MaNGOS szerverekkel & egyébb mással kapcsolatos kérdések, problémák

Indította frost, 2008 március 09, 03:52:31 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

frost

Értem Armani, de szerintem igazad van a WotLK-val kapcsolatban de amivel érdemesebb foglalkozni  azok a régebbi revek mivel a régebbiekben nincsenek benne azok a bugok amiket most leírtam neked csak sajana én nem vagyok valami nagy C++ -al javító szoval csak anyit tudok tenni hogy várok míg valaki/kik nemkezdeik el javítgatni olyanra hogy érdemes legyen használni. De mondom a régebbi reveket pontosabban a 61-es WotLK rev az amit érdemesebb lenne javítani mert ugymond abba kevesebb a bug meg persze nincsenek benne azok amiket ide leírtam neked ha megnézed akk te is látni fogod hogy jobb.

LaciKnight

#271
(/személyes vélemény az emuról)Szerintem ahhoz hogy a Mangos jó emu legyen az egész emut át kéne nézni és majdnem hogy újra kéne írni az egész kódot mert olyan sok hülyeség van benne hogy csak na!Viszont mivelhogy mangosék közelednek az 1.0-ás "mérföldkőhöz" így lassan képtelenek lesznek csiszolgatni a laggon mert türhetettlen!De ha a Laggot csak a felére sikerülne csökkenteni már akkor jó lenne mert azé mangosék DB-je(Udb,Project Silvermoon Offical DB)azé nagyon jó Q-k 90%-a jó, a fejlesztés is elég gyors és télleg jó!

Ricskon

Nekem az a problémám hogy felpatcheltem a lich kinget és letöltöttem ezt MaNGOS Revision 6017 WotLK_v1.6 client build 8391 and 8392. ha elinditotm ezt irja ki:"Cannot connect the world database 127.0.0.1;root;mangos;mangos"  A játék amugy nem a C-n van. Mi lehet a probléma?


frost

Amit le lehet innét szedni Mangos szeróhoz valo OP az jobb mint a linux ???????

LaciKnight

a Windows server 2003/2008 az nem jobb mint a linux csak a mangos jobban szereti

tiburka

Ricskon!
Valoszinüleg más a jelszavad az adatbázishoz ezt ugy tudod megcsinálni  hogy amikor felteleoited a mysql-t akkor kér 1 uj pass-t ezt ird be 127.0.0.1;root;mangos;mangos a kiemelt rész helyére

frost


frost


colker



sky



Armani


Laslo07


Powered by EzPortal