Recruitment!!! Fejlesztőket keresünk!

Indította Sliden, 2016 október 09, 10:12:28 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Sliden

Továbbra is keressük az utolsó jelentkezőket a Csapatunkhoz. Jelenleg a cél, egy stabil és jól működő Legion (7.x) szerver készítése. Fontos tudni, hogy a csapat szorgosan dolgozott Draenoron, és elsőként állt át Legion fejlesztésére, az első béta fázisok idején.
Amik szükségesek:
-SQL/SmartAI/C++ ismeretek
-Alap angol tudás (írás / olvasás)
-18+
-TeamSpeak3 és mikrofon
Amit nyújtunk:
-Stabil pénzkereseti lehetőség, minden hónapban.
-Egy nemzetközi csapat része lehetsz
-Lehetőség hogy tanulj tőlünk
-Móka és Kacagás
Ha érdekel a lehetőség, még nem késő jelentkezni, tedd meg itt:
https://www.facebook.com/NightmareWoWPrivateServer

eztcsekk

Amit nyújtunk:
-Stabil pénzkereseti lehetőség, minden hónapban.
-Egy nemzetközi csapat része lehetsz
-Lehetőség hogy tanulj tőlünk


;D ;D ;D ;D

Jó móka a TC-t fejlesztgetni, de szerintem fel se mértétek milyen messze van a működő Legion szervertől bármi amit most kezdtek feljeszteni.

Sliden

Ki mondta hogy most kezdtünk fejleszteni? ha már kommentelsz olvasd végig(no offense)
"Fontos tudni, hogy a csapat szorgosan dolgozott Draenoron, és elsőként állt át Legion fejlesztésére, az első béta fázisok idején"
Gondolom magától értetődő hogy amit draenorba javítottunk, az Legionbe is ki van javítva :)

eztcsekk

Jó hát az nyilván komolytalan egyedűl a Release-ben is bizonyitott javítások/fejlesztések érnek valamit.

Sliden

Nem értem miért lenne 9 ember fejlesztése komolytalan, amit lassan már fél éve csinálunk, de te biztos jobban tudod :(

eztcsekk


hunti

Idézetet írta: eztcsekk Dátum 2016 október 15, 02:19:59 DÉLUTÁN
9 fejlesztő akiből eddig 3 nyomta meg a Like gombot a facebook oldalatokon :D
Ami azt illeti nekem is van olyan fejlesztés alatt álló projektem ahol még csak én lájkoltam a facebook oldalt pedig nem csak én csinálom :)

dio85

Se web, se semmi, nehéz komolyan venni így bárkit is, arról nem is beszélve...

http://nightmarewowforum.hupont.hu/

Ez most komoly?!:D

gmdex

Ez szerintem még a nagyon régi Nightmare Wow -hoz kapcsolódik, a logóból itélve, bár nekik volt rendes webük és fórumuk, úgyhogy valszeg valami player csinálhatta

dio85

Esélyes, de kb 3 hónap hónap után már semmit nem találsz róluk. :D  Szóval eddig futott a project :D

Powered by EzPortal