MaNGOS szerverekkel & egyébb mással kapcsolatos kérdések, problémák

Indította frost, 2008 március 09, 03:52:31 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

frost

őőő valaki árulja el plz h a wow-v.com-on amikor bosst akarok késziteni mit hogy töltsek ki nagyábol én is ki tom csak az ien respawn meg ieneknél nemtom menyit kelll irni szal h az ienekhez hova mit célszerű irni??

winettou

 stany
stany
stany publikus profilja
e-mail küldése stany -nek.
stany -nak privát üzenetet küldése
Mutasd stany utolsó bejegyzése
Statisztika mutatása stany.

    * *
    * *
    * Hozzászólások: 27
    * :)
    *

   
   
Vendor készítése
Bocs hogy nyitok egy új topikot ennek, de elég sok helyen láttam, hogy nem tudnak vendort csinálni. Elég szájbarágós lesz készüljetek fel, de ez van Vigyorog

1. NPC készítése

Először is el kell készíteni egy NPC-t ami árulni fogja a kívánt itemeket. Ehhez a http://www.wow-v.com oldalon egy rövid regisztráció után kattints a menü, Mob/NPC pontjára. Itt tudod először elkészíteni az npc-t.

Itt írjuk be az adatokat, azaz
Name: Név
Subname: A neve alatti szöveg
Rank: Teljesen mind1 mire rakod
Entry: Ez lesz az a szám amivel summonoln tudod, azaz az ID-je. Ajánlatos 4-5 jegyű számokat használni.
Display ID: Használd a Display ID finder toolt, csak a nevet kell beírni és a megjelenítési id-t ki is dobja ami te beírsz a Display ID rublikába. Elég az A-ba írni a többi felesleges.
Faction: Ha vendornak szeretnéd, akkor ajánlatos Friendlyre vagy Neutralra tenni.
Type: Ez bármelyik lehet, nem befolyásolja a vendort.
Family: Lásd Type.
Civilian: Teljesen mind1
Boss: Szintén.
Model Size: Azt tudod itt beállítani, hogy mekkora legyen a model amit választottál.
Walk speed: teljesen mind1
Run Speed: Teljesen mind1
Fly Speed: Szintén
Respawn timer: Ajánlatos 1s-re tenni, mert ha valami együgyű megöli akk ne kelljen órákat várni a respawnra.

Most jönnek a fontosabb beállítások, amelyek lehetővé teszik, hogy vásárolni lehessen az NPC-től.

Armor: A vendorunk páncélja.
Mana: Mana
Health min: A vendor hpja
Health max: Ajánlott a min hp-val egy értékre tenni.
Level min-max: mobunk szintje. Szintén ajánlott ugyan arra az értékre rakni
Damage min-max: Ha megtámadják, és mi nem akarjuk, hogy megöljék akkor ezeket az értékeket illik magasra rakni
Speed: A támadásának gyorsasága.
Resistancek: Akkora lehet az értéke amennyit nem szégyenlünk
NPC options: Ez a legfontosabb opció. Ez dönti el, hogy milyen legyen az npc-nk. Jelöljük ki a vendort.

Nagyjából készen vagyunk. A mob lootnál adjunk meg valami értéket, de kötve hiszem, hogy meg akarják majd ölni a vendort Kacsint A submit gombra kattintva válasszuk ki az általunk használt emut és töltsük le az sql filet. Ha letöltöttük akkor Navicatban vagy SQLyog -ban a mangos adatbázisban execute batch file és kész is.


Ezennel kész a vendorunk!

2. Itemek hozzáadása
Menjünk a menüben a vendor menüpontra.

Vendor entry ID: Ide írjuk be a vendorunk ID-jét PONTOSAN!!!
Item entry ID: Ide annak az itemnek az ID-jét írjuk amit árulni fog a vendor.
Amount: ha azt szeretnénk, hogy korlátlan mennyiségben árulja az itemet akkor ide 0-t írjunk.

Ennyi az egész!
ha szeretnénk még itemet hozzáadni, nincs más dolgunk, mint a "+" jelre kattintani és beírni az item ID/amountot. A submit gomb után letöltjük, és execute batch file, mint a vendornál.

   Ez a kép át lett méretezve. Kattints ide a teljes képhez. A kép eredeti mérete 602x318.



Remélem, hogy tudtam valamennyit segíteni Mosolyog

U.I.: Trainer NPC tutor várható 1-2 napon belül.


Stany




topcom

Sziasztok.

szeretnék egy Lich Kinges szerót csinálni AC Web ultimate repack 1.0 [readm] szerint -et szedtem le megycsináltam a maps mappát is de mikor indítanám a mysql+apache részt már hibát ír ki valami olyasmit hogy nem jó a port [semmit sem írtam át] amikor pedig a mangosd és realmd rész indúlna akkor pedig azt írja ki hogy nem tud csatlakozni az adatbázishoz.
Valakinek van ötlete hogyan tudnám megoldani?

lacos97

Sziaszok.Hogylehet elindítani az összes battlegroundot?? pl warsong guilch meg iesmik???Kérlek segítsetek!

ScymeX


ident

Idézetet írta: lacos97 Dátum 2009 augusztus 29, 08:26:56 DÉLELŐTT
Sziaszok.Hogylehet elindítani az összes battlegroundot?? pl warsong guilch meg iesmik???Kérlek segítsetek!

Rányomsz a Player vs. Player ikonra alul, nem messze az options-től a játékban és az alsó fülön ha már lvl 10+ vagy akkor join battle, vagy join first available. Ha megvan, várod hogy mások is így tegyenek...
Fhatys, a sors által kirótt, elkerülhetetlen feladat szava.
http://eu.battle.net/wow/en/character/arathor/Ident/advanced

homen

Sziasztok! szeretnék a saját szerveremen egy event-et összedobni, valaki adna egy pár ID-t?? (gobject-et)

Delux

#457
Heló mindenkinek!
Bocsánat hogy leírom ide  a problémáámat
csak nem veszitek fiygelembe a topicom mert sok új topic alapul
és más topicokat jelez ki a forum választásnál
Tessék nem akarom leírni 100x ezért ide belinkelem
csak  már tényleg 1 ideje nem kaptam válazt és
tényleg bocs de már teljesen elkeseredtem
Itt a link a topicomhoz itt a problémám benne:
http://infobarkacs.hu/index.php?topic=3155.0
Igen ha nézitek tényleg neveccséges vagyok hogy egymás után 4x írtam  :-\
előre is köszönöm a segítségeteket

Üdvözlettel Delux


NevemSenki


styxi

Sziasztok!
Jelenleg egy Trinity 3.3.5a repack szerverem van
SUPPORTS VERSION 3.3.5a
Trinity REVISION 10283
Database Version 335.11.34
Script Version   TDAI 335.0.1
Game build    12340
és azt szeretném hogy ismerősöm is feltudjon jönni a szerverre(Hamachis megoldás is tökéletesen megfelne)
Régebben sikerült megcsinálnom egy mangos szerveren de most sehogy nem jön össze.
szóval azt szeretném kérni ha valaki tudna nekem segiteni abban hogy hamachival más is beléphessen más azt nagyon meg köszönném.
Ha rossz a repack akkor ha tud valaki kérem linkeljen egy olyan Trinity 3.3.5a szervert amit könnyű "beüzemelni" és biztosan megy hamachival.
Elnézést ha valamit nem egyértelműen vagy rossz helyre írtam csak eléggé új vagyok az oldalon és a wow szerverek világában is.

LuXXoR

Adatbázisban: auth-->realmlist-->address ezt átírod a saját ip címedre (ha nem tudod fejből akkor: http://ipcimed.hu/) Ha van routered akkor kiengeded a 8085 és a 3724 portokat(ezt hiszem ezek azok a portok amiket használ a szero de ha nem majd valaki kijavít de am benne van a configba is) és az ismerősödnek a te ip címedet kell beírni a realmlishez

Amúgy: http://infobarkacs.hu/index.php?topic=4742.0

styxi

Köszönöm a segítséget!
Elnézést kérek a figyelmetlenségemért, legközelebb jobban körülnézek.

Metts

Én csak egy egyszerű kérdést szeretnék feltenni. Hogyan tudok egy npc-hez meglévő questet adni?

deathracer

Sziasztok az lenne a gondom hogy csináltam egy mangos szervert és átírtam a configokat a host domainomra meg megcsináltam a routerem is .. de a realmlistel gondjaim vannak, azt h kell ugy átírni hogy bárki feltudjon jönni a szerverre
van egy példám :  set realmlist myip-s címed(xy.noip.xy) ez alapján nemtudom mit kell, hátha tudtok segíteni ez az uccso lépés és nem tudok egy normális realmot adni h feltudjanak jönni ráá help pls

Powered by EzPortal