Örökös bann

Indította wlptv, 2018 február 04, 03:52:50 DÉLELŐTT

Előző téma - Következő téma

wlptv

Hali! Olyan kérdésem lenne , azokkal a játékosokkal mit lehet kezdeni akiknek változó IP címük van? Hogyan lehetne őket végleg kitiltani? Olyannal próbálkoztam , hogy lenéztem az ip-jét és ip-re bannoltam a következő képpen:

Az ipje:  183.124.55.114  és ezt fogtam és átírtam az adatbázisban 183.124.55.0/24 -re az ip_banned táblában , de ez nem segített.

Ötletek/Tanácsok/Segítség?

dio85

Ip-re ezért rossz bannolni. Mivel így kitiltasz olyat is akinek semmi köze hozzá. Tokenre szerintem nem tudsz, de valami hasonló módot kellene találni rá.

AximCore

Ip tartomány tiltás felejtős.... kösd a regisztrációt normális email címre, amit validálsz is, és lehetőleg csak olyan email címek regisztrációját enged ahol szükséges pl telefonos vissza igazolás regisztrációhoz. Vagy a telefonos validációt is meg csinálhatod.  Minden esetben olyan eszközhöz kell kötni a dolgot amit nem tudd könnyen cserélni, pl anyuci telefonja  ;D
"Tanítani lehet az ostobát, de gondolkodásra bírni nem."
A Talmud

Windows Firewall
http://devopsreactions.tumblr.com/

Why use Windows, if you have open doors... to Linux

hunti

Csinálhatsz a játékhoz egy launchert, amin be kell jelentkezni ahhoz hogy utána be tudj jelentkezni a játékon belül. A launcherrel ellenőrizhetsz különféle dolgokat, merevlemez szériaszám vagy egyéb hardver azonosítót, ami eléggé egyedi tud lenni.

eztcsekk

Végtelen harc bannolgatni embereket és nem vezet sehova, az okokat kell megszüntetni.
Az a rendszer ahova bárki bemehet mégis valakinek a kizárásával védekezik....

wlptv

Igazából megoldottuk a problémát :) Megvárjuk amég a hacker felküzdi magát nagyobb szintekre , majd kap egy account bann-t és kezdhet mindent előröl , 2 hackeren tesztelve , nem volt kedvük újrakezdeni a szintezést :D

hunti

De egyébként mivel hackelnek? Fly, speed hacket emlékeim szerint trinitycore tudta szűrni már 2.4.3-ban is.

wlptv

Speedhack amit használnak , de a Warden anti cheat nem szűri ki sajna , most az AzerothCore-nak a passiveanticheat modulját használjuk , de sajnos az sem kickeli a speedhacket , csak gm-nek küld figyelmeztetést a képernyőre amikor egy játékos használja , a fly hacket meg a jump hacket kickeli de a speedet nem

wlptv

pedig nagyon jó lenne erre a speedhackre megoldást találni , hogy automatikusan kickelje az illetőt mert egyre több új player néz fel a szerverre és sajna egyre gyakoribb is a speedhack esete

dio85

írd bele coreba. ha pl player mozgása nagyobb x-y item nélkül mint a megengedett, akkor bann. kivéve y tengelyen a fall miatt. megadod azokat az itemeket amik növelik a speedet, így ha annak buffja nincs a playeron repül. igaz ezzel lehet növeled az adatforgalmat.

AximCore

Idézetet írta: wlptv Dátum 2018 február 09, 03:02:59 DÉLUTÁN
pedig nagyon jó lenne erre a speedhackre megoldást találni , hogy automatikusan kickelje az illetőt mert egyre több új player néz fel a szerverre és sajna egyre gyakoribb is a speedhack esete

https://github.com/azerothcore/mod-anticheat/blob/master/src/AnticheatMgr.cpp

69. sorban láthatod, hogyan lehet kickelni.
193. sorban van a speedhackre vonatkozó fgv.
233. sorban van a feltételed (tolerancia), ebben látszik, hogy csak report megy.

Többit a fantáziádra bízom.
"Tanítani lehet az ostobát, de gondolkodásra bírni nem."
A Talmud

Windows Firewall
http://devopsreactions.tumblr.com/

Why use Windows, if you have open doors... to Linux

wlptv

#11
Óoooooo , köszi szépen Axim :)

dio85

Na ez egy szép help volt Axim :) Régen nem láttam, hogy valaki megmutatja mit merre :D manapság old meg, tudod ott megtalálod a forrásban szok lenni :D

Powered by EzPortal