AreaID kinyerése

Indította biggie0630, 2015 október 23, 05:59:20 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

dio85


eztcsekk

Senkit nem érdekelnek a kezdő helyek, aki komolyan WoWozik az end content miatt teszi, hiába fecölsz 1000 órát a kezdő helyekbe ha nincs utána egy Siege of Orgrimmarod fullosan scriptelve.

Zoltan

Idézetet írta: biggie0630 Dátum 2015 október 27, 11:24:29 DÉLELŐTT
Szia dio85!

Igen ismerem a Taurit a tauri számomra egy rejtély egyébként...
Ahogy elnéztem a Tauri egy saját KFT-t is csinált már a szerverének ami számomra érthetetlen, hogy hogyan tud egy WoWemu szervert futtatni hivatalos keretek között? O.O
Tehát ez a jéghegy csúcsa, úgyhogy a Tauri egy teljesen ködös valami egyébként, igen normálisnak vagy elfogadhatónak mondható amit csinálnak de ezen nem is szabad az ő esetükben csodálkozni.
Külön fejlesztő csapatuk és cégük van erre stb stb...
Tehát a Tauri mondjuk 100ból egy olyan amin én is játszanék, de nem.
Saját szerver a cél és olyan amin én is szívesen játszanék ill. játszani fogok.

Adatbázisból pedig én a WoWSource repackhoz mellékeltet találtam még a legelfogadhatóbbnak amivel el kezdtem dolgozni.
De mivel még csak most kezdtem  egyenlőre csak a hibalista gyűlik sajnos és csak nagyon minimális javítás, lassan lehet vele haladni ha tényleg foglalkozol vele minden szinten!

Üdv:
Biggie

Pereld be a Taurit,  GPL-es mangos alapjai vannak, igy  meg kellne osztaniuk a forraskodot, innentol kezdve csak nyert ugyed lehet, es megsporolhatnal csomo idot a fejlesztessel.

amugy gondolom  valami mast is csinalnak a sracok, nem csak wow-al foglalkoznak

biggie0630

Az előbb postoltam de nem jelent meg O.o
Uraim kicsit eltértünk a tárgytól! :D
Lényeg a lényeg vannak a gagyin összerakott gányolt szerók (ezek a csak az end contentek mennek nagyjából és a többit leszarjuk típus) Meg van az a kevéske amin megvan az egészséges balansz amitől a wow az wow lesz!
Na most én az utóbbira szavazok legalábbis én ezt az irányt követem!
Egyébként a témával kapcsolatban ha valaki tud valami gyorsabb megoldást azt szívesen veszem vagy van egy jó ötlete esetleg (AreaID kinyerése)!

Üdv:
Biggie

eztcsekk

#19
Idézetet írta: biggie0630 Dátum 2015 október 27, 03:55:33 DÉLUTÁN
Lényeg a lényeg vannak a gagyin összerakott gányolt szerók (ezek a csak az end contentek mennek nagyjából és a többit leszarjuk típus) Meg van az a kevéske amin megvan az egészséges balansz amitől a wow az wow lesz!

Mondod ezt úgy, hogy az Area ID-kel meg a temetőkkel szórakozól hetek óta. Szerintem az első 20 soros Smart AI-nél feladod, és akkor még a Core-ba bele se néztél.

Nyilván a DBC-k alapján kéne a temetőket megcsinálnod, kézzel sem igényelne 2 óránál többet.

De van a skyfire-ben egy Core hiba is ami miatt úgyse fognak menni hiába lesz a DB-ben helyes szóval, story end.

biggie0630

Ha elolvasnád a Posztjaimat észrevennéd, hogy nem csak areaID-vel foglalkozok...
Viszont épkézláb, kézzel fogható megoldást is írtam, megosztottam mindenkivel, ahol tudtam (Elevators, Transports).
Na mindegy marad a régi jól bevált leolvasom és felírom módszer.

Üdv:
Biggie


eztcsekk

Idézetet írta: biggie0630 Dátum 2015 október 27, 04:47:28 DÉLUTÁN
Ha elolvasnád a Posztjaimat észrevennéd, hogy nem csak areaID-vel foglalkozok...
Viszont épkézláb, kézzel fogható megoldást is írtam, megosztottam mindenkivel, ahol tudtam (Elevators, Transports).
Na mindegy marad a régi jól bevált leolvasom és felírom módszer.

Üdv:
Biggie

Maximum neked volt meglepetés, hogy a Gameboject-eknek vannak flagjei és, hogy a Stormwind Metró ID-je megváltozott. Ezzek triviális dolgok.

biggie0630

Tisztelt eztcsekk!

Ha érdemben segíteni nem tudsz nyomatékosan megkérlek, hogy ne oszd az észt mert ahogy olvasom az írásaidat lövésed nincsen gyakorlatilag semmihez sem.
Én jó szándékkal, segítőkészséggel írtam le azt amit tapasztaltam.
A te pedig folyamatosan kötözködsz és támadsz pihenj dobj be egy xanaxot vagy fogj egy csajt.

Üdv:
Biggie

eztcsekk


biggie0630

Idézetet írta: eztcsekk Dátum 2015 október 28, 05:32:15 DÉLUTÁN
Idézetet írta: biggie0630 Dátum 2015 október 28, 03:33:39 DÉLUTÁN
lövésed nincsen gyakorlatilag semmihez sem.

Ez nagyon félre ment, öcsi :D

Nem öcsi, nem ment félre...
Ha tudnál megoldást a kérdésre akkor már posztoltad volna, vagy nem, ez ok nincs vele baj nem kell mindent felfedni.
De te helyette kötözködsz ergo lövésed nincsen a témáról viszont szeretsz szerepelni!
Ja, de bocs lehet, hogy már be tudtál írni 6 számot a smart_scripts táblába...
Nos én nem ezért vagyok itt segítséget kértem a szájkaratéra nincs időm se kedvem.

Üdv:
Biggie

Zolee

#25
Meglátszik, hogy nincs aktív moderátor a fórumon, elszabadult indulatokat nem fékezi meg senki. :D

Amúgy is, tök feleslegesen marjátok egymást... Két külön állásponton vagytok, ráadásul érdemi dolgot egyikőtök sem mutatott még fel a fórumon belül - nem azt mondom, hogy nincs is ilyen, mert nyilván lehet -, de így nagyon merész vállalkozás vádaskodni azzal kapcsolatban, hogy ki mihez ért. Az meg, hogy éppenséggel biggie0630 segítőkész és leírja a megoldást, külön értékelendő. Nem akarok belefolyni ebbe a kicsinyes vitába, szimplán már rossz volt nézni és muszáj volt leírnom a véleményem a dologról.

Egyébként is eltértünk az eredeti témától.

dio85

biggie ha panda vagy utolsó kieget csinálsz szólj majd :)

biggie0630

Szia dio85!

Gyakorlatilag folyamatosan ezzel foglalkozok egy két dolgot sikerült is már javítanom benne.
Csak az a baj, hogy eléggé hamar beleunok bizonyos részfeladatokba és akkor belekezdek egy másikba....
De a végeredmény csak olyan lehet amilyet én megálmodtam, ha sikerült beindítom ha nem kuka.
Az AreaID-t már meg kellett volna csinálni mert az is az alaphoz tartozik de eléggé pepecs meló.
A Core-ba is javítgatok közben ezt -azt...
Természetesen a munkámat ki nem adom viszont ha felfedezek olyas valamit ami más számára is hasznos lehet ill. érdekelhet azt publikálom!

Üdv:
Biggie

eztcsekk

Idézetet írta: dio85 Dátum 2015 október 29, 05:50:58 DÉLUTÁN
biggie ha panda vagy utolsó kieget csinálsz szólj majd :)

De most komolyan, a nevét nem tudjátok a kiegészitőnek de szervert szeretnétek csinálni, komolytalan.

biggie0630

Tisztelt eztcsekk!

Bízom benne, hogy egy moderátor most már felfigyel arra, amit művelsz itt!
Ne haragudj de szerintem senki sem kíváncsi a véleményedre és a kötözködő posztjaidra.


Powered by EzPortal