Visual Basic.Web

Indította Kerge, 2011 február 13, 11:31:40 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Kerge

Hali! (Ide is kellene 3 kérédsek és válaszok, egy VB, egy C#, és egy C++ :P)

Olyan problémám lenne, hogy Visual Basic-ben írtam egy launchert:
http://rwdevstat.blogja.net/launcher/rwl.zip

És a fent látható Bug jelentése gomb nem műkszik :S a launcher felső része, egy web-es rész:
http://rwdevstat.blogja.net/launcher/launcher.php



XMas WoW DEV

Shartigan

Keress a neten egy gomb struktúrát és használd fel azt... próbálgasd és fektess bele annyi időt, amennyit ér neked az a launcher működése


HTML::CSS, SQL, SHELL Programmer/Scripter, PHP Programmer, PERL Programmer
IRC Projects: Narancs(Perl) & Moldor(C#)

Kerge

Bocsi shartigan nem értelek :S  Egyébként, az nem button, hanem kép egy kis javascripttel :S



XMas WoW DEV

Gunner

#3
A launcher.php tartalmát esetleg belinkelnéd?Ha nem akarod publikálni akkor mind1..xD


Kösz Shartigan hogy szóltál csak elírtam..

Kerge

háát xD a javítás szempontjából, az lényegtelen... de itt van a dolog webes része. Itt látható, hogy weben működik rendesen... http://rwdevstat.blogja.net/launcher/launcher.php Csak az a rohadt "Bug bejelentése" gomb (img) nem megy a launcherben...

De nem lenyúlni belőle bármit is!!!!!!!



XMas WoW DEV

Shartigan

Két dolog...

1. Gunner: publikálni
2. Forrás nélkül ne várj segítséget, mert lottó alapon nem lehet segíteni...

Ez nem a php fájl forrása ez csak csupán egy oldalt... :) A webes rész forrásával sem lehetne nagyon mit kezdeni mivel nem a weben van a gomb, hanem a launcherben nem működik...


HTML::CSS, SQL, SHELL Programmer/Scripter, PHP Programmer, PERL Programmer
IRC Projects: Narancs(Perl) & Moldor(C#)

Kerge

-.-" a weben van csak a launcherben nem megy... + most jobban utánanéztem, és SHIFT+Click-el megnyitja a launcheren belül is :S



XMas WoW DEV

Shartigan

Ismét félre vagyok értve... Akkor mondom úgy, ha nem látom nem tudok rá megoldást nyújtani és nem nyaka tekert mondatokban fogalmazok...


HTML::CSS, SQL, SHELL Programmer/Scripter, PHP Programmer, PERL Programmer
IRC Projects: Narancs(Perl) & Moldor(C#)

Kerge

Nem értettelek félre, de a launcher forrásában semmit nem látsz, csak azt, hogy "WebBrowser1" Azon kívül a php ban sincs SEMMI ugyanis arra a képre nem is vonatkozik php függvény. Maradt a HTML, azt pedig egy Ctrl+U bill. komb.-al meg tudjátok nézni a launcher.php-n. Illetve sztem aki ért a VB-hez, az tudja, hogy mit kell hozzáírni, hogy lehessen a browserben egy sima kattintással meghívni a linkeket.  :-\ :-[



XMas WoW DEV

Shartigan

Ha bemásolod a kódrészletet tudok segíteni, de látatlanban nem!!
Tessék egy példafüggvény:

Sub VisitWebsite()

Dim ie As Object
Set ie = CreateObject("INTERNETEXPLORER.APPLICATION")
ie.NAVIGATE "http://websiteaddress"
ie.Visible = True

While ie.busy
DoEvents
Wend

End Sub


HTML::CSS, SQL, SHELL Programmer/Scripter, PHP Programmer, PERL Programmer
IRC Projects: Narancs(Perl) & Moldor(C#)

Kerge

ezzz... hogyan tudnék a VB kódban hivatkozni, egy weben található képre, amikor az egyáltalán nem szerepel benne...  ??? (ne várd el tőlem, hogy publikálljam a launcherem, amit 2 napig folyamatosan csináltam, alap VB ismeretekkel.)



XMas WoW DEV

Bluerák

Ha nem akarod publikálni, akkor meg PM-ez, de így lehetetlen, hogy segítsen bárki is.

MacBook Pro 13' 2.26 GHZ, 4 GB RAM - White
iPhone 4S 16GB - Black
iPad 3 - Black

NEW PC:
Asus EAH6670 (1GB 128 bit)
AMD FX AM3+ (4x3.8GHZ)
ASRock 970 EXTREME3
8GB RAM

Shartigan

Wáááááááá.... Mindjárt csinálok egy Launchert nektek C#-ban...


HTML::CSS, SQL, SHELL Programmer/Scripter, PHP Programmer, PERL Programmer
IRC Projects: Narancs(Perl) & Moldor(C#)

Gunner

Na fogadjunk hogy nem mered..^^ ;D

Shartigan

Egyszer a szám visz a sírba... :P

Mellesleg:
Idézetet írta: Kerge Dátum 2011 február 14, 07:17:40 DÉLUTÁN
ezzz... hogyan tudnék a VB kódban hivatkozni, egy weben található képre, amikor az egyáltalán nem szerepel benne...  ??? (ne várd el tőlem, hogy publikálljam a launcherem, amit 2 napig folyamatosan csináltam, alap VB ismeretekkel.)

Ha két napot dolgoztál vele, akkor hogy nem tudod, hogy milyen függvénnyel és parancsokkal kapcsolódsz a megadott hivatkozásra?


HTML::CSS, SQL, SHELL Programmer/Scripter, PHP Programmer, PERL Programmer
IRC Projects: Narancs(Perl) & Moldor(C#)

Powered by EzPortal