MaNGOS szerverekkel & egyébb mással kapcsolatos kérdések, problémák

Indította frost, 2008 március 09, 03:52:31 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

frost



remfarkas

Windows xp prof 2003? Ilyen is van? Én eddig úgy tudtam hogy van xp (2002-ből) és van 2003 amiből a szerver ismertebb, bár gondolom ugyanúgy van "home" vagy "prof" edition, mint ahogy voltak winfos 97, 99 sőt 96 is annak idején.

ToMa3757

Hi! Nekem egy olyan hibám lenne , beírom hogy .tele shattrath és azt írja ki hogy nincs ilyen hely!  de ha mage-val elteleportálok oda akkor meg  megy  és egyenlőre csak tudok odamenni hogy följövök egyszerre 2 karival és  rá appolok a magemra :S:S:S

Armani

Telje helység nevek kellenek már . tele shattrathcity  .tele silvermooncity  stb stb

frost

lol az biztos hogy Arthas jól lehült ott az ahol most van rokee  ;D de én télleg nemtom hol kéne lennie nem mondanád meg hol van  :D  :D  :D ??????

Mangos

Amikor el akarom indítani a WoW TBC klinesét akkor ezt írja ki:
Failed ti found a sutable display device. Exiting program

Mi lehet a baja??

A választ előre is köszönöm

Armani

Valamilyen problémálya van a Vga Karidal lehet nem raktad fel rendesen va drivert vagy roszul rakta fel.
Ismertesd fel ujra a rendszerrel a karidat és újra huzd rá a drivert.

ToMa3757


frost

valaki segítsen plz abban hogy mért nem tom a localhost-ot elérni nem adja be az oldalt de miért is ???

akoska15

Légyszíves segítene valaki.Mert elakadtam a vendorok készítésénél. :'( Amikor be akarom rakni az adatbázisba akkor ezt irja ki:
[Err] 1136 - Column count doesn't match value count at row 1
Már nem tudom hogy mit javítsak ki a fileban. ???
Nagyon megköszönném ha valaki megnézné.LETÖLTÉS!
Előre is nagyon KÖSZI!!! :)

ddjjm

túl hosszú a kódod, ezt simán lehet rövidíteni (csak megjegyzés). Valószínűleg nem tud törölni a táblából, mert az van az első sorban

kaszyyy

Miért van az hogy a szerverképen bejönn a myipés oldal, de mások gépén nem?

kaszyyy

bocs, hogy új topicot nyitottam, de sürgös, mert nem szeretek keresgélni

Odie

Akkor ne sok jóra számíts, ha nem szeretsz keresgélni... Amugy azért mert valószinűleg localhostra mutat.... És neked bejön az oldal másnak nem.

Powered by EzPortal