WoW története

Indította delton, 2009 május 04, 04:31:10 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Szerintetek mi lesz a 4.x.x -ben?

Új sziget
11 (12%)
Új kaszt
7 (7.6%)
Új faj
26 (28.3%)
Egyéb
6 (6.5%)
Nem tudom
2 (2.2%)
mindegyik a nem tudom kivételével
31 (33.7%)
nem lesz 4.x.x
9 (9.8%)

Összes szavazó: 32

Hymen

szerintem lvl 90 lesz egy új sziget és még esetleg faj meg cuccok

showman

ok, az igaz hogy nagyon korai még erröl beszélgetni, stb stb... de csak annyit akarok kérdezni, hogy azok szerint akik ugy vannak vele hogy nem lessz új kieg., magyarázatot szeretnék kapni az oriási üres emerald forest helyre, ahol még alig van textura is...?

Alastian

nekem8 hogy lesz-e még van nem, de csak ötlet ---> Ez már benne volt ugyanígy a BCbe is ha akartak volna vele vmit. kezdeni akkor a mostani kiegre megcsinálták volna, szóval sztem az úgy fog maradni.

showman

lehet.. de mind1
ez akkora hülyeség még ilyesmiröl beszéni...ugyis ha lessz is még várhatunk eleget..

Schwetz

Idézetet írta: Wex Dátum 2009 május 09, 05:12:09 DÉLUTÁN
lehet.. de mind1
ez akkora hülyeség még ilyesmiröl beszéni...ugyis ha lessz is még várhatunk eleget..
Igazad van,csak akkor van értelme,ha jósok vagyunk,és látjuk,hogy mit hoz a jövő  :D
Indul a Syrexx Project!Infók később...

Pocok

Eggyetértek Wex-el, és én is írtam... hova még ilyenen gondolkodni? 3.1 nél tartunk..

Reddbull

Szerintem már a Wotlk se valami nagy hühó és szerintem 1 patchel nem fognak nagyot dobni ha a kieggel nem tudtak alakítani.

stewe02

szerintem 2-3 év ha nem 5 év de lesz 4.x.x

TwL

Idézetet írta: Wex Dátum 2009 május 09, 04:56:11 DÉLUTÁN
ok, az igaz hogy nagyon korai még erröl beszélgetni, stb stb... de csak annyit akarok kérdezni, hogy azok szerint akik ugy vannak vele hogy nem lessz új kieg., magyarázatot szeretnék kapni az oriási üres emerald forest helyre, ahol még alig van textura is...?

Az Emerald Dream csak úgy mint a Designer's Island tagja volt az egyik hivatalos PTR-nek ami végül nem került rá a fő szerverekre. A playerek akik résztvettek a PTR-realmon körbejárhatták és véleményezhették a az új, még nem kész tartalmat. Designer Island és társai közben (titokban?) bekerültek a WoW kliensbe amit a Blizzard 2.2.3 körül kioperált. Ma már csak úgy érhetők el hogy visszarakod az adatfájlaikat.(patch-4.MPQ)

UI: Emerald Dream nem került ki a kliensből, ellenben a GM-ek illetve a fejlesztők valószínüleg használják a mapját.




https://www.github.com/twl

- .NET Developer
- C++(0x) Programmer
- Web (HTML, CSS, JS, PHP, ASP.NET, Silverlight) Dev
- Skull & Alaris

showman

designer island, programmer island meg gm island ezek mind development helyek, ami csak a blizznek van kitalalva... designereknek a designer island, gmeknek a gm, stb... szerintem....

az emerald dreambol meg lehet hogy lessz is vmi, de lehet hogy orokre ugy marad. Mar megint en... korai rolla beszelgetni! :D

Recon

miközben instákat fordítottam , akkor jöttem rá, hogy egy kontinens nem került még be...

http://www.wowwiki.com/Great_Sundering

volt valami nagy katasztrófa ami szétszakította a földrészeket, így keletkezet nortrend kalimdor e kingdom
és  Kezan is


http://www.wowwiki.com/Kezan

el tudom képzelni, hogy vele jön egy új kaszt vagy nem tudom.. az biztos, hogy ez a sziget vagy uj kieggel jön, vagy egy nagy patch része lesz

Destrin

Valszeg. egy Patchben lesz benne , és utána Jön majd  egy Kieg ismét ahol szerintem meg fog jelenni egy új Faj...

De Tényleg Bármi is lesz még távol van az tuti...

Pocok

jajj... megint új sziget, megint uj kaszt, megin új level határ? bleee

Shartigan

Távol van még, lehet addig már nem is WoWozol. :P


HTML::CSS, SQL, SHELL Programmer/Scripter, PHP Programmer, PERL Programmer
IRC Projects: Narancs(Perl) & Moldor(C#)

Pocok


Powered by EzPortal