Target Bug?!!

Indította yocimc, 2011 május 04, 05:46:35 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

yocimc

Sziasztok! El

IrOn

Ez mindenkinél így van, nem tudom mit lehet vele kezdeni.

Raisen

#2
Én tudom mi a baj :) Velem is volt ilyen összes addont nyomd ki én úgy szoktam osztani a másik meg ha mégis bent van az addon úgy add az adott embernek /traget neve de ha a klikelni akarsz kattints az adott embere majd le róla "valamerre félre csak ne targetoljon" majd újra rá kattolsz és jó lesz" De mondom inkább 1 ső verzió töröld chacet nyomd ki az öszes addon gm el úgy sincs szükség rá és müködni fog


▀█▀ █▀▀▄ █▀▀ █▀▀█ ▒█▀▀█ █▀▀█ █▀▀█ █░█ █▀▀█ █▀▀ █▀▀ ░ █░░█ █░░█
▒█░ █░░█ █▀▀ █░░█ ▒█▀▀▄ █▄▄█ █▄▄▀ █▀▄ █▄▄█ █░░ ▀▀█ ▄ █▀▀█ █░░█
▄█▄ ▀░░▀ ▀░░ ▀▀▀▀ ▒█▄▄█ ▀░░▀ ▀░▀▀ ▀░▀ ▀░░▀ ▀▀▀ ▀▀▀ █ ▀░░▀ ░▀▀▀

yocimc

Idézetet írta: Raisen Dátum 2011 május 04, 06:38:14 DÉLUTÁN
Én tudom mi a baj :) Velem is volt ilyen összes addont nyomd ki én úgy szoktam osztani a másik meg ha mégis bent van az addon úgy add az adott embernek /traget neve de ha a klikelni akarsz kattints az adott embere majd le róla "valamerre félre csak ne targetoljon" majd újra rá kattolsz és jó lesz" De mondom inkább 1 ső verzió töröld chacet nyomd ki az öszes addon gm el úgy sincs szükség rá és müködni fog

Próbáltam már mind a 2 variációt... :-\ :-\ 

Raisen



▀█▀ █▀▀▄ █▀▀ █▀▀█ ▒█▀▀█ █▀▀█ █▀▀█ █░█ █▀▀█ █▀▀ █▀▀ ░ █░░█ █░░█
▒█░ █░░█ █▀▀ █░░█ ▒█▀▀▄ █▄▄█ █▄▄▀ █▀▄ █▄▄█ █░░ ▀▀█ ▄ █▀▀█ █░░█
▄█▄ ▀░░▀ ▀░░ ▀▀▀▀ ▒█▄▄█ ▀░░▀ ▀░▀▀ ▀░▀ ▀░░▀ ▀▀▀ ▀▀▀ █ ▀░░▀ ░▀▀▀

yocimc

Idézetet írta: Raisen Dátum 2011 május 04, 07:32:07 DÉLUTÁN
Frissítsed az addonokat.

Akkor sem jó ha 1addon sincs bent Interface mappában (csak a Blizzes)

Raisen

De azt mondom hogy legyenek bent az addonok csak frissítsed az alapokat.


▀█▀ █▀▀▄ █▀▀ █▀▀█ ▒█▀▀█ █▀▀█ █▀▀█ █░█ █▀▀█ █▀▀ █▀▀ ░ █░░█ █░░█
▒█░ █░░█ █▀▀ █░░█ ▒█▀▀▄ █▄▄█ █▄▄▀ █▀▄ █▄▄█ █░░ ▀▀█ ▄ █▀▀█ █░░█
▄█▄ ▀░░▀ ▀░░ ▀▀▀▀ ▒█▄▄█ ▀░░▀ ▀░▀▀ ▀░▀ ▀░░▀ ▀▀▀ ▀▀▀ █ ▀░░▀ ░▀▀▀

yocimc

Idézetet írta: Raisen Dátum 2011 május 04, 07:43:18 DÉLUTÁN
De azt mondom hogy legyenek bent az addonok csak frissítsed az alapokat.

100% Hogy nem addon hiba :)) Mert mint írtam nemcsak nekem áll fent ez a Hiba! És az kicsit fura hogy 5/5 GM.nek nem jók az addonok :D Meg az addonok miatt nem tudok Guildot?.. :D Itt Adatbázis hiba lesz szerintem!

Trophy

Sajnos nekem is voltak ilyen gondjaim. Próbálkoztam először új addonokkal, majd addonmentességgel, semmi eredmény. Ezután WoW Repairt toltam: semmi. Mindezek után reinstall wow: semmi. Aztán EnGB helyett EnUS klienst tettem föl: semmi. Ezek után kissé ideges lettem, és utánanéztem, nagyon sok wowwal kapcsolatos cucc volt a windowsban, uninstall után is.
Szóval a megoldás megszületett: Format C: és EnUS kliens fölrakva, azóta tökéletesen megy a targetolás.

Remélem ti is  elég elszántak vagytok egy formázáshoz, szerintem megéri.

U.I.: Nem értem h a kliens gondokat miért a DB fórumba lett írva.

Raisen

Thropy ment a +1 én is ezt mondtam addon nekem segített ez mindenképp a te géped hibája pl nekem e meghajtón van a wow és valami 5 formázást élt át így registrybe sincsenek bent a fájlok vagyis nem feltelepített játéknak érzékeli valami töredék fent marad akár mi bezavarhat én is wow újra rakást ajánlom de elötte próbáld meg a wtf mappát törölni és hagyd az alap configot ha akkor is rossz szedjél le xperl addont próbálkozni kell nekem az megoldotta hogy halom addont leszedtem beléptem wowba majd ki és ki nyomtam az összeset... Am nem az adatbázis tartalmazza player targetot.


▀█▀ █▀▀▄ █▀▀ █▀▀█ ▒█▀▀█ █▀▀█ █▀▀█ █░█ █▀▀█ █▀▀ █▀▀ ░ █░░█ █░░█
▒█░ █░░█ █▀▀ █░░█ ▒█▀▀▄ █▄▄█ █▄▄▀ █▀▄ █▄▄█ █░░ ▀▀█ ▄ █▀▀█ █░░█
▄█▄ ▀░░▀ ▀░░ ▀▀▀▀ ▒█▄▄█ ▀░░▀ ▀░▀▀ ▀░▀ ▀░░▀ ▀▀▀ ▀▀▀ █ ▀░░▀ ░▀▀▀

Powered by EzPortal