[Teleporter NPC]

Indította subscribe, 2009 október 08, 11:41:02 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

yocimc

Ambergui-m van :S és szerintem az repack

drestor

#46
Idézetet írta: yocimc Dátum 2010 április 11, 01:19:25 DÉLUTÁN
Ambergui-m van :S és szerintem az repack

Hát, sajnos repackoknál nemtudom hogyan mükődik!  ???

Pontosabban milyen gond van aa SQL-es teleporterrel?

yocimc

szerintem nem azzal van a gond :S mert pl: wow-v.com on csináltam npc-t meg itemet betöltöttem az adatbázisba nyomtam egy szerver restartot és nem adja az itemet a karinak! irom: .add 1 és Unknow. Item entry vagy .npc add 40000 unknow. NPC entry :S itt mással lessz a gond

ident

Ha nem vennéd észre, rossz npc-t próbálsz lerakni. Ami sql-t beimportáltál annak az `entry`-vel egyező számmal tudod lerakni az npc-t. Amit te írtál számokat, azok egyik példában sem szerepelnek amiket a többiek írtak.
Fhatys, a sors által kirótt, elkerülhetetlen feladat szava.
http://eu.battle.net/wow/en/character/arathor/Ident/advanced

Szilárd

Idézetet írta: subscribe Dátum 2009 október 08, 11:41:02 DÉLUTÁN
Idéz
insert into `creature_template` (`entry`, `modelid_A`, `modelid_A2`, `modelid_H`, `modelid_H2`, `name`, `subname`, `minlevel`, `maxlevel`, `minhealth`, `maxhealth`, `minmana`, `maxmana`, `armor`, `faction_A`, `faction_H`, `npcflag`, `speed`, `scale`, `rank`, `mindmg`, `maxdmg`, `baseattacktime`, `family`, `type`, `resistance1`, `resistance2`, `resistance3`, `resistance4`, `resistance5`, `resistance6`, `mingold`, `maxgold`)
values ('40000', '21277', '21277', '21277', '21277', "Teleporter", "Teleporter", '80', '80', '1000', '1000', '1000', '1000', '10000', '35', '35', '3', '8.00', '1', '3', '1000', '4000', '1000', '0', '7', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0');

Sajnos szerepel...
Java / C# / Swift Programmer

Apple
----------
OS X / iOS User
iPhone 6 Plus
iPad Air 2
MacBook Pro 13" Retina

ident

Az előző oldalt néztem csak  ;D Ott meg nincs az az id csak a 91500 és a 900093. Ebből gondolom megpróbálta valamelyiket, de még mindig a régi 40000-el próbálja meg lerakni. Ez logikusan hangzik mivel nem tudja lerakni a 40000-es id-vel :)
Fhatys, a sors által kirótt, elkerülhetetlen feladat szava.
http://eu.battle.net/wow/en/character/arathor/Ident/advanced

yocimc

nemérted xd csináltam csaját NPC-t hozzá  és azt nem adja :S és ez nem az első saját szerverem lenne! annyira hülye nem vagyok xD nem ezekkel az NPC-kkel probálkoztam!

ident

Hát ha mégsem bírod betenni akkor csak nem én vagyok a "hülye". Semmi konkrétumot nem adsz, hogy mit is teszel és hova, akkor nekem honnan kéne tudnom azt hogy te milyen id-vel próbálod? Bár az hogy először 1-es id-vel próbáltad és még olyat sem talált, hát nem engem minősít kedves "nem első szerveres". Esetleg ha vennéd a fáradtságot és a pontos npc template-et adnád meg és leírnád hogy mit is próbálsz pontosan, akkor már bárki tudna segíteni, mert konkrétan tudnánk hogy mi a fene baja van. Így csak gondolatolvasás és találgatás az egész, ami valljuk be egy idő után degeneratív hatással van a tolerancia szintekre minden egyébként segítőkész fórumozónál, főként hogy 1000000000000000000 topicban el lett már magyarázva hogy támpontok nélkül nem tud senki sem segíteni, mert így a hibát is nekünk kell kitalálni. Pl.: SQL gyönyörűen kiírja minden esetben hogy mi a baja egy hibás importnál, ilyenkor a kapott hibát bemásolva egyből tudjuk mi a teendő, de ha valaki csak azzal jön hogy "ez xar", abból semmit sem fogunk tudni. Esetenként más, egyéb külső tényező is okozhatja a hibát, ezért is kell megadni a lehető legtöbb információt (sql szerver verzió, emulátor verzió/típus, adatbázis verzió/típus, op. rendszer, az első lépéstől az utolsóig hogy mit csinálsz, hogyan csinálod és mivel) ha már egyszer segítséget szeretnél kapni a találgatások helyett.

Remélem érthetően írtam le már _sokadjára_ ezt a mit-miért combót...
Fhatys, a sors által kirótt, elkerülhetetlen feladat szava.
http://eu.battle.net/wow/en/character/arathor/Ident/advanced

Szilárd

Ha esetleg a core-d revjét + db-jét meg a kódot bemásolod, akkor ahogy ident is mondta megmondjuk mi a probléma :D
Java / C# / Swift Programmer

Apple
----------
OS X / iOS User
iPhone 6 Plus
iPad Air 2
MacBook Pro 13" Retina

Gabee

Idézetet írta: showman Dátum 2009 október 12, 10:09:18 DÉLELŐTT
delete ezt, delete amazt, fel db-t szet kursz es mar is van 1 crp. questes teleportered ;D
Scriptel szoktak...

Hogy érted hogy szétkúrod a db-t? Mert betenném, de ezt nem akarom átélni.... azért mert betesz pár questet :D

Szilárd

Semmit nem "kúr" szét vele, hiszen ilyen magas id-jű questek és npc nincsen a játékban, ergo semmi hátrányod nem fog származni belőle.
Java / C# / Swift Programmer

Apple
----------
OS X / iOS User
iPhone 6 Plus
iPad Air 2
MacBook Pro 13" Retina

Gabee


Gabee

ömm, egy kérdés, az o betü (quest scripto) az a map id? :D ( Ha nem melyik a mapid? :P )


Gabee

Nah működik, de valamiért ott van a creature_questrelation-ban a cucc de mégsem adja a questet :S csak leadni tom, ebben mi lehet a baj?

Powered by EzPortal