Temető létrahozás

Indította MicroStar, 2010 augusztus 30, 04:44:11 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Skyne

hmm ere az élesztős telézős dologra az angel tökéletes lenne, nah majd megbeszélem hogy publikálhatom-e :D, configfájlt meg tcrepoban találsz

Tudvari

#16
oks de


Tudvari

#18
vagyis? xd

update: ja igen , pl dk kezd?helyen az

kagebunshin


Keresgéltem egy kicsit és a következő függvényt találtam (trinitycore-ba):
player.cpp -> RepopAtGraveyard()

Próbaképp átalakítottam, hogy ne szellemként kerüljünk a temetőhöz, hanem már élve az otthonunkba.
(ezt természetesen a teljesség igénye nélkül, pl bgről is simán kidob ezért nem is osztom meg :))

Viszont úgy gondolom, kisebb-nagyobb átalakítással meg esetleg egy új tábla hozzáadásával simán létre lehet hozni új temetőket. Bár ez már inkább core módosítás.

üdvözlettel:
Kagebunshin
"-Egy dolgot viszont elárulhatnál nekem. Ki találta ki, hogy a fák őreinek erejével szálljatok szembe velem, mert nem te ugye? Te nem tudtad!
-Nem... de azért vagyunk többen, hogy valaki tudja."

ident

Fhatys, a sors által kirótt, elkerülhetetlen feladat szava.
http://eu.battle.net/wow/en/character/arathor/Ident/advanced

Tudvari

hát annyiból működik a spell hogy ha meghalok repülők és gyorsan megyek de nem mounton,avgyis mintha gm fly onon lennék és mod fly 5 kb :D egyszóval speed van de mount nincs és amiután újra éledek ugyan úgy meg van a speed,ezt hogy lehetne megszüntetni?

hunti

ki kell keresni a spellt amivel az angyal újraéleszt, és spell_linked_spell táblába megadni hogy eltávolítsa a másik spellt ha valakin újraélesztést kasztolnak

http://www.trinitycore.info/index.php?title=Spell_linked_spell_tc2

Tudvari

bocsi de ezt nem nagyon értem
amúgy azért nem volt alattam mount sztem mert ez nem az a spell és hogy ha a requied aurához beírom a Deathet akkor nem lesz jó? csak mi az id-je

hunti

ha jól értelmezem whisp-ként magadra raktál (rakattál) egy spellt, amitől gyorsabban repülsz, vagy automatikusan rádkerül miután meghaltál

az előző üziben kicsit félreírtam a dolgot (korán van), bár az az ötlet se volt annyira rossz :)
elvileg egy spell castolódik rajtad, amikor feléledsz a hulládnál, ahhoz kéne társítani spell_linked_spell táblában azt a spellt amit magadra raktál, de úgy beállítani hogy levegye (tehát negatív számként adni meg a spell id-t)
de ezt ugyanúgy meg kell adni akkor amikor az angyalnál éledsz, tehát ha angyal éleszt, akkor is vegye le ezt az extra spellt rólad

Tudvari

hát nem tudom mit mondtál de biztos jót :D eltudnád úgy magyarázni hogy hol mit írják át?:D

ident

A spell amit írtam úgy van megadva hogy csak akkor kapja az ember ha a ghost spell is rajta van, ez az auraspell-ben van megadva, tehát oda írd be ha új helyre is tettél ilyet hogy a ghost spell is kelljen hozzá, ez a 8326.

Fhatys, a sors által kirótt, elkerülhetetlen feladat szava.
http://eu.battle.net/wow/en/character/arathor/Ident/advanced

Tudvari

és ha aura eltűnik akkor a spell is?

Girosz

Aurának azokat spelleket nevezzük, amiknek hosszantartó hatása van. Pl buffok és debuffok.

Tudvari

de ez nem válasz a kérdésemre xd vagy igen?

Powered by EzPortal