Map editálás, terület készítés

Indította Brabulla, 2008 december 03, 02:48:17 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Speeros

A lényeg:

A kliens módosítása,  már akkor is illegális, ha a docs-okat módosítod :) De ha értesz hozzá, akkor megteheted, mert a blizz soha az életben nem fog az ajtódon csengetni, és azt mondani:

IdézMódosítottad a klienst ezért nekünk kell dolgoznod  ;D Túl profi vagy az otthoni munkához.

Viszont azzal sem fognak megkeresni, hogy:

IdézMódosítottad le vagy tartóztatva :(

Szóval ha tudod tedd meg! :)
Html/Css/JavaScript/Php/C++/Mangos framework
CNC esztergályos, marós

winettou

Emerald Forest Benne van a mangos 3.0.9-es frost repack ban?

#Vacak#

Emerald Forestet én is birom  ;D Jó hely mi oda épitettünk egy jurasic parkot  ;D ;D

winettou

De 3.0.9-es Mangos Frost repackban van Emerald Forest? mert megnézném. Teleportáltam a megadott kordinátákra de az csak Stranglehorn Vale -be dobott le a textúra alá valszeg elírtam

Speeros

Valaki magyarázza el nekem mi ez az erdőség :)
Html/Css/JavaScript/Php/C++/Mangos framework
CNC esztergályos, marós

#Vacak#

Idézetet írta: winettou Dátum 2009 augusztus 01, 04:41:19 DÉLUTÁN
De 3.0.9-es Mangos Frost repackban van Emerald Forest? mert megnézném. Teleportáltam a megadott kordinátákra de az csak Stranglehorn Vale -be dobott le a textúra alá valszeg elírtam
Amikor meg adtam Trinity 3.1.3-n akkor engem meg vissza hajítot a blood elf kezdő helyre

Dislord

Egyszerű a válasz ugyanis eredeti szervereken ilyen nem létezik így a mangoson sem volt mivel teljes mása az eredetinek ezek a földrészek csak az Arcemuval érhető el én már próbáltam arcemunál oda tudtam menni mangos/trinitynél már nem.
Hogy mi erre a pontos magyarázat nem tom :)


stewe02

#38

http://www.xfire.com/video/10554a/
most nézem ez arcemu=)

Dislord

ez nem map editálás :) lerakta az égbe vagy a föld alá SW-t és tele pakolta minden szarral :D


stewe02


forte90

akkor azt tudjuk hogy arcemun swt le lehet rakni de azt nem hogy hogyan  :D

showman

igen le lehet, 1 custom object packban nekem is megvolt, de mar toroltem reg ...
valahol itt talaltam ha jol tudom

galaris

Lehetséges. Én szinte csak ezzel foglalkozom :D
Noggit a program neve.

Powered by EzPortal