Sacred Shield

Indította ragna, 2010 október 20, 08:22:58 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

ragna

Üdv!

Új vagyok a TrinityCore világában (2.3.0 ban voltam utoljára WoWozni akkor is arcemun bűvészekdtem) és visszatértem a WoW világába. Olvasgattam és úgy döntöttem TrinityCoret választok az én kis Single Player RP szerverem kialakításához. De egy kisebb problémába ütköztem. Sacred Shieldet szeretném kicsit nerfelni, régen ha jól emlékszem (javítsatok ki ha tévedek) lehetett SQL-ben babrálni vele, már nemlehet / vagy még mindig lehet? Ha igen hol?

Köszönöm
ragNa^

Girosz

Ez abszolút core módosítás. Mostmár asszem van lehetőség scriptet írni bármelyik spellhez (nem ismerem annyira az új struktúrát), szóval könnyebb, mintha a spelleffect.cpp-ben kéne turkálni, de szeintem ez rajtad nem segít.  ::) Vagy keress valakit aki hajlandó neked megírni a változtatást, vagy hagyd a fenébe. :D

NevemSenki

Nem!

Ne hagyd a fenébe, olvasgatni kell utána, Google egymás mellé dobálod a szavakat és Enter.
Ez hülyeség hogy hagyd a fenébe, és ne is kérj meg mást.
Még ha egy hónap múlva is sikerül megcsinálnod az is jó dolog, és elmondhatod hogy " Igen én megcsináltam! ".

Én Spec ezt nem vágom most, én inkább MPQ részleg..  :D Meg ami jön.

Szóval próbálkozz, keresgélj, vagy várj egy fórumozót aki rávezet majd a megoldásra.
( Nem megmondja, csak rávezet. )

Sok sikert neked.

Üdv.: Senki

ragna

Idézetet írta: NevemSenki Dátum 2010 október 20, 10:13:10 DÉLUTÁN
Nem!

Ne hagyd a fenébe, olvasgatni kell utána, Google egymás mellé dobálod a szavakat és Enter.
Ez hülyeség hogy hagyd a fenébe, és ne is kérj meg mást.
Még ha egy hónap múlva is sikerül megcsinálnod az is jó dolog, és elmondhatod hogy " Igen én megcsináltam! ".

Én Spec ezt nem vágom most, én inkább MPQ részleg..  :D Meg ami jön.

Szóval próbálkozz, keresgélj, vagy várj egy fórumozót aki rávezet majd a megoldásra.
( Nem megmondja, csak rávezet. )

Sok sikert neked.

Üdv.: Senki

Hali, most találtam egy érdekes táblát spell_bonus_data azthiszem itt van amit kerestem.

DoomKiller

#4
IdézEz abszol

ident

Fhatys, a sors által kirótt, elkerülhetetlen feladat szava.
http://eu.battle.net/wow/en/character/arathor/Ident/advanced

Explo

A DB-ben simán meglehet csinálni. :)
Soha nem lesz már olyan, mint régen. Más lesz. De ez nem jelenti azt, hogy rosszabb.

Powered by EzPortal