MaNGOS szerverekkel & egyébb mással kapcsolatos kérdések, problémák

Indította frost, 2008 március 09, 03:52:31 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Armani

Hello!

Erre a kérdésere volt már válasz a Mangos 2.3.3 topickba de bevágom ide is .

glavny válasza :

Armani, nekem vannak 85. szintig javított értékeim karakterekhez, ha érdekel felteszem vhova. Még a 2.3.0-s patch előtti időkből való, voltak páran akik tesztelgették a karikat és kevestellték az értékeket néhol, összehasonlították official karikkal és az alapán javították. Szerény személyem pedig átkonvertálgatta xml-be, ott függvényekkel kiszámoltatta a lvl 70 feletti értékeket 85-ig, peteknek is, majd visszakonvertálgatta.

glavny

Ijet en nem irtam.......de nem gond.Wan egy kerdesem lehet e flasht berakni vlahogy a  mangos php je be?

draqe

Igen, láttam én is a topicot írtad hogy linkelheti de én nem látok sehol linket :S Igazából nincs annyira szükségem a fájlokra mert megcsinálom én magamnak elég sokmindent átírtam már a fájlok között, de nem tudom hogy ezt hol keressem. Ha azokat a fájlokat letölteném akkor sem használnám fel, sztem csak arra, hogy meglessem hol is tárolja a játék az xp követelményt a köv szinthez, jobb szeretem magam megcsinálni a dolgokat ^^ Így az is elég lenne nekem ha meg tudná valaki súgni melyik az a fájl (esetleg fájlok) ami ezért felelős.
Köszi ^^

Armani

Hello !

Glavny sorry , remfarkas irta :)

XML fálok köröt lesz valamelyik de a nevére nem jút az eszembe. Nézd végig az xml fájlokat és megtalálod és számitasd ki 70-75-ig az xp-ket .

glavny

No  akkor nem tudjatok hogy be lehet e vini a mangos php je be egy  flasht valahogy csak azert mer fel hackeltem wow europat meg a tauri oldalat is es onan kiloptam a flash movikat

dregono

1 rövid kérés.
Mi felel azért hogy a vebdorok és az objectek hol vannak lerakva???

frost

Armani te letudnád írni szép részletesen hogy hogyan kell összepakolni egy emut legyen mondjuk ManGOS  na szal  mit töltök le  honnan és hogy pakolom össze ha ezeket letudod írni részletesen és érthetően akk nagyon megköszönném

dregono

Hát ha nem baj akkor én is le tudom:

Letöltöd ezt:http://filebeam.com/b5f6feac12027e97c3fea05e5913f3a5

Aztán setup és mindent hagy úgy ahogy van ne változdasd meg hogy hova rakja stb.

Aztán ha betöltött akkor kiugrik egy ablak abba be kell írni hogy hol van a wow kliensed.Nálam D:\World of Warcraft

Aztán kicsomagolja neked a db-t

Aztán jön a maps.Oda is beírod hogy hol van a wow kliensed

Aztán ha az kész akkor semmit nem kell csinálnod és kicsomagolja a vmapsat.

Aztán ha ez kész akkor bemész a navicattbe és csinálsz egy logint.A pass mangos lesz a többit hagyd úgy.

Aztén be mész a mangosba és ott is mangosba és ha ott nincs csak egy fájl akkor csináld ezt:
Jobb klikk a mangosra exute batch file és a C:\MaNGOS\v5069\sql ban lévő mangosokat szépen berakosgatod.

Aztán vannak még dolgok hogy frissítsd meg hogy érjék el internetről de azt itt megtalálod részletesen:http://wowemu.cwi.hu/ és itt a GYIK ben.

Remélem segítettem ha nem akkor írj

dregono

Egyébként sikerült össze raknom egy mangos revisiont.Csak az a baj hogy.....Nincs benne senki.Most én rontottam el valamit vagy ez ilyen???

colker

#69
mármint npck,objectek ilyenek? az azzért van mert az sql mapából tetted fel a mangos táblát de az csak valami izzé abban nemsok dolog van:P ha az a gond akkor tölcsd le netről az UDB0.9.2.tőt és ezt ted fel a mangos táblátba(persze miután a régi tartalmat belőle kitörölted)
remélem érthető volt ha ez a baj...


frost

kösz de én azt szertném tudni hogy egy nem repack szerót hogy rakok ösze  ;D

frost

Armani te azt mondtad régebben hogy amit nyitottál téma abban vannak a cuccok ahoz hogy összerakjak egy szerót na akk mondd már meg hogy pontosan miket szedjek le és hogy rakjam össze vagy ha vaki más tudja az írja már le ide lécci annak nagyon megköszönném

Armani

Hello!

Amik kellenek egy Reversion-hoz !

Revision 5456 + ScriptDev2 Rev.294 + AH Bot 5.6.4.3 vagy Revision 5456 + ScriptDev2 Rev.294

SQLyog 6.15.:
MySQL 5.0.51a.:
UDB Release :
Scriptdev2_structure
Navicat+Crack Adatbázis kezelő

Ha ezeket letöltöd akkor mindennek jónak kell lennie UDB-t külön kell berakni mondjuk a 0.9.2 -t leszeded és berakod a mangos táblába Navicat segitségével jelszót ugyanugy kell itt is modositani mint mondjuk egy Repackba !

frost

figyu a navicatba nemtok vamiért belépni mikor rámegyek akk bead olyan kis táblát hogy trial és registration a trial-ra nemtok rámenni  ha ki X-elem akk kilép az egyészből ha a registrationre megyek akk kér egy csomó dolgot hogy írjak be szal ez most mitakar???

Powered by EzPortal