Mangos 3.3.5 (10554) Mobok a Text alatt

Indította X_RAZOR_X, 2010 október 16, 12:32:00 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

X_RAZOR_X

Hello szeretnék segítséget kérni. A problémám az lenne ,hogy amikor bekerülnek a mobok Combaba 90% esély van arra hogy beesnek a textúra alá, miért Vmap -ot nem használok . YTDB -t használok .

Aucor

#1
Helló!

Szerintem használj VMAP-ot, nem bánod meg. Egyébként szerintem próbálj UDB-t, meg talán inkább TC2-t ...

Girosz

Hát ha nem használsz vmapot, akkor ez nem is vog megváltozni. A vmap a vertical mapnak a rövidítése, ami arra jó, hogy a térkép magassági pontjait (z coord) figyeli, és ahhoz igazítja a mobokat. Meg ott van ugye a line of sight system is (vmap része), ami nem hagyja hogy átlőj a textúrán.

X_RAZOR_X

#3
Akkor ez a YTDB hib

Girosz

Akkor rosszul láttad. YTDB egy rakás szar... MaNGOS-hoz csakis UDB-t érdemes használni. De hidd már el, hogy ennek nincs köze az adatbázishoz... Ez csak a vmap hibája lehet.

X_RAZOR_X

köszönöm hogy választ adtál a kérdésre és elmondtad ezeket  :D +rep

Skyne

Idézetet írta: X_RAZOR_X Dátum 2010 október 16, 01:12:20 DÉLUTÁN
Akkor ez a YTDB hibája lehet, mert ez elött (10444) verziót használtam , és akkor még nem volt ilyen problémám .

Ha át térnék másik DB -re akkor miért ajánlanátok a 2másik DB-t mert én a YTDB láttam eddig a legjobban fejvesztett DB -nek.

igen, énis az YTDB-t találom a legjobban "fejvesztett"-nek ezért ne használd ;)

MicroStar

Idézetet írta: Skyne Dátum 2010 október 16, 02:26:52 DÉLUTÁN
Idézetet írta: X_RAZOR_X Dátum 2010 október 16, 01:12:20 DÉLUTÁN
Akkor ez a YTDB hibája lehet, mert ez elött (10444) verziót használtam , és akkor még nem volt ilyen problémám .

Ha át térnék másik DB -re akkor miért ajánlanátok a 2másik DB-t mert én a YTDB láttam eddig a legjobban fejvesztett DB -nek.

igen, énis az YTDB-t találom a legjobban "fejvesztett"-nek ezért ne használd ;)


Hát nem aranyoos? :)

Andy

Ha még esetleg küzdenél a problémával, akkor vmap=on  ;)
Nálam is ez oldotta meg a gondot.

Powered by EzPortal