Win 7 alatt nem lehet forgatni TrinityCore&Script VC90-t!?

Indította kiskakri, 2010 április 15, 12:43:10 DÉLELŐTT

Előző téma - Következő téma

kiskakri

eddig windóz xp sp3-at hasznátam vs2008-al hiba nélkül leforgattam a trinity forráskódokat , erre amikor felrakom win7 64 bit ultimate-t egy új gépre , azon még a telepitő sem hajlandó elindúlni(vs2008 offline iso) . Leszedtem x64-es külön csak visual express c++ , azt sikerült feltelepiteni , viszont nem hajlandó leforgatni .

Ugyanezt végigcsináltam vs2010-el is és ugyanúgy jártam , szal tanácsot szeretnék kérni mit tegyek , előre is thx.

ui: win xp gép  megvan , s azzal megy, de engem az érdekel h w7-re megoldható-e a dolog.

ident

Próbáltad rendszergazdaként indítani a VS-t, illetve a telepítőjét is?
Fhatys, a sors által kirótt, elkerülhetetlen feladat szava.
http://eu.battle.net/wow/en/character/arathor/Ident/advanced

Girosz

Mellesleg ha 64-es wined van, akkor az sem árt, ha a Solution Platforms nevű kis listában Win32-ről átállítod x64-re forgatás előtt.  ;)

Eclipse85

Én Win7 32biten gond nélkül leforgattam a Tc2-t, illetve a Mangos-t is.

Skyne

Win7 ulti, VS2008 pro, megy minden gond nélkül TC is fordul vele =) nállad lehet valami probléma (pl hibásan letöltött vagy sérült fájl)

Tiby

nekem se megy a forgatás és már 3 szor töltöttem le a tc-t és cs 2008-al és 1010 val is próbálkoztam

riDDler

az isoval trükközni kell nekem is okozott anno pár kellemetlen tized másodpercet
a lényeg h először is kompatibilitást XP-re aztán rendszergazdaként inditani a már be állitott kompatibilitású setupot
i (l) C++
i (l) *nix

Tiby

nem setupal van már a baj hanem vcproj kiterjesztésel kötözködik :S

Powered by EzPortal