MaNGOS szerverekkel & egyébb mással kapcsolatos kérdések, problémák

Indította frost, 2008 március 09, 03:52:31 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

ddjjm

lenne egy problémám: a character táblában a data mező (a jó hosszú) mit jelent?

ToMa3757

Mangos! köszi! De nem TORMA-nak hívnak hanem TOMA nak(de csak itt)
a rosporaval kapcs annyit hogy ide mit kell írni: http://kepfeltoltes.hu/view/080614/873052765n_vtelen_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
ha beírom a mysql felhasználónavemet és jelszavamat az sajna nem jó :S

Mangos

Akkor bocs a név miatt. És azt nem tudom de szerintem a játékon belüli felhasználónevet kéri nem a mysqlost

ToMa3757

Idézetet írta: Mangos Dátum 2008 június 15, 06:20:49 DÉLELŐTT
Akkor bocs a név miatt. És azt nem tudom de szerintem a játékon belüli felhasználónevet kéri nem a mysqlost
Semmi.....De az se jó ha felhasználónevet írom be ami a wow-ban használok :S:SNem tudsz valamit ami segíthetne?

Mangos

Nem, bocs még én is csak most használom másodjára a rosporát. De Armani szerintem biztos tudja, kérdezd tőle

frost

Armani amit tettél fel új WotLK rev na annál mikor elindítom akk a dbc-vel van vami gondja
megpróbáltam hogy ami a revben van dbc kicsomagoló aval csinálom meg a dbc-t de az se volt jó


ezt írja ki:  Some required .dbc files <1 from 54> not found or not compatible:
                C:\MaNGOS\v5950/dbc/ItemExtendedCost.dbc <exist, but have 14 fields instead 15>
                Wrong client version DBC file?
                       

juhaszattee

Üdv! Van egy 6076-os mangos emum, amiben nem működik a spiryt healer! Csak nekem nem működik vagy másoknál se? Elég zavaró hogy nem birok feléledni... :-\ Tud valaki írni egy megoldást???

Armani

Idézetet írta: frost Dátum 2008 június 15, 11:30:29 DÉLELŐTT
Armani amit tettél fel új WotLK rev na annál mikor elindítom akk a dbc-vel van vami gondja
megpróbáltam hogy ami a revben van dbc kicsomagoló aval csinálom meg a dbc-t de az se volt jó


ezt írja ki:  Some required .dbc files <1 from 54> not found or not compatible:
                C:\MaNGOS\v5950/dbc/ItemExtendedCost.dbc <exist, but have 14 fields instead 15>
                Wrong client version DBC file?
                       

Szia !

A MaNGOS WotLK RevPack 6083 Client build 8391 and 8392  a DBC -nek jonak kell lenie mert nálam nem irt ki hibát még a maps -ra sem.

Armani

Idézetet írta: Mangos Dátum 2008 június 15, 11:14:50 DÉLELŐTT
Nem, bocs még én is csak most használom másodjára a rosporát. De Armani szerintem biztos tudja, kérdezd tőle

Életembe nem használtam RoSporát én repackbol kilopott oldalt használok Revision -hoz.
Soha nem tetszettek a Sporák olyan semmitmondoak szerintem. Ebbe az egybe sajnos nemtudok segiteni senkinek. :(

rokee

Valaki tudna nekem segíteni abba hogy csinálok egy karakter és szeretnék még 1-et aztán mind2 eltűnik nem tudom miért:S
Ha valaki tudja a megoldást plz írjon :)

juhaszattee

Idézetet írta: juhaszattee Dátum 2008 június 15, 12:13:35 DÉLUTÁN
Üdv! Van egy 6076-os mangos emum, amiben nem működik a spiryt healer! Csak nekem nem működik vagy másoknál se? Elég zavaró hogy nem birok feléledni... :-\ Tud valaki írni egy megoldást???

Senki?? Szreintem rossz a flag id-je, de nem találok sehol angoshoz.

Armani

Gondolom Amber Repackod van lehetséges hogy pont nem jó a kövi patche javitani fogja.

ToMa3757

hi!
Az lenne a kérdésem hogy hogy lehet eltűnteteni az eredeti weboldalról a cuccokat ami benne van az emuban nekem csak a regisztráció kéne belőle semmi más.... na meg hogyan lehet eltűntetni a Secret Question 1 et és a 2 őt?? az új accounton belül...
Előre is köszi Hello!

ddjjm


ToMa3757

#209
Idézetet írta: ddjjm Dátum 2008 június 16, 11:24:09 DÉLELŐTT
szar a PHP, ami ezt kezelné. (php oldal kódja nincs meg?)
nah ezt most nem nekem írtad ugye? csak akkora kavarodás van ebben a topicba XDXD

PLS VALAKI álaszoljon arra a kérdésemre hogy hogy lehet elt?ntetni a men

Powered by EzPortal