MaNGOS szerverekkel & egyébb mással kapcsolatos kérdések, problémák

Indította frost, 2008 március 09, 03:52:31 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Reddbull

Hát ugy hogy ha minden igaz van routered és annak van 1 konfigurációs része és az kiengedi a portot ezáltal ők is tudnak csatizni. És igen mindenikek kelleni hamachinak de ha csak 10en játszotok akkor az jó.

exedapro

Szia ezeket a portokat érdemes kinyitni -3724
                                                     -6112
                                                     -6881
                                                     -3036
                                                     -8085
                                                     -3306
                                                     -80 (ez utóbbi  a webfelülethez)
Most megnyitod a böngésződ és beirod a routered "Ip" jét kéri a jelszót(ezt neked kell tudni) amikor kiadja a konfigurációs panelt akkor aplications&game és ezeket a portokat szabaddá teszed. Bővebben: - http://portforward.com/

Sok sikert remélem segítettem és nem irtam hülyeséget:D

elithun

#437
Nos én rögtön 2 kérdést tennék fel, remélem nem gond:
1. Hogyan lehet 2 routerrel mások számára elérhető szervert futtatni? (Portokat nyitottam, és a hosts fájlba is próbálkoztam sikerültenül.)

2. Az egyik GM a szerveremen letett egy (ahogy ő mondta) objectet amit nem tudunk törölni, próbáltuk a .gobject target-elni,de semmit nem jelölt ki (pontosabban egy közeli szigeten lévő Alliance Bannert). Erre van valami gyógyír?
Itt van róla egy kép: http://img22.imageshack.us/img22/1339/wow2009040603263229.png

Jankec

hát ha az a gameobject lett lerakva utoljára akkor nyisd meg a gameobject táblát az adatbázisban , rendezd csökkenő sorrendbe őket guid alapján és akk a legelsőt töröld. mert ugye a legutolsónak a legnagyobb a guidja.

elithun

nos nem az volt az utolsó,de x y z pozíció alapján megkerestem,de úgy tűnik az nem azt törölte, nemtudom mi lehet az.

horvathdani

#440
Hello.
R

Laslo07

Nem fut a mysql szerver nem tudja ki/be rakni a dolgokat. Javaslom ugyan oda rakd vissza a szervert ahonan anno kimntetted. C:/.. ha ugyan ott van ellenőrízd a feladatkezelőben hogy nem e fut már a mysql szerver és ha fut akkor állísd le. mysqld-nt vagy ehez hasonlót keress. És ha van apach.exe azt is álísd le.

horvathdani

Működik a szeró, köszi szépen a segítséget :)
Még egy kérdésem lenne (kerestem, de nem találtam választ). Csináltam pár itemet WoW-V-n, van valami egyszerű mód a berakásukra, vagy egyesével kell beírogatni őket az item_template-ben? Próbátam azt, hogy jobb gomb az item_template-en és import, de .sql fájlban vannak, olyan lehetőség meg ott nincs. 7579-es MaNGOS Amber Repackom van.

ati162

A wow-v úgy csinálja meg ezeket az itemeket hogy nem az item_template-re kell kattintani hanem a DB-re az az a mangos-ra és ott kel azt hogy Execute Batch File... és itt kiválasztani az sql fájlt és már benne is van.

horvathdani

#444
M?k

zolo69

szasztok nekem egy kérdésem lenne lehet nem ebbe a topicba kellet volna a db-ben melyik az hogy a bossok münködnek szal hogy pl.: illidan felrepül ..... mert naon kéne elöre is köszönöm

ati162

#446
zolo69:
Scriptek kellenek hozzá.Letölthető armani topicjából.
MaNGOS scriptdev2 + ACID:
ACID_0.0.6_Revision 25 Innen letölthető

Buster

#447
helló, én felraktam egy 1.12.1 mangos platinum repackot, majd leszedtem az utolsó 1.12.1es mangost, sdb-t stb, és átültettem a repackba. Ezzel nicns gond. Régen megcsináltam, hogy pár ember feljöjjön a szerverre, viszont már gőzöm sincs hogy volt. Routerem nincs.
A localhost helyére irjam be az ip cimem, és ha ők realmlistba beirják akkor igy csatlakozni fog?
Legegyszerűbb megoldás kellene, 1-2 emberről lenne szó. kösz

Szerk: Sikerült megoldani, átirtam a realmdot az ip cimemre,, és erre csatlakozva simán feljöttek.

elithun

2 routerem van, mit tegyek, hogy mások számára is elérhető legyen a szerverem, mivel úgy tűnik az 1 routerhez illő beállítások ne mvonatkoznak a 2 routeresre.

horvath94


Powered by EzPortal