SQL item&npc készítés

Indította elithun, 2009 március 29, 10:01:03 DÉLELŐTT

Előző téma - Következő téma

elithun

Azt szeretném kérdezni,hogy hogyan lehet (ha lehet) egyedi mountot illetve új flight pathot létrehozni flight masterrel? A választ előre is köszönöm.

elithun


Zsolteetheking

Egyedi mount téren mire gondoltál?
Mert lehet rajta sok dolog egyedi...
pl. Mikor lehessen használni, mennyibe kerüljön, mi kell hozzá, mi legyen a leírása, mi legyen a neve,
stbstb..

Anubisss

flight path-ot nem hinném hogy lehet, mert ha jól tudom dbc-ben van meghatározva.
Háromfajta ember van. Aki tud számolni és aki nem.

csirke31

#4
Egyedi mountnal (ha arra gondoltal, hogy barmilyen mob mount legyen) meg meg kell keresned wowheaden a mountot es a spellnel az apply aura mounted utan a szamokat copy-zd, es a creature_template tablaban ennel az id-nel levo modelid-ket ird at a kivalasztott npc displayid-jere ,

Normen76

Idézetet írta: csirke31 Dátum 2009 április 09, 11:53:52 DÉLUTÁN
Egyedi mountnal (ha arra gondoltal, hogy barmilyen mob mount legyen) meg meg kell keresned wowheaden a mountot es a spellnel az apply aura mounted utan a szamokat copy-zd, es a creature_template tablaban ennel az id-nel levo modelid-ket ird at a kivalasztott npc displayid-jere ,és máris kész az egyedi mount  ;) Remélem erre gondoltál!

Ezzel a módszerrel sajnos nem ülsz az "új" mount hátára. Ha kicseréled a Mount Display ID-jét mitomén malacra, vagy más állatra.. akkor ha elsütöd a mountot átváltozol malaccá, de nem ülsz fel rá. Ezzel én is próbálkoztam anno.. de most is leellenőriztem a teszt szerveremen. Sajnos te magad változol át és nem ülsz a hátára.

LEgalábbis 3.0.9 ben tuti :)

Zsolteetheking

Nálunk is amikor egyedi mountot csináltunk békává változtak, nem felültek rá, és a név nem látszott.. mmint a karakter név.. :D
de lehet h vhogy ügyesen meg lehet csinálni, h felüljön rá...

horvathdani

Erről jut eszembe (kicsit off :D), anno haverommal egész OG-t átmorpholtuk tehénbe, meg mi is azzal toltuk. Nagyon lol, ha varázsolsz világít a füle :D Seprű mounton meg csak áll rajta, a seprű meg a lábai közt van.

csirke31

Idézetet írta: Normen76 Dátum 2009 április 10, 01:16:01 DÉLELŐTT
Idézetet írta: csirke31 Dátum 2009 április 09, 11:53:52 DÉLUTÁN
Egyedi mountnal (ha arra gondoltal, hogy barmilyen mob mount legyen) meg meg kell keresned wowheaden a mountot es a spellnel az apply aura mounted utan a szamokat copy-zd, es a creature_template tablaban ennel az id-nel levo modelid-ket ird at a kivalasztott npc displayid-jere ,és máris kész az egyedi mount  ;) Remélem erre gondoltál!

Ezzel a módszerrel sajnos nem ülsz az "új" mount hátára. Ha kicseréled a Mount Display ID-jét mitomén malacra, vagy más állatra.. akkor ha elsütöd a mountot átváltozol malaccá, de nem ülsz fel rá. Ezzel én is próbálkoztam anno.. de most is leellenőriztem a teszt szerveremen. Sajnos te magad változol át és nem ülsz a hátára.


LEgalábbis 3.0.9 ben tuti :)

Igaz, de nem minden esetben, nekem már néhányszor összejött ,hogy felüljön rá, de bocsi, ez nem 100%-os elfelejtettem odaírni ;)

Happynes

Ajánlom hogy  afarkassokkal próbáljátok annak 80%ára kb. fellehet ülni.Ill. Sárkányokra is ha jól emléxem.Próbáljátok ki.;)

Dengan

Hali!
Én is az alábbi kérdésbe ütköztem. Nekem csak annyi lenne a kérdésem, hogy a fent felvetett probléma akkor is előfordul, ha egy, már létező mountot nevezek át, illetve átírom a tulajdonságait?

Girosz

Az átnevezéstől nem lesz semmi baja, a tulajdonságainál meg attól függ, hogy mit írsz át.

Dengan

Nahm, konkrétan egy Quiraji mountot neveznék át, és az lenne a kérdésem, hogy mit kell átállítani rajta, hogy az Instás quiraji mountot instán kívül is használni lehessen? Vagy a Legendary-t kell átalakítani kinézetnél Instásra, és és a buffot meg hozzáírni a kitalált mounthoz? Bocsi, mountban nem vagyok otthon :S

Powered by EzPortal