Nfs prostreet hiba

Indította neeo01234, 2011 február 28, 09:43:28 DÉLELŐTT

Előző téma - Következő téma

neeo01234

Sziasztok, nos olyan problémám lenne, elindítom a nfs prostreet-et, és bejön fekete képernyő, aztán kattanás vagy, ha nyomok egy entert, vagy esp-et akkor tovább megy fehér képernyőbe és tölt, de a töltő képernyő kockás, stb aztán kilép, mi lehet a gond?
Videó kártyám: Ati radeon 128MB 9250 serial
Előre is köszönök minden választ.

ui: most vettem észre rossz topicba írtam, elnézést kérek.

Action

Nos, a problémádnak több forrása is lehet de, ennyiből nem fogunk tudni segíteni.

Milyen operációs rendszeren szeretnéd futtatni?
Mennyi RAM van a gépedben?
Megfelel-e egyáltalán a rendszered a játék igényeinek?

Ha minden stimmel, minden jó akkor pedig a Google.

Akkor lesz szerencséd ha valakinek volt már innen vele ilyen problémája és tudja a megoldást.

Amit én tanácsolok:
Windows 7 alatt, rendszergazdaként futtasd és állítsd be a kompatibilitást Windows XP SP3-ra.
http://www.systemreq.extra.hu/jatek.php?id=123
Ebből indultam ki, nincs a W7 az OP. rendszerek között.
A WORD elszáll, az írás megmarad.

neeo01234

Op rendszerem: Windows XP szervizcsomag 3
RAM: 1 GB
A Gépigény: minden megfelel neki kivéve a vkari, alábbit irja: Supported chipsets: NVIDIA GeForce FX 5950 greater (GeForce MX series not supported); ATI Radeon 9500 or greater. Laptop versions of these chipsets may work but are not supported. Updates to your video and sound card drivers may be required.
You Have: RADEON 9250 AGP (0x5960)

De csak a Pixel shader verziót írja hibásnak, mivel 2.0 kell neki, nekem meg 1.4, a Vertex meg 1.1 van, tudom szar de már régi:D nos ettől függetlenül elkel hogy induljon, cataclysm is megy szaggatás nélkül, és annak is 2.0 kell.

Action

Ne hasonlítsd össze a kettőt.
Más a gyártó.

Nem vagyok otthon a játékok világában annyira, de szerintem próbáld meg frissíteni a videokártyád driver-ét.
Nézz a hivatalos oldalon update-et.

Ha az se segít akkor szerintem nézz másik játék után.
A WORD elszáll, az írás megmarad.

neeo01234

#4
Mind1, köszönöm a segítséget!

Powered by EzPortal