MaNGOS szerverekkel & egyébb mással kapcsolatos kérdések, problémák

Indította frost, 2008 március 09, 03:52:31 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

ati162

Nem 3 témába írta bele hanem szinte mindbe és még topikot is nyitott :S sajnos

exedapro

Ati minek okoskodsz 3 témába irtam bele, véletlenül. ha ez valakit zavar akkor elnézést kérek de a kérdés még mindig fenn ál nem kell egyből belekötni  mindenbe.

Pocok

Tudod lehe thogy nem ismered a társaságunkat, de ha 1 kérdéssel uj topicot nyitsz egyrész felesleges másrészt más topicba megkérdezed biztos hogy kapsz választ...

exedapro

már elnézést kértem a nyitott topicban egy szavadba kerül és törlöm bocsi:S. viszont meg szeretném hogy lehet AC web emuban accot creálni, ill hol tudom megnézni a realmlistjét ??? és bocsi még 1x

Pocok

nembaj. Ugye felkellet egy oylant töltened mysql-re hogy mangos , characters, realmd nah most neked a kemelt szövegben kell nézelődnöd !

exedapro


exedapro


Pocok

ugye te feltelepítetted a mysql 5-öt a navicat /sqlyog ot?


(mEk edzés 1 óra és re XD)

exedapro

XD a mysqul 5 öt feltettem a navicatot is bár a navicathoz egyáltalán nem tudtam csatlakozni kért vmi jelszót a felhasználóhóz magátóül a rootot irta be:S és az érdekel hogy tudok accot csinálni erre nem jöttem re sehogy:D

exedapro

sziasztok! egy kis help kéne elinditom a mangos amber-t a 2.4.3 as pachez és amikor a amngost inditanám a realmd után akk kiirja ezt:  a fájl inicializálása nem megfelelő (0x0150002). Az alkalmazás befejezésére kattintson az OK gombra, nem tudom hogy ez miért vagy ugy csináltam ahogy e votl irva navicat működik a minimanagert sem tudtammegcsinálni igaz nem tudom hogy kelL:D
pls valaki help és bocsi ha emiatt ide irok de nemt aláltam erre választ egyikben sem legalábbis olyat amit értenék^^

előre is köszi!

Armani

Hello!

Ez a hiba kód a .NET Framework 3.5 re utal hogynincs fent a gépeden töltsd le innen és rakd fel és utána már jonak kell lenie :

http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyId=333325FD-AE52-4E35-B531-508D977D32A6&displaylang=en


exedapro

Armani, beirtam egy másik topicba is ugyanezt a kérdést de nagyon sürgősen kéne a válasz és ugy látszik azt nem olvassák most ugyhogy leirom ide is, tudsz nekem adnie gy részletes leirást lépésről léprésre hogyan kell és mit tennem ha hamachival akarok megosztani egy szervert a barátaimmal, nem találtam ilyne topicot, ah esetleg csaak én voltam ilyen béna kkor meg tudod adnia topic nevét? vaygha tényleg nincs akor leirnád nekem? köszi!

Armani

Életembe nem használtam hamachi szervert ugyhogy szite lövésem sincs róla hogy hogy is kell azt bekonfigolni vagy bár mi is azzal kapcsolatba.
Lefogok tölteni egyett és ráfogok nézni hogy , hogyan is müködik.

mkrisz

Én anyival tudok segíteni hogy a boss ütését beállítani csak arra vigyázz ne roszhelyre írd majd mert előfordulhat hogy  a factiont elállítod és nem fog a boss támadni.Na szóval bemész az MaNgOs mappába ahova feltetted megkereset  (pl: v6275...) ebből a leg ujabbit és megkeresed a mangosd.conf filét  abban megtalálod  kilessz írva a boss nyugi megtalálod. ::) ;)

Powered by EzPortal