MaNGOS szerverekkel & egyébb mással kapcsolatos kérdések, problémák

Indította frost, 2008 március 09, 03:52:31 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

colker

Helló!
Szeretném megkérdezni,hogy melyik mangos adatbázis jobb?Miben különböznek egymástól?Ti melyiket ajánljátok?

Előre is köszönöm!

Rob



gameing

nekem annyi lenne a problémám hogy nem tudok itemek display idt nézni régebben tudtam csak elfelejtettem vki leírná?

stormy

Wowhead ctrl u , ctrl f beirod a megjelenö keresöbe hogy displayid és már ki is dobja ;)


Rob

vagy megnézed adatbázisba a creature_template táblában (kikeresed a fegyót és ott DisplayID oszlop)

Norrec

üdv.
Nem tudom elindítani a mangosd.exe -t mert mikor megnyitom ezt irja ki: " Az alkalmazás inicializálása nem megfelelő (0xc0150002). Az alkalmazás befejezéséhez kattintson az OK gombra."

valaki pls help. :-[

hunti

fegyvert, és egyéb itemeket az item_template táblában kell keresni, nem a creature_template-ban


maxiii

Idézetet írta: Norrec Dátum 2008 október 31, 06:43:50 DÉLUTÁN
üdv.
Nem tudom elindítani a mangosd.exe -t mert mikor megnyitom ezt irja ki: " Az alkalmazás inicializálása nem megfelelő (0xc0150002). Az alkalmazás befejezéséhez kattintson az OK gombra."

valaki pls help. :-[

rakd fel a Microsoft .NET Framework 3.5-öt

Seralinho

Idézetet írta: frost Dátum 2008 március 10, 07:32:50 DÉLUTÁN
valaki írjon plz aki megtudná mondani hogy a mangos 2.3.3-as emunál hogy kel bugto javítani honnan szedek le hozzá frissítést hogy birom megcsinálni hogy a mobok ugyanazt a spelleket használják mint eredetin vagy ha vaki ezek küzül legalább az egyikre tud válaszolni az kérem írjon ide plz
mobok spell-je kicsit bonyolult...frissíteni a mangos-t úgy tudod, hogy leszeded a legújabb revet. abba benne van rengeteg minden, bemásolod a mostani mangosod könyvtárába mindent engedélyezel h felülírja CSAK A MANGOSD.CONF-T ÉS A REALMD.CONF-T ne!
navicat résznél: mangosdnél beexecutezod, realmdnél szintén a characterst viszont nem piszkálod mivel akkor elveszhet az összes. én így csináltam és nekem 100%-san működött.

ati162

#371

rokee

#372
ez egy elég összetett quest sorozat :)
ilyen quest sorozatot megírni c++-ban az már tudás igaz minden lehetséges de ez feladná a leckét :D

exedapro

Helo mindenki!

Tud vki mondani egy honlapot ahol képekkel illusztrálva le van irva hogy kell szervert észitenI?Vigyorog amugy eredtin játszottam sokáig és most lich king fel avn téve géppre..mind1 a lényeg a következő vane yg felpachet lich kingem és nem találok a pachez mangos repackot tudtok ti valamit vagy van-e egyáltalán hozzá?Vigyorog és ha tudtok vmi honlapot ami kezdőknek van akk légyszi linkeljétek be nekem.

Előre is kösi mindent!

Pocok


Powered by EzPortal