Saját egyedi event, terület helyek

Indította Lacabacsixxx, 2010 október 26, 10:05:26 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Lacabacsixxx

Kicsit eltérek a támától.

Hamarossan befejezem az új várost. Legkésőbb jövő hét keddre megvagyok vele. Remélem tetszeni fog nektek.

Csak ennyit szerettem volna mondani :D .  Ja igen és megnyugtatás képpen nem dobozokból lesz hanem Rendes kőfal, házak...stb

$0undX


Roamer

Köszi a segítséget $0undX! Igyekszek és akkor megpróbálom én is, hátha sikerül összehozni valamit. :)
Mellesleg Lacabacsixxx, én is várom, hogy milyen lesz a város. Már kíváncsi vagyok rá. :D
"A google a barátom, wikipedia a barátnőm, youtube a szeretőm!"

Lacabacsixxx

Remélem nem okozok senkinek se csalódást

Lacabacsixxx

Sziasztok

Most én kérnék 2 segítséget

Ha tudtok segíteni az elsőben akkor a következőt is megkérdem :D

1. Mi lehet az id-je ennek a 5tárgynak? (Szerelőálvány)



Meg esetleg hol találok olyanokat ami egy épitkezéshez van pl.: félig kész fal meg szerelőláda ...stb

ha esetleg van valakinek olyan sql je amiben ez benne van szivessen elfogadnám/elfogadnánk.

Lacabacsixxx

Van egy ötletem de nem tudom hogy kivitelezzem.

Egyszer talaltam egy leirast amiben megmutattak hogy lehet valamit kikeresni a wow bol azaz a texturabol kinezni a display id jét és megcsinalni az objectet ha ebben tudsz segíteni akkor gyorsabban vegzem a varossal :D

Methos

#36
El?sz

Lacabacsixxx


Lacabacsixxx

#38
Magájért beszél a kép.  Mit tegyek? Amit ir az az hogy a program leált müködés közbe csak ezt az egy stéget tudom megnézni de amikor másra kattintok azaz modelre leáll




meg van a hiba!!!! :D

Ezzel már megy

Újjabb verzió

$0undX


Roamer

Nem tudom, hogy ti hogy vagytok vele, de én kipróbáltam azt, hogy milyen, ha csak egyszerűen berakok egy két mobot a labirintusba és fura mód működött. Mármint nem mentek át a falakon és csak akkor támadtak, ha látták őket a playerek is.
Találtam elég érdekes és erős mobokat, szóval sikerült kissé kacifántossá tenni a labirintust, kicsit olyan Insta szerűvé. :D
"A google a barátom, wikipedia a barátnőm, youtube a szeretőm!"

zuzu

Lacabacsixxx, megosztanád velünk a Sql fájlt persze ha nem bunko kérés :D

molnar2296

hmm nem tudtam hogy lehet SQLel külön egész eventeket berakni.......már értem h Álom WoWon miért vannak olyan hard Jumpok... xDDDDDDDDD felét vhonnan leszedték...xD

Raisen

#43
Megvan az npc re az egyedi megoldásom nekem müködik :) Írsz egy npc t natur frakcióra ráraksz lootot dobjon kulcsot és karazahanos ajtót teszek a továbbjutáshoz le + waypontot is raksz rá és akkor nem fut rád mivel natur frakció viszont továbbjutáshoz meg kell öket ölni :)))))


▀█▀ █▀▀▄ █▀▀ █▀▀█ ▒█▀▀█ █▀▀█ █▀▀█ █░█ █▀▀█ █▀▀ █▀▀ ░ █░░█ █░░█
▒█░ █░░█ █▀▀ █░░█ ▒█▀▀▄ █▄▄█ █▄▄▀ █▀▄ █▄▄█ █░░ ▀▀█ ▄ █▀▀█ █░░█
▄█▄ ▀░░▀ ▀░░ ▀▀▀▀ ▒█▄▄█ ▀░░▀ ▀░▀▀ ▀░▀ ▀░░▀ ▀▀▀ ▀▀▀ █ ▀░░▀ ░▀▀▀

molnar2296

waypont az felesleges, ha natur frakció akkor így se, úgy se fogja megtámadni, viszont abból a szempontból, hogy a labirintusban külön mozog a "boss" az baromira hangulatossá teszi az egész eventet..^^

Powered by EzPortal