Trinity SQL Errorok

Indította Nonameman, 2011 május 06, 01:10:40 DÉLELŐTT

Előző téma - Következő téma

Nonameman

Hali!

A world adatbázisomat egyetlen fájl tartalmával, a 'TDB_full_335.11.39_2011_04_02.sql'-el töltöttem fel, de mikor futtatom a worldserver.exe-t, az adatbázis betöltésénél hihetetlenül sok errort ír. ???
Próbáltam újra beforgatni a core-t, meg újratölteni a world-öt, de hiába, mindig ugyan az jön ki:

2011-05-06 01:04:50 Loading Creature templates...
2011-05-06 01:04:51 ERROR: Table `creature_template` lists creature (Entry: 33473) with `equipment_id` 2029 not found in table `creature_equip_template`, set to no equipment.
2011-05-06 01:04:51 ERROR: Table `creature_template` lists creature (Entry: 4289) with `equipment_id` 176 not found in table `creature_equip_template`, set to no equipment.
2011-05-06 01:04:51 ERROR: Table `creature_template` lists creature (Entry: 193) with `equipment_id` 191 not found in table `creature_equip_template`, set to no equipment.


..és még pár száz hasonló error, nem csak erre a táblára. :(

Raisen

#1
2 hiba lehetőség lehet 1 worldserver configba rosszul adtad meg mysql hez kapcsolodó részt ,vagy kihagytál egy pontos veszőt akár az adatbázisból honnan olvassa ki részből kitöröltél egy betűt "World" , vagy más nevet adtál meg a World nek Amit  importáltál. 2. Mysql be nem tetszik valami neki esetleg rossz db az emuhoz vagy rossz mysql verzió.


▀█▀ █▀▀▄ █▀▀ █▀▀█ ▒█▀▀█ █▀▀█ █▀▀█ █░█ █▀▀█ █▀▀ █▀▀ ░ █░░█ █░░█
▒█░ █░░█ █▀▀ █░░█ ▒█▀▀▄ █▄▄█ █▄▄▀ █▀▄ █▄▄█ █░░ ▀▀█ ▄ █▀▀█ █░░█
▄█▄ ▀░░▀ ▀░░ ▀▀▀▀ ▒█▄▄█ ▀░░▀ ▀░▀▀ ▀░▀ ▀░░▀ ▀▀▀ ▀▀▀ █ ▀░░▀ ░▀▀▀

Nonameman

Egy kis kutakodás után megtaláltam a bajt, teljesen meghülyült a HeidiSQL, de újratelepítés után minden működik! :)

Raisen



▀█▀ █▀▀▄ █▀▀ █▀▀█ ▒█▀▀█ █▀▀█ █▀▀█ █░█ █▀▀█ █▀▀ █▀▀ ░ █░░█ █░░█
▒█░ █░░█ █▀▀ █░░█ ▒█▀▀▄ █▄▄█ █▄▄▀ █▀▄ █▄▄█ █░░ ▀▀█ ▄ █▀▀█ █░░█
▄█▄ ▀░░▀ ▀░░ ▀▀▀▀ ▒█▄▄█ ▀░░▀ ▀░▀▀ ▀░▀ ▀░░▀ ▀▀▀ ▀▀▀ █ ▀░░▀ ░▀▀▀

Powered by EzPortal