MaNGOS szerverekkel & egyébb mással kapcsolatos kérdések, problémák

Indította frost, 2008 március 09, 03:52:31 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Steven29

A kezdőpénzt külön a mangosban lehet állítani az adatbázisban nem. Nemsokára kész a saját revision-om és abban benne lesz ha vkit érdekel majd :)

gameing

1 kérdés titlest hogy lehet beállítani? próbáltam de nekem nem ment

Senti

Idézetet írta: Rob Dátum 2008 augusztus 22, 09:59:01 DÉLELŐTT
de célszerűbb lett volna ha egyből 50000g vel indítod őket nem?
Rob! Igen, célszerübb lett volna, és én is ezt szeretettem volna de sajnos nem találom sehol, hogy hol lehet a kezdőpénzt beállitani. Ott ahol az itemeket lehet beállitani ott nem. Ezért választottam ezt az aranyrudas megoldást:)


hunti

van egy nagyon egyszerű módja a kezdőpénz beállításának, csinálni kell egy itemet, ami pl 10000g értékű, eladja az illető és máris kész a pénz :)
persze minden kari ezzel az itemmel indul

Locust

Valaki letudná írni nekem, hogy hogyan lehet azt megcsinálni, hogy a Legendary itemek ne tünjenek el??

chief

HI nekem az lenne a gondom hogy a szervert nemtudom elérhetővé tenni mások számára mindent megcsináltam ami levan irva a wowemu-n de nem megy sőt amikor a myipes cimet használom nekem is azt irja ki hogy unnable to connect régen sikerült összehozni egy szervert csak vista miatt le kelett törülni és most nem raktam fel a windows 2008 server-t és nincs apache sem ezek telepitése megoldhatja a problémát??? válaszotokat előre is köszönöm.

Redmanus

Idézetet írta: chief Dátum 2008 szeptember 03, 04:44:14 DÉLUTÁN
HI nekem az lenne a gondom hogy a szervert nemtudom elérhetővé tenni mások számára mindent megcsináltam ami levan irva a wowemu-n de nem megy sőt amikor a myipes cimet használom nekem is azt irja ki hogy unnable to connect régen sikerült összehozni egy szervert csak vista miatt le kelett törülni és most nem raktam fel a windows 2008 server-t és nincs apache sem ezek telepitése megoldhatja a problémát??? válaszotokat előre is köszönöm.

Csak egy kérdés:
Adatbázisban a "Realmd" Db-ben a "realmlist"-et átírtad 127.0.0.1-ről a myip-s címedre?


hunti

locust: item_template-ben állísd az itemet át a következőképp:
area, map, és duration mezőket állítsd 0-ra

ezután nem fognak eltünni a tk-s legendary fegyók

Redmanus

Idézetet írta: chief Dátum 2008 szeptember 05, 02:10:46 DÉLUTÁN
igen átírtam

Tűzfalat kellene még ellenőrizned (ha nem tetted még meg), a legjobb ha rendelkezik a tűzfalad egy olyan opcióval  hogy "Interaktív mód", ekkor csatlakozásnál feltesz egy kérdést (Pl.: Nod32) hogy engedélyezed-e a műveletet.

Én így csináltam:
Felrak XP x64, felrak Nod32, felrak MySQL x64 x.xx szerver, beállítottam - (a végén bármit csináltam security gondot jelzett), gép újraindít, SQLYog-Navicat telepítés, mangos szerver felépítés, SQLYog indít (Akkor már nem volt gondja), DB import, Realmlist átír, .conf-ok átír, MyIP futtat, Realmd-Mangos futtat (Nod32-engedélyezés), realmlist.wtf átír xxx.myip.hu-ra, játék indít és minden klappol.

Remélem tudtam segíteni.


Kaelwow

Sziasztok! Lenne egy egyszerű kérdésem amit nem tok megoldani lehet hogy nagyon könnyen megoldható de én nem tom hogyan kell :D Tehát Insta reset -ről lenne szó hogyan lehet ezt módositani hogy ne 2 nap mulva legyen resetelve hanem pl.: 1 óra mulva ???

Köszönöm a segitséget ;)

hunti

mangosd.conf fájl, rate.instanceresettime = 1
ha 1 van ott, akkor az eredeti érték 1-szeres értéke, ha 0.5 akkor a fele, 0.25 akkor a negyede, stb..

Nyifi

üdv nekem az lenne a problémám hogy nincs se árus se ruha se mob csak én vagyok bent meg a pálya ez miért van?

Powered by EzPortal