Altershop-Tier12

Indította Raven, 2010 november 25, 11:05:26 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Raven

Altershop a Trinity Core 2 YTDB,CTDB,TDB, UTB-hez.
Stormwind-Orgrimmar-ba be pakolja a vendorokat,trénereket.
Jók a cuccok...











http://depositfiles.com/en/files/mkzai5w3c

http://filebeam.com/349d1e156ac06a3a3d883e3b5f52a995


XeRoX

#1
helló nagyon jó de nekem hibát dob ki mikor feltölteném a db be a Altershop by _Crispi-t és a FIX and Add Items-Companions.Mount.Spell Triger Items-et  ??? :-[

#1054 - Unknown column 'npcflag' in 'field list'

#1062 - Duplicate entry '30003' for key 1

$0undX

Trinity Core 2 YTDB,CTDB,TDB, UTB-hez.
csak mert úgy emléxem egyik topicban te kérdeztél MaNGOSosat...

XeRoX

el kell hogy szomorítsalak tc-t használok nem kérdezhettem mangosat ;) de még mindig nem megyek semmire a hiba üzenetekkel pedig lefordítottam őket...

castor

#1054 - Unknown column 'npcflag' in 'field list' -- nincs npcflag mező az adatbázisodba

#1062 - Duplicate entry '30003' for key 1 -- már van 30003-as entryvel bejegyzésed

$0undX

#5
akkor biztos kevertelek valakivel, bocs.
Sz

XeRoX

rendben köszi ezzel is sokat segítettél :D elvégre nem várhatom el h megcsináljátok helyettem ;)

XeRoX

kijavítottam az INSERT-et de most mindig csak az npcflag ot kapom hibának :S

$0undX

ez nagyon furcsa, elvégre az npcflag alap mező, egyszerűen érthetetlen számomra hogy 1 ilyen fontos mező míért nincs az adatbázisodban..

XeRoX

ezt valahogy tudom pótolni? ???  ;D (phpmyadmin (amit TFMWorld ad ;D ))

Devis

letöltesz otthonra magadnak egy db-t felrakod ami kell ahhoz h legyen phpmyadminod, és átviszed a te db-dbe
Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.

XeRoX

most lehet ezért le fogtok szólni de az előttem lévő hozzászólását nem nagyon értem  :-\

castor

én sem :)

azt jó lenne tudni, hogy melyik rev-et használod

XeRoX

gondolom ez hülyén hangzik de fogalmam sincs milyen revet használok épp...

Devis

az átvitelt úgy értettem, hogy ugye megcsinálod magadra otthonnak a frissen letöltött db-t, csinálsz magadnak egy phpmyadmint, és kikeresed a saját, otthoni db ből a szükséges adatokat, ki exportálod, majd a szervered db-be beimportálod :)
Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.

Powered by EzPortal