Realm First! achievementek nullázása

Indította Ice, 2011 július 10, 07:16:11 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Ice

Sziasztok!

Megoldható a fent említett dolog? Teszteltem GM karakterrel, persze level 80 kellett hozzá, ezeket kaptam meg:
Realm First! Level 80
Realm First! Level 80 Death Knight
Realm First! Level 80 Draenei

(tudom, hogy a configban van olyan opció, amivel el lehet tiltani, hogy GM-ek achit kapjanak, de ekkor nem jutott eszembe)

Próbáltam már, hogy:

.reset level (visszatett kezdőszintre (level 55, mert DK))
.reset achievements -> törölte ugyan a level 60... stb. achievementeket, beleértve a Realm First!-öket is, de teszteltem, .levelup 25 (80-as lettem) és nem kaptam meg újra a realm first achikat. ( = a játékosok már nem kaphatják meg)

MaNGOS-t használok.

Van valami megoldás erre? Előre is köszönöm a válaszokat!

Skyne

adatbázisból töröld az említett achi-kat, talánmegoldja

Ice

Hol találom őket?  ;D Kerestem, de nem leltem meg őket.


Ice

Köszi!

Nem találtam az adatázisban egy realm first achit sem, ezért csináltam egy új karaktert, és azzal próbáltam ki: megkaptam a realm first achikat. Köszönöm.  :)

vngDrez

Garantált megoldás (teljes kiürítéssel, leginkább akkor javasolt ha GM accountról vannak tesztelve a dolgok):
character_achievement -> ürítés
character_achievement_progress -> ürítés
majd szerver restart.


TrinityCore 2-n ez nekem teljesen bevált akár hányszor próbáltam.

Ui.: Ha ezt akkor szeretnéd, amikor már játszanak a szerveren Guid ID alapján keress rá a törölni kívánt karakternél az Achievement -re, és kézzel töröld ki belőle. <- ezzel másoknak például a: Level 10, 1. pet, 5 quest és stb acsijait nem törlöd, és nem lesz ebből utólagos kellemetlenség.


Remélem segítettem.


Powered by EzPortal