Magyar emu

Indította Lackó, 2010 július 26, 07:47:48 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

NevemSenki

#60
Hali.

Ez jó ez a szöveg.

IdézFigyelem: ebbe a témába legalább 120 napja nem írtak.
Ha mégis válaszolni akarsz, kérlek fontold meg egy új téma indítását.

Ha valaki figyelembe veszi amit írok, akkor nem nyitok új témát.

Idézetet írta: Chaze117 Dátum 2010 augusztus 02, 11:35:17 DÉLUTÁN
Ez egy olyan féloff lesz szal ne töröld a témát ha kérhetem mivel nagyjából kapcsolódik hozzá csak nem az amu irányba hanem kliensbe :D

Szerintem lehetséges a fordítás és nem is kaptam crasht :D és 100% hogy nem photoshoppozva van a kép :D

Volt ez ugye, de én ahogy látom a " Probak Volgye " helyett én inkább " Próbák Völgye"-t írnák.
Megoldható a Kliens-ben az ékezetes betű.
Mellékelek pár képet azért.









A gond nem a lekezelés, hanem a Font.



A hozzászólásom elejére utalnák, szóval ha valaki elolvassa, akkor írhatna valamit.  :)


Üdv.: Senki

Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!

Armani

Szia NevemSenki:

Nekem tetszik ez az ékezetes dolog, csak amire mindent átírsz benne az a nem kevés idő !

Üdv
Armani

NevemSenki

Hát igazad van. De nincsenek annyira szétszórva a dolgok. Az Interface különböző alkotóelemeiben ugye XML és LUA fájlok dolgoznak. Az XML fájlban ami a kinézetért felelős ott a különböző szövegek nincsenek meghatározva, csak egy változó jelöli őket ( van olyan ami nem így van, de 98%-ban ez igaz ). És ezeknek a változóknak egy bizonyos LUA fájlban vannak értékek adva. Ha azt már megcsinálod akkor jó vagy.
A másik része DBC. Abban általában olyan dolgok vannak amiket nem nagyon tudsz lefordítani. Például a terület nevek. Most a Durotar helyett írhatnék Durotárt, de nem tudom hogy mennyi értelme lenne.

És ez még akkor csak a kliens. Hol van még az adatbázis.........

Üdv.: Senki
Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!

Raisen

#63
Grat amit elértél. Jobb leszel mint akik írták a játékot. Nehezebb dolgod van 1 kikel hámoznod mi hova van 2 újra meg kell írnod a módosítandó részt :).


▀█▀ █▀▀▄ █▀▀ █▀▀█ ▒█▀▀█ █▀▀█ █▀▀█ █░█ █▀▀█ █▀▀ █▀▀ ░ █░░█ █░░█
▒█░ █░░█ █▀▀ █░░█ ▒█▀▀▄ █▄▄█ █▄▄▀ █▀▄ █▄▄█ █░░ ▀▀█ ▄ █▀▀█ █░░█
▄█▄ ▀░░▀ ▀░░ ▀▀▀▀ ▒█▄▄█ ▀░░▀ ▀░▀▀ ▀░▀ ▀░░▀ ▀▀▀ ▀▀▀ █ ▀░░▀ ░▀▀▀

Powered by EzPortal