MaNGOS szerverekkel & egyébb mással kapcsolatos kérdések, problémák

Indította frost, 2008 március 09, 03:52:31 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

ToMa3757

akkor valami nem helyes lehet hülyeséget kérdezek de neked megvan a characters adatbázis?:)

titok

Igen van és már rá jöttem mi volt vele baj, kösz, de most a maps file-okkal van valami baja,
WORLD: VMap data directory is: C:\MaNGOS\vmaps
WORLD: VMap config keys are: vmap.enableLOS, vmap.enableHeight, vmap.ignoreMapIds, vmap.ignoreSpellIds
ERROR:Check existing of map file 'C:\MaNGOS\maps/0004331.map': not exist!
ERROR:Correct *.map files not found in path 'C:\MaNGOS\maps' or *.vmap/*vmdir files in 'C:\MaNGOS\vmaps'. Please place *.map/*.vmap/*.vmdir files in appropriate directories or correct the DataDir value in the mangosd.conf file.
a maps-okat kicsomagoló programmal szedtem ki és átmásoltam öket a mangos mappába, próbáljam meg ujra vagy más baja van?

ati162

Hello mangos.conf-ot megnyitod és a 172. sortól átírod erre:

vmap.enableLOS = 0
vmap.enableHeight = 0
vmap.ignoreMapIds = "369"
vmap.ignoreSpellIds = "7720"


És ezzel tömörísd ki a map fájlokat:
http://data.hu/get/1111945/ad.rar.html

titok

Hali!
Alapból ezeken volt a mangos.conf-ban, az az ad.exe amit küldtél most csomagol ki remélem ez már nem fog hülyülni mert szeretnék már végre játszani :)

titok

Ezzel is ugyan ez van  :(, pedig a mangos.conf-ban jók amiket mondtál


titok

igy vannak, akkor töröljem le a mangos rev.7144-et és tömöritsem ki ujra, és minden mást ami kell ujra?

titok

Még mindig ugyan ezt irj ki a maps valamivel baj van, pedig ujra raktam a mangost  :-\

titok

3. ujra telepitésre sikerült, köszönöm a tanácsokat, ha még lesz valami baj ( remélem nem de ki tudja ) akkor még irok ide.

ati162


titok

Hali!
Megint én, most az lenne a kérdésem hogy a 3.0.3-as mangos szerverben miért nincsenek mobok és itemek? ( a kezdő itemeken kivül ) Gondolom az adatbázissal kell vmit csinálni csak nemtom mit

ToMa3757

Idézetet írta: titok Dátum 2009 február 04, 06:13:40 DÉLUTÁN
Hali!
Megint én, most az lenne a kérdésem hogy a 3.0.3-as mangos szerverben miért nincsenek mobok és itemek? ( a kezdő itemeken kivül ) Gondolom az adatbázissal kell vmit csinálni csak nemtom mit

Hibás a world vagy mangos DB... olvastasd be újra... milyen DB-t használsz?
UDB : http://filebeam.com/db734148c27f84935bbc97a377d97875

titok

Eddig vmi másikat használtam ( v7 vagy mi a neve valahol ezen az oldalon találtam ) most beraktam amit mondtál de ezzel meg nem indul el
2009-02-04 18:51:57 ERROR:Error in instance_template table, probably sql file format was updated (there should be 12 fields in sql).

és ahogy nézegettem a navicatban az adatbázist ebben sincs sok cucc benne vagy csak nem irja öket ki?

titok

Na inkább megpróbálom ujra az egészet  :)
Azzal adatbázissal amit küldtél? Mit kell csinálni ahoz hogy menjen a rev. 7215? Már mint egy rövid út mutató jól jönne ahoz hogy tudjam miket kell be execute batch file-olni pontosan ahoz hogy jól menjen az adatbázis és el is induljon

ToMa3757

nemsokára összedobok egy pontos útmutatót...  elv még estére meglesz!!

Powered by EzPortal