dk bug

Indította zack01, 2011 június 10, 10:02:07 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

zack01

segítségek léci hogyan oldja mmeg a dk bugot? ez a bug:
hiába summolják a dk-t semmi. hiába használ teleportot, semmi, nem lehet vele sehova telézni. mit tudnák ezzel csinálni?O.O
ez komolyan teljesen meg!

unitology

kickeled és summolod utána már rendesen tud játszani

boss74

De az is megoldás ha a trénerbe beteszed a Death gate spellt vagy kezdő spellbe beteszed neki,és ha ez meg van akkor már mehet bárhova a DK!


Idézetet írta: zack01 Dátum 2011 június 10, 10:02:07 DÉLUTÁN
segítségek léci hogyan oldja mmeg a dk bugot? ez a bug:
hiába summolják a dk-t semmi. hiába használ teleportot, semmi, nem lehet vele sehova telézni. mit tudnák ezzel csinálni?O.O


Adj egy -respectet,mert megérdemlem!!! :)

Raisen

#3
Szerintem nem jó ötlet hogy death gatet adsz neki vagy kickeled mivel a talent pontja nem lesz meg. Az adatbázisba írd át a dk kezdőhely kordinátáit alis dk-kat sw be hordás dk-kat orgrimmarba és akkor meglesz a talent pontjuk is.

Ezt amit leírtam playercreateinfo ba teheted meg


▀█▀ █▀▀▄ █▀▀ █▀▀█ ▒█▀▀█ █▀▀█ █▀▀█ █░█ █▀▀█ █▀▀ █▀▀ ░ █░░█ █░░█
▒█░ █░░█ █▀▀ █░░█ ▒█▀▀▄ █▄▄█ █▄▄▀ █▀▄ █▄▄█ █░░ ▀▀█ ▄ █▀▀█ █░░█
▄█▄ ▀░░▀ ▀░░ ▀▀▀▀ ▒█▄▄█ ▀░░▀ ▀░▀▀ ▀░▀ ▀░░▀ ▀▀▀ ▀▀▀ █ ▀░░▀ ░▀▀▀

unitology

kick summ és lvl1 lvl80 szokott segíteni ezen :-)

boss74

Hömm...látom vágod a témát de nagyon...nálam ezen módszerrel meg van a talent pontja.Ráadásul úgy hogy 55lvl-ről fejlődik 85-re,csak annyit kell tennie hogy relogol időközönként!De te tudod  :P :P





Idézetet írta: Raisen Dátum 2011 június 11, 09:38:43 DÉLELŐTT
Szerintem nem jó ötlet hogy death gatet adsz neki vagy kickeled mivel a talent pontja nem lesz meg. Az adatbázisba írd át a dk kezdőhely kordinátáit alis dk-kat sw be hordás dk-kat orgrimmarba és akkor meglesz a talent pontjuk is.

Ezt amit leírtam playercreateinfo ba teheted meg


Adj egy -respectet,mert megérdemlem!!! :)

Cleaver93

Van még 1 megoldás: Vidd végig a questeket :P

Skyne

[off]ezért vicces, hogy fejetetejére állítjátok  játékmenetet, csodálkoztok hogy nem működik úgy ahogy ti szeretnétek, majd kölzitek hogy bug...
bezzeg ha egy spell nem úgy működik ahogy kéne azis szar, most akkor mivan? :D[/off]

Mane

Kezdőhelyet mást adsz meg és a talentpontokat és a dk-küldis spelleket meg egy küldivel adod oda neki.

Skyne

ha nem az ereedti helyén kezd, hanem "fázisszinkronban" a többivel akkor elve megkapja a szinthez járó talenteket is, nemkell adni többet neki

Powered by EzPortal