MaNGOS szerverekkel & egyébb mással kapcsolatos kérdések, problémák

Indította frost, 2008 március 09, 03:52:31 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

zsolesz7e

Sziasztok!


Nekem olyan problémám lenne, hogy megvan minden el is indul a mangosd.exe meg a realmd.exe is, de amikor próbálnék csatlakozni a szeróra azt írja ki, hogy "unable to the game version". Most ilyenkor mit csináljak??? Lécci segítsetek pls. Már egy hete ezt a sz**t csinálom, de nem akar összejönni. :-\


ToMa3757

gondolom 2.4.3 as patch-en akarsz játszani ha igen akkor töltsd le a azt a patchet és kész

zsolesz7e

De a játékom az 2.4.3-as patchelésű a mangos pedig 2.3.0 akkor valószínűleg ez a baja, de hogy tom megcsinálni, hogy a mangos is 2.4.3 legyen??

devil

Szedj le egy 2.4.3-as mangost :P
De ha jól tom emut is  lehet patchelni....De nemtom hogy :-\


zsolesz7e

Valaki egy 2.4.3-as mangos emu letöltő helyét linkelje már be lécci, meg egy leírást, hogy hogy kell megcsinálni lécci



zsolesz7e

Sziasztok!
Na még1 utolsó kérdés amikor a mangosd azt írja ki, hogy ">> Loaded 0 mangos strings. DB table `mangos_string` is empty. Cannot continue." , akkor ez ellen mit tegyek??? lécci írjatok

Rob

hibásan olvasta be / nincs adatbázisod / hiányos. Szerezz updatet vagy töltsd fel ujra az adatbázist, vagy szerezz másik adatbázist

NuarDele

Idézetet írta: hunti Dátum 2008 augusztus 25, 12:46:25 DÉLUTÁN
van egy nagyon egyszerű módja a kezdőpénz beállításának, csinálni kell egy itemet, ami pl 10000g értékű, eladja az illető és máris kész a pénz :)
persze minden kari ezzel az itemmel indul


hi!

a legegyszerübb a mangosd.conf-ban átírni (vagy felvenni ha nincs ott) a Player.startmoney=0 sort erre:

Player.startmoney=50000000  így 5000g-vel indul minden kari 8)  (ha valamit nem írtam le pontosan akkor boccs de valami iesmit kellene keresnetek)

Laslo07

Akinek esetleg kell itt van egy jó svn: http://unifieddb.svn.sourceforge.net/svnroot/unifieddb/trunk/

Arzzon

Üdv!
Lenne 1 problémám! :)

Idéz2008-10-09 20:15:02 ERROR:Map file './maps/0004331.map' is non-compatible version (outdated?). Please, create new using ad.exe program.
2008-10-09 20:15:02 ERROR:Correct *.map files not found in path './maps' or *.vmap/*vmdir files in './vmaps'. Please place *.map/*.vmap/*.vmdir files in appropriate directories or correct the DataDir value in the mangosd.conf file.

Mivel a maps beolvasása alap értelmezetten "..Data/TBC" helyröl olvas (én igy emlékszem :-X, de ez annyira nem is lényeg) modositottam "." ra h alap szerverkönyvtárbol olvassa be a mappokat..stb! Alap (2.4.3??) add.exe csomagoltam ki a mappokat, és mivel ez a hiba fogadott : "version (outdated?)" ez az a pont amikor lefejltem a monitort izombol (vicc  :D) szoval mivel neki "frissebb" mapok kellenek, ezért Armani postjából leszedegedtem a part.06 álló mappokat, és bemásoltam, mert ugy menni-e kellene!De nem megy:'P szval az lenne a kérdésem, h mit tehetek?Vmaps nem zavar be, mert kilöttem!

Laslo07


Powered by EzPortal