MaNGOS szerverekkel & egyébb mással kapcsolatos kérdések, problémák

Indította frost, 2008 március 09, 03:52:31 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

dregono

Nem teljes verzió.fel kell crackelni.Asszem az Amber topicba megtalálod

dregono

Lenne egy kérdésem.Csinálok egy NPC t a http://wow-v.com/ on.Berakom a serverre.Teszek be neki cuccokat(Armorok fegyverek stb.).De ha én azt akarom hogy ezt az NPC t valaki más is bethesse a serverére akkor kitudom e venni a sql fájlt???(Vagy valahogy)

Tobar

valahogy biztos ki lehet de ha valaki már a te npc-idre támaszkodik akkor egyszerűbb ha csinálsz egy kezdő adatbázist értem ezalatt hogy kibaszod a portálokat a citykbe kezdőhelyre raksz be pár fun itemet persze jegyzettömbben mellékeled azt id-ket meg az npc idket is csinálsz pár npc-t és a komplett adatbázisdt kimented és odaadod haverodnak vagy aki kéri csak az idket mellékeld ez egy egyszerűbb megoldás de ha megvan 2 dolog és azokat kiírod akkor haverod ismerősöd is hipp hopp megtudja csinálni most nemvok othon gépközelben tehát nézd el hogy fejből írom de van egy cereature template ott a vendorod és van még egy valami creature-s tábla ott van h muit áruljon a vendor na azokból egyiknél kiírod a vendor számadatait másiknál az id-ket oszt csókolom.

dregono

Hát ez nem sokat segítettt de köszi.

És lenne még valami.Én letöltöttem a Mangos legújabb verzióját meg minden azt véltem felfedezni hogy nincs benne minimanager.Pedig az nagyon kéne

Ezért valaki nem tudná nekem átküldeni vagy egy linket adni ahonnan leszedhetem???

Teck

hy!en is letöltöttem a 2.3.3 legujab clientjét és egy hibát ir ki a telepités végénél vmi fatal error the program is now terminated v mi a szar...
amber.gui - t nem lehet megnyitni emiatt
mysql ra csatlaoztam es nem voltak tablak így csinaltam olyanokat mint amik a backupba vannak,és executeltam is amit kell..
müködött az egész mindent átirtam amit eddig is a honlapba pl ul a configot stb,de 2.szorra amikor bekapcosltam a zexeket nem jött be a honlap és fura szar hibákat irt

vki szoljopn pls ha neki is jelentkeznek ien hibák
ha valaki tudna segiteni azt megköszönnem :D:D ty előre is

ToMa3757

Idézetet írta: Armani Dátum 2008 május 29, 11:50:03 DÉLUTÁN
Sziasztok!

Mint láthatjátok kicsit lecsökkentek  a topickok számai , töröltem minden fölösleges topickot.
Bárkinek bármi baja gondja van MaNGOS-sal az ebbe a topickba irja.
Ne nyitogassunk már fölöslegesen topickokat mert semmi értelme ja és ha mégis valaki topickot nyit az ne azt irja már be
a topick nevéne hogy HELP, PLSS, LÉCI, LÉCI .
Normális nevet adjatok a topick-nak .
nah még egy hibám merült föl.. ez lenne az :http://kepfeltoltes.hu/view/080530/n_vtelen55_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Armani

#82
Nem jó a játék verziód azt irja .

Átirtad a C:\Program Files\World of Warcraft\ realmlist.wtf fájl-ba a cimet , hogy blizz-hez csatlakozz ?

ToMa3757

Idézetet írta: Armani Dátum 2008 május 31, 08:38:03 DÉLELŐTT
Nem jó a játék verziód azt irja .

Átirtad a C:\Program Files\World of Warcraft\ realmlist.wtf fájl-ba a cimet , hogy blizz-hez csatlakozz ?

localhost hoz csatlakoznék!

Armani


Armani

Sziasztok!

Mint láthatjátok kicsit lecsökkentek  a topickok számai , töröltem minden fölösleges topickot.
Bárkinek bármi baja gondja van MaNGOS-sal az ebbe a topickba irja.
Ne nyitogassunk már fölöslegesen topickokat mert semmi értelme ja és ha mégis valaki topickot nyit az ne azt irja már be
a topick nevéne hogy HELP, PLSS, LÉCI, LÉCI .
Normális nevet adjatok a topick-nak .

Ebbe a topickba irjatok bele minden kérdést ami MaNGOS-al van kapcsolatba hogy egy helyen legyen minden, könyebb lesz mindenkinek megtalálni igy a kérdésére a választ.

Kérdések , problémák amik ide jöhettnek.: MaNGOS , UDB , Navicat , SQLyog

colker

#86
Ide írnám mondanivalóm mert nem akarok új topikot nyitni és mert ez egy kérdés:
Mint lehet már valaki olvasta akarok nyáron csinálni mangoshoz egy adatbázist.
Azt még nem d

Laslo07

Sziasztok pls írjátok le hogyan lehet legyengíteni a bossokat npc-ket. Élítólag van valami megoldás is a mangos.conf-ba de próbálgatam és nem jó vagy lehet roszul próbáltam légyszives válaszoljatok előre is köszi. bb.

colker

"Rate.Creature.Aggro = 1
CreatureFamilyAssistenceRadius = 10
Corpse.Decay.NORMAL = 60
Corpse.Decay.RARE = 300
Corpse.Decay.ELITE = 300
Corpse.Decay.RAREELITE = 300
Corpse.Decay.WORLDBOSS = 3600
Rate.Corpse.Decay.Looted = 0.1
Rate.Creature.Normal.Damage = 1
Rate.Creature.Elite.Elite.Damage = 1
Rate.Creature.Elite.RAREELITE.Damage = 1
Rate.Creature.Elite.WORLDBOSS.Damage = 1
Rate.Creature.Elite.RARE.Damage = 1
Rate.Creature.Normal.SpellDamage = 1
Rate.Creature.Elite.Elite.SpellDamage = 1
Rate.Creature.Elite.RAREELITE.SpellDamage = 1
Rate.Creature.Elite.WORLDBOSS.SpellDamage = 1
Rate.Creature.Elite.RARE.SpellDamage = 1
Rate.Creature.Normal.HP = 1
Rate.Creature.Elite.Elite.HP = 1
Rate.Creature.Elite.RAREELITE.HP = 1
Rate.Creature.Elite.WORLDBOSS.HP = 1
Rate.Creature.Elite.RARE.HP = 1"

Ezzeket kell gyengíteni az értékeket és akkor nem lesz anyi hpjuk vagy a sebzésük,spellsebzés...
Pl.erre: Leveszed a Spell sebzést 0.5re és akkor Illidan amikor lecsapja köré azt a kört ami sebez 5000ret az mostmár csk 2500fog....
Adatbázisban pedig:
creature_template tábla ahol betudod állítani a minhealt,minmana,max..,max...,armor,speed,min-max damage,min-max rangedmg,rangedattackpower-t ezzel gyengítve egy npct, DE VIGYÁZ mert ha confban is leállítod az értékeket meg az adatbázisban is leveszel egy értéket akkor amit a db-ben beállítottál annak a valahány része amenyit beállítottál a confban anyi lesz az igazi sebzése.

Remélem érthető reggel van még:D

Laslo07

#89
thy Colker :) akkor jól gondoltam...

Powered by EzPortal