Kérdések és válaszok

Indította Action, 2010 augusztus 07, 04:15:03 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

danikaa04

Nekem, lenne egy olyan kérésem, hogy olvasgattam, hogy hogyan kell gossip scriptet csinálni, de nemjön össze. Valaki ha szépen megkérném, összedobna egy morph npc-t? Elég az összecsapott is csak lássam, hogy hogyan is kellene. Nagyon megköszönném.

Tudvari

#316
T

Lszajmi

Nekem a 4.0.3-as CactusEmu-val lenne kapcsolatos a kérdésem. Ugyebár leszedtem az undercover-db-t de az a problémám, hogy nem tudnak csatlakozni a szerverre. Minden megvan, mindent beállítottam, még port forward-ot is csintem de nem tudnak csatlakozni. Haveromnál megy minden tök jól, szerinte a Win7 Professionallal van a baj.
Lécci, írjatok tanácsokat, hogy mit csinálhatnék!

Kerge

Igazából nem tudom, hogy mi a baja, de szerintem ennek semmi köze az adatbázishoz...
PortForwardnál, a routered "tűzfalához" is hozzáadtad a portokat? (már ha van)
Haverodnak van routere?



XMas WoW DEV

Bluerák

#319
danikaa04: Igaz

MacBook Pro 13' 2.26 GHZ, 4 GB RAM - White
iPhone 4S 16GB - Black
iPad 3 - Black

NEW PC:
Asus EAH6670 (1GB 128 bit)
AMD FX AM3+ (4x3.8GHZ)
ASRock 970 EXTREME3
8GB RAM

Apoldar

Valaki tudna segíteni hogy ezt hogyan javítsam? :S


Table `command` have not existed command 'wg', skip.
Table `command` have not existed command 'wg', skip.
Table `command` have not existed command 'wg', skip.
Table `command` have not existed command 'wg', skip.
Table `command` have not existed command 'wg', skip.

1x azt hittem, hogy rosszul használják a commandot majd feldobtam gm lvl 10re utánna is előjött.. majd kitöröltem  a command táblából de az sem segített :S  V.ki help pls

Bluerák


MacBook Pro 13' 2.26 GHZ, 4 GB RAM - White
iPhone 4S 16GB - Black
iPad 3 - Black

NEW PC:
Asus EAH6670 (1GB 128 bit)
AMD FX AM3+ (4x3.8GHZ)
ASRock 970 EXTREME3
8GB RAM

Skyne

[OFF] dikk már van wg TC-be? :O [/OFF]
költői kérdés, énislátom, nemkell válaszolni

Bluerák


MacBook Pro 13' 2.26 GHZ, 4 GB RAM - White
iPhone 4S 16GB - Black
iPad 3 - Black

NEW PC:
Asus EAH6670 (1GB 128 bit)
AMD FX AM3+ (4x3.8GHZ)
ASRock 970 EXTREME3
8GB RAM

Lszajmi

Kerge: Köszi, h írtál:D Port Forwardot rendesen minden portra megcsináltam, haveromnak is van routere, de azt mondja h szerinte a Win7 Prof. tűzfala sz*r a szerverkészítéshez.

Kerge

pl. kapcsold ki a tűzfalat xD ha úgy megy, akkor máris lecsökkentettük a lehetséges hibák számát 1000 ről 100 ra :D
De am ez nem tart. az adabázis témába...



XMas WoW DEV

wandermaster

Helo!

Szeretném megváltoztatni a resiliencet->criticalra, most pontosan nem tudom de a resi azthiszem valami 52 crit 32, A kérdésem pedig hogy mi lenne az a parancs, ami megkeresi az 52-es stat tipust és 32esre cserélni. Anno volt 1 érték már nem emlékszem de mindenhol az adatbázisban átudtam állitani 20ra, de most nem ez a helyzet hiszen magát ez a tipust kell átírni de felteszem ez is megoldható.
előre köszi

tony1994

Az lenne a kérdésem hogy csináltam egy teleporter NPC-t (kapott kódból) minden teleportálás jól megy kivétel wogent goblint csak 3-3 helyre lehet teleportálni ez miért van? Előre is köszi!

Kerge

@tony: Ebből az infó mennyiségből sem fogunk teleportert szülni xD



XMas WoW DEV

Lszajmi

Ok, köszi mindenkinek, újra portforwardoltam és kinyomtam a tűzfalat és megy:D

Powered by EzPortal