Unity játék készítés

Indította Balazs, 2017 február 19, 09:11:46 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

dio85

A dolgok sosem egyszerűek... :P martFox szervert kipróbáltad már amúgy?

Balazs

Megjött a Photon-tól a válasz email, a sok kérdésemből mindössze 1 re válaszoltak és így :D

"Thanks. But where can I check my remaining license time?"
You can't right now.

Ez valami vicc? :D még csak meg sem nézhetem hol járok, csak majd kapok egy meglepetés emailt, hogy itt a vége? :D Nem hiszem el....

dio85

Neken van valami örökös letölthető 100 cc-s licencem, meg alap 20. a 100-as valami promós akcióból van. De... pl honlapjukon csak a 20as szerver van.Nagyobbra fizetés után lehet állítani.

Balazs

Válaszolt a Photon ügyben a Unity is, de tehetetlenek... Írtam nekik hogy az a minimum hogy legalább írnak nekik egy hivatalos emailt amiben kicsit leszidják őket, bár gondolom ez sem fog megvalósulni :D

Minden esetre, jó lecke, hogy soha nem szabad szolgáltatást venni hosszú távra, sőt lehetőleg rövidre se, ha elkerülhető :D Csak letölthető maradandó tartalmakat.

Egyébként pont most újította fel teljesen a Unity a saját network rendszerét, ami UNET néven fut.
Valaki megismerkedett már vele?

dio85

Valamelyik nap olvastam, de nem néztem meg. Te unrealt? :P

Balazs

Az unreal engine asset store-ját már nézegettem, elképesztő, milyen olcsón adnak remek dolgokat.
Talán egyszer adok neki egy második esélyt :D

dio85

És ott nincs korlátozás hogy mire akarod összerakni.Plusz a bp rendszer... Am most Unity 5.6b-t vagy melyiket nyúzom, nagyon jó lett az új.

Raisen



▀█▀ █▀▀▄ █▀▀ █▀▀█ ▒█▀▀█ █▀▀█ █▀▀█ █░█ █▀▀█ █▀▀ █▀▀ ░ █░░█ █░░█
▒█░ █░░█ █▀▀ █░░█ ▒█▀▀▄ █▄▄█ █▄▄▀ █▀▄ █▄▄█ █░░ ▀▀█ ▄ █▀▀█ █░░█
▄█▄ ▀░░▀ ▀░░ ▀▀▀▀ ▒█▄▄█ ▀░░▀ ▀░▀▀ ▀░▀ ▀░░▀ ▀▀▀ ▀▀▀ █ ▀░░▀ ░▀▀▀

dio85


Balazs

Valaki csinált már Unity-hez IK-t?
Nekem egy 2D IK megoldásra lenne szükségem. Találtam már néhány script-et neten, meg a store-ba is, de mindegyikkel van valami nyavaja... Az egyik nem működik ha elfordítom a parent objektet, a másik meg össze vissza nyeklik-nyaklik és nincs limit lehetőség benne (pl kéz/láb vissza hajlik random) stb...

Ezt próbáltam utoljára, ez az amelyik nem működik, ha elfordítod a parent objektet.
https://www.assetstore.unity3d.com/en/#!/content/64122
Valaki tudna átírni, újra írni egyet?

Powered by EzPortal