MaNGOS szerverekkel & egyébb mással kapcsolatos kérdések, problémák

Indította frost, 2008 március 09, 03:52:31 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Teck

Hello!

megoldottam.mar majdnem sikerült de most meg nem connectel a mysql hez.lehet h azer mer azt a progit amit irtal nem raktam föl nemtom.kiprobalom hatha sikerülni fog.

frost

őőő és akk vaki segítene még abban hogy amikor letöltöm az enGB downloader-t és akk tölteném le a kieget nekem letölt 15 megát és be error-ozik hogy mi lehet a gond ???????

frost

mikor indítom a downloadert kiad 1 ablakot ott nem azt kéri hogy mutassam meg hol a wowom????

ddjjm

1 ne postolj magad után
2 amikor kijön az ablak azt kérdezi hova töltse le

Armani

Az új kiegészitö teljesen független a BC-vel.
Nem arra pakolja fel , teljesen új mappába közel 8GB-ot.
Semmit nem kell neki megadni hogy mi hol van csak telepiteni aztán kész is .

ddjjm

szerintem a blizz downloadert kérdezi, ott meg meg kell adni hova töltse le. legalábbis nekem meg kellett adnom

frost

na akk mikor letöltöm a blizzard downloadert akk leszed pár megát és ezt írja ki:



              Runtime Error!
           
              Program:

frost

sorry véletlen entert nyomtam de akk most folytatom szoval ezt írja

   Runtime Error!

   Progrma: C:\Wrath Of The Lichking\WotLK-FF-enGB downloader exe
 
  This application has requested the Runtime to terminate it in an unusual way.
  Please contact the application's support team for more information.

ddjjm

az üzenetek felett ott van az 'Üzenet szerkesztése' pont (sajátjaid felett). Azt lehet használni nyugodtan. Framework  nem kell hozzá? csak tipp, majd valaki elmondja (ha nincs 3.5 érdemes feltolni)


Armani

Valószinüleg hibásan szedte le, szedd le még egyszer nemek is az enGB van meg és hibátlanul letölti és a letöltött játékot fel is rakja hibátlanul.

Szedd le ezt én is ezt használtam : http://filebeam.com/99e6f7d21a147ad64a1c037bbcf139a4?file=99e6f7d21a147ad64a1c037bbcf139a4&;

Laslo07

hello köszi Armani nemtudom de beírtam hogy .info és nem mutatta a bossoknál a display id-t aztán szeróresi után mégisXD thx :) már csak anyi a probláma hogy nem tudok game objectet kijelölni nem találok még mindig parancsot ha tudsz valami megoldást előre is köszi. A másik pedig ha megtanultak egy skillt speelt akor nem mutatja meg nekik. Olyan mintha megse tanulták volna. Ezért a Script dev2 a felelős vagy más? Ahogy nézegetem a mamgos valószínű ezt büfögi: ProcDamandeAndSpell: spell 46939 <an attacker's aurora source> not have record in 'spell_proc_event'>
Thx előreis és köszi hogy mindig segít valaki jófejek vagytok :)

ToMa3757

hello!
lenne egy kérdésem.. (lehet hogy hülye kérdés de mind1)
hogy lehet lerakni egy vendort ami úgy néz ki mint Gurtogg Bloodboil
és nem támad rám.. én leraktam npc nek de letámadott és így meg kell ölnöm... légyszi help!

Laslo07

www.wow-v.com
Ez egy item és npc csináló weboldal
Fogod felmész regisztrálsz és felül vannak a kis ikonok középen kivélasztod a vendor creaort ami a utolsó kis ikon középen.
Beírod a nevét a display id-jét amit ugy tudsz megnézni hogy játékba rákatintasz a mobra manjd .npc info
Ezután kikeresed a display id-t beíod megadod az npc-d entry id-jét ami jó ha sokjegyű pl 9836428 ijen biztos hogy nincs majd hp-t és manát írsz neki esetleg mijen fegyója legyen a kezébe vagy mijen mounton üljön majd create aztán mangos emu letöltöd.
Beolvastatod a mangos adatbázisba majd szeróresi játékba .npc add 9836428 vagy amit megadtál... és lerakja.
Itemet adni .npc additem 31553153 az item száma.
enyi ha nem érted írj:)


ddjjm

vagy lespawnolod, rákattintasz, modify faction 35 (asszem az a friendly) és elfutsz. utánna már beszélhetsz vele. (parancsba nem vagyok biztos)

Powered by EzPortal