már nemjó a dbc tök mind1 mit csinálok vele ugyanazt írja ki mindig.

Laslo07

Pls légyszi segítsetek továbbra is legendary nincs valami amit be kell álítani a conf-ba vagy a db-be légyszi mert nagyon fontos egyszerűen eltünnek ha a táskábahadjuk... pls Armani vagy valaki...


Laslo07

Nekem továbbra is legendary problémáim vanak ha valaki tud segítsen legyenszives.

frost

melyik tábla felelős azért hogy az a kaszt amit készíteni szeretnénk az kezdéskor hogy nézzen ki???? mert ugye megvan hogy melyik kaszt hogy néz ki kezdésnél na ezért melyik tábla a felelős?????

Laslo07

Sziasztok... ismét én... nem tudjátok milett a mangosal? nagyon nagyon sok bug van benne... Nem megy nagyon sok dolog Defensive Stancétt nem lehet megszerezni pl... teli van ehez hasonló bugokal... Az én adatbázisom a rosz vagy a mangos cseszet el valamit...?

remfarkas

frost, csak a kezdő értékeket, spelleket (beleértve racial, skillek stb.) és a kezdő itemeket tudod megadni mangosnál az adatbázisban, más kinézetet tudtommal nem lehet változtatni. Ascentben ha minden igaz, lehet más display-t adni az egyes kasztoknak, de nem mélyedtem el ebben a témában igazán.

Powered by EzPortal