(: Wow Cliens, Web, Flash, minden kis trükk ami kellhet. :)

Indította NevemSenki, 2010 augusztus 16, 12:31:26 DÉLELŐTT

Előző téma - Következő téma

NevemSenki



Gurubashi Arena hozzáadva egy külön UL tagban.

Üdv.: Senki
Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!

NevemSenki



Ezeken a beépülőkön már nem áll szándékomban változtatni, a működésük tökéleres.

Üdv.: Senki
Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!

Tudvari

Nagyon szép :D (Főleg az az "Acsidmentek" szó :D)
Egyébként mire tervezed az oldalt?Ha eladásra mennyit kérnél érte?

NevemSenki

Soha nem kérnék érte pénzt. Szimplán annyit hogy ha lehet csak Magyar szerveren legyenek telepítve!

Üdv.: Senki
Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!

NevemSenki

Kialakult az 5 Local-os megoldás. Ennél se több se kevesebb nyelv nem lesz, se a weboldalon se a szerveren!


A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

Így minden tökéletesen kezelhető lesz, és aki esetleg mondjuk krkr Kliens-el lép be, az angolul látja a dolgokat a szerveren és a weboldalon is, de a weboldalon válthat ha akar.

Üdv.: Senki
Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!

NevemSenki

#215
Kicsit biztonságosabbá tettem a karakterváltást ( csak egy részét ).

Jquery Load, feltettem egy kérdést a Kérdések Válaszokba hogy miként lehetne megoldani hogy direktlinkel ne tudjanak szórakozni még akkor se ha kiderítik az elérést.

Jquery Load:

Kód (javascript) Kijelölés
KarvaltasURL: 'beepulok/karaktervaltas.hun',
toggle: function(e) {

Tooltip.hide();
$('div.character-list').html("").addClass('loading-chars');

e.preventDefault();
e.stopImmediatePropagation();

Toggle.open(e.currentTarget, "context-open", $(e.currentTarget).siblings('.ui-context'));

$("#context-1").load(Core.baseUrl + Core.KarvaltasURL + '?Token=' + SenkiToken);
return false;
},


Láblécben pedig a SenkiToken:

Kód (html5) Kijelölés
<script type="text/javascript">
//<![CDATA[
var SenkiToken = 'f8872e195726cb9fdc3baf8f987a0647ccc70d64';
var supportToken = '';
</script>


És végezetül maga a Load-ra váró php fájl if része a teljes kód előtt:

Kód (php) Kijelölés
if(isset($_GET['Token']) AND $_GET['Token'] != '' AND isset($_SESSION['n+j']) AND $_SESSION['n+j'] != '' AND $_GET['Token'] == $_SESSION['n+j']){

// kód

}


A $_SESSION['n+j'] változó a helyes bejelentkezéskor megadott felh.név + jelszó SAH1 kódolt változata.
A láblécban lévő SenkiToken szintúgy ez.

Csak abban az esetben lesz látható a dolog ha az IF feltétel minden elvárt feltétele tejesül, és ha a [ http://localhost/beepulok/karaktervaltas.hun ] után egy GET Token változóban megkapja a SenkiToken-t.


A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu


A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

Hasonló elven lesz megoldva a Jquesry Post is, hogy tuti ne legyen átverés.... vagy ha mégis lesz küzdjön meg érte!

Javaslatokat elfogadok!

Üdv.: Senki
Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!

NevemSenki

Hali.

Úgy döntöttem hogy akinek a GM joga nagyobb a Nullánál... annak kicsit másként nézzen ki az oldal. :)
Levadásztam a régi PlayerCard-okat BilzzBácsitól.... a háttérképet pedig a Google, igaz elég nehezen de megtalálta..

( A funkciók szintúgy tökéletesen működnek mint eddig! )

Végeredmény:


A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

Üdv.: Senki
Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!

Locutus

Szia.

Csak egy kérdés. Akkor ha jól értem aki player annak a mop os aki meg gm annak meg catás hátere lett most?:O Egyébként ez se rossz ötlet. (Csak ezzel az erővel fel lehetne vinni arra, hogy saját témát állít be magának a játékos. Ha MOP ot szereti akkor mop os háttér ha lk akkor lk és így tovább. De csak ötlet és leírtam már :D Szigorúan zárójelben.)

Üdvözlettel Locu
Álljon fel az ország imádandó széki!
Nemzetek, országok, hódoljatok néki!
Uralkodjék köztünk ész, érdem, igazság,
Törvény s egyenlőség, s te, áldott szabadság!

NevemSenki

Nem a háttér a konkrét lényeg, hanem a felhasználóablak. Úgyis külön hátteret fog kapni ez is.. az is. :)
De jogos az észrevétel!

Üdv.: Senki
Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!

NevemSenki

Hát.. eléggé kicsi az érdeklődés az egész fórum iránt.. főleg az én topic-omat illetően. 
Elhatároztam hogy nem teszek közzé több dolgot.
Még egy nagyot szeretnék alkotni, mégpedig a zamviewer teljes egészét tokkal vonóval....
Object, Item, Spell, Npc, Karakter. ( Szigorúan 3.3.5.12340!! )
Teljesen portable verzióban.

Ezzel én bezárom a bazárt.... :)

Idővel majd jön egy letöltési link, egy apró leírás a beüzemelésről és vége a dalnak.

Üdv.: Senki
Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!

Zolee

Hali!

Teljesen megértem a döntésedet. Szerintem nagyon szép munkát végeztél és csak gratulálni tudok!
Magyarországon és talán külföldön is egyedülállót alkottál, a továbbiakban is sok sikert a munkásságodhoz! :)

Üdv.: Zolee

NevemSenki


Nemsokára elérkezik az az idő, mikor betartom az előző Post-ban foglalt ígéretemet.
Már a modellek ellenőrzése folyik!

Kisebb változások léptek életben, és módosítanám a kijelentésemet.
Csak az Object-eket és az NPC-ket adom be a közösbe. Ennek oka van. Ha odaadom az item-eket is, ami mellesleg óriási nagy munka..... akkor a kezetekbe adnék egy tökéletes Armory-t 3.3.5.12340 Build-hez.
Ez az Armory csakis a WajcraftWeb-en lesz elérhető és megtekinthető.
Meg amúgy is, már közreadtam egy 3D megjelenítésre alkalmas Shadezbácsi által fejlesztgetett rendszert.

Ez is több lesz mint a semmi....

U.I.: Az Object-ek már készen vannak!

Üdv.: Senki
Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!

NevemSenki

Alakulgat a dolog..... megkapta a wowhead-es kinézetet.... egy háttérképet kapott még a Flash..... Meg ugye a kihagyhatatlan jellegzetes RED gombok.....


A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

Üdv.: Senki
Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!

NevemSenki


Object, NPC ellenőrzés készen van. Most az item-ek vannak soron.

Esetleg lenne olyan vállalkozó szellemű szervertulajdonos aki BETA jelleggel használná a megjelenítőmet?

Üdv.: Senki
Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!

foxcon666

Nap mint nap olvasgatom ezt a topikot es alig Várom a vég eredményt ! Ennél Többet nem kivánhat az ember Magának Főleg ha van egy szerver e ,iszonyat nagy projekt ezt nem kevés munkával minden tisztetem ..  Nevem senki.

Powered by EzPortal