Hogyan keressünk pénzt wow szerverünkkel?

Indította xD, 2012 január 22, 12:20:04 DÉLELŐTT

Előző téma - Következő téma

xD

Szerintem a cím önmagáért beszél.
Minden lehetőségre kíváncsiak vagyunk. Köszönöm. :)

unitology

Zsidó kérdés...Nem azért kell szervert csinálni, hogy profitálj belőle.
De ha már feltetted a kérdést!
SMS támogatás elég népszerű formája a lehúzásnak. Paypal,Bankszámlára utalás itemekért,lvl-ért vagy bármi változásért az account körül. Egy elfogadottabb formája ha reklám van a weboldalon (google ads,etarget stb...)
Kb ennyi ami eszembe jut. De szeretném újra kihangsúlyozni ha csak ezért akarsz szervert akkor neki se állj!

Raisen

Szerintem lényeges hogy egy szerverből jöjjön be annyi pénz hogy magát elássa és ha pénzért fogadott embereid vannak(Nem hiába van annyi free game)<---Paraszt vakítás ebből is az összes maga a game free de valamilyen pont rendszer biztos van hogy tudj extra dolgokat vásárolni különben nem lenne értelme annyi időt bele ölni hogy a teljes munkád mások szórakozására csináld.

Sms rendszer <----- Szinte semmi értelme csak ha a host ingyen adja a szerverhez 700 ft ból kb 120-150 a tiedé paypal visa kártyával való fizetés a legjobb és még ott van ha nagy az oldalad látogatottsága hogy más oldalt reklámozol rajta. Illetve saját kezű scriptek (lehet valakinek megtetszik és eladod).


▀█▀ █▀▀▄ █▀▀ █▀▀█ ▒█▀▀█ █▀▀█ █▀▀█ █░█ █▀▀█ █▀▀ █▀▀ ░ █░░█ █░░█
▒█░ █░░█ █▀▀ █░░█ ▒█▀▀▄ █▄▄█ █▄▄▀ █▀▄ █▄▄█ █░░ ▀▀█ ▄ █▀▀█ █░░█
▄█▄ ▀░░▀ ▀░░ ▀▀▀▀ ▒█▄▄█ ▀░░▀ ▀░▀▀ ▀░▀ ▀░░▀ ▀▀▀ ▀▀▀ █ ▀░░▀ ░▀▀▀

Dusi124

Raisen, nincs igazad. Az sms-es megoldás szerintem a legjobb. Az én emeltdíjas sms szolgáltatóm az sms díjának kb 50%-át adja tovább nekem, ami már leadózott, legális jövedelem. Igaz, hogy paypal-on vagy a privát számládra való utalgatással 99%-át megkapod a pénznek, de az nem adózott jövedelem, ezért akár eljárás is indulhat ellened, ha ilyen módokon szedsz pénzt, és nem adózol utána (lásd Monsterwow vagy a régi Budapest szerver).
Igen, az EDSMS nem a legtöbbet fizető megoldás, de ha azt vesszük, hogy egy automatikus kreditrendszer és/vagy viprendszer remekül felépíthető vele (user küldi az sms-t, egy perc múlva a kapott kredittel vásárolgathat a szerveren), egyszerűen és gyorsabban használható mint az egyéb megoldások, és ráadásul teljesen legális, adózott jövedelmet biztosít, akkor messze a legjobb pénzszedési megoldás, amit csak egy wowszerverhez használni lehet.
Talán egy olyan hátránya van, hogy általában csak belföldön használható, ha hazai szolgáltatóval szerződsz.

Raisen

#4
Ebben igazad van de a kérdés hogyan KERESSÜNK nem az hogy hogyan vigye el az adó a megszerzett pénzt :) Az lenne a legkevesebb hogy külföldről nem lehet küldeni

   
(Sms ára az áfát tartalmazzák)           (jutalék)                      
(500 Ft)                                           41%   164 Ft         
(1000 Ft)                                           45%   360 Ft         
(2000 Ft)                                           45%   720 Ft         

Amit ebből kapsz igen nevetséges összeg.
A játékos sokat fizet te meg sokat buksz egyiknek se jó.


▀█▀ █▀▀▄ █▀▀ █▀▀█ ▒█▀▀█ █▀▀█ █▀▀█ █░█ █▀▀█ █▀▀ █▀▀ ░ █░░█ █░░█
▒█░ █░░█ █▀▀ █░░█ ▒█▀▀▄ █▄▄█ █▄▄▀ █▀▄ █▄▄█ █░░ ▀▀█ ▄ █▀▀█ █░░█
▄█▄ ▀░░▀ ▀░░ ▀▀▀▀ ▒█▄▄█ ▀░░▀ ▀░▀▀ ▀░▀ ▀░░▀ ▀▀▀ ▀▀▀ █ ▀░░▀ ░▀▀▀

xD

EZ tényleg így van és ez nem éri így meg. De ha meg nem adózol akkor megbüntethetnek.

Trelek

én azért kiváncsi vagyok h tauri mennyit keress 1 évbe a wow szerverrével:D biztos nem keveset

unitology


Rocsorayen

Trelek, akkor ha úgy nézzük nézhetnéd a molten-wowot is. :D Nekik mégnagyobb a szerverpark :D Amúgy meg szerintem wow szerverből ha normálisan nézzük, nehéz elélni. :D Nem hiszem hogy pl Kael a molten-wowból él meg :D Ezek olyanok hogy minnél nagyobb a támogatás összege, annál több a kiadás. :D

zsooca24

Idézetet írta: Rocsorayen Dátum 2012 január 26, 09:41:52 DÉLUTÁN
Trelek, akkor ha úgy nézzük nézhetnéd a molten-wowot is. :D Nekik mégnagyobb a szerverpark :D Amúgy meg szerintem wow szerverből ha normálisan nézzük, nehéz elélni. :D Nem hiszem hogy pl Kael a molten-wowból él meg :D Ezek olyanok hogy minnél nagyobb a támogatás összege, annál több a kiadás. :D

Azért nem siratnám meg őket ha nem baj.  ;D

Powered by EzPortal