MaNGOS szerverekkel & egyébb mással kapcsolatos kérdések, problémák

Indította frost, 2008 március 09, 03:52:31 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Armani

Toma mivel neked van gondod az oldallal és a válszba benne van az a szó hogy PHP tehát hozzád szol a válsz nem máshoz.

ToMa3757

Idézetet írta: Armani Dátum 2008 június 16, 06:38:22 DÉLUTÁN
Toma mivel neked van gondod az oldallal és a válszba benne van az a szó hogy PHP tehát hozzád szol a válsz nem máshoz.

jah köszi...csak nagyon fáradt voltam sorry amikor írtam és olvastam a post-ot mert akkor keltem, és milyen regoldalat tudsz ajánlani ami nem az emuban van? vagy ha az emuban van akkor hogy tudnám szerkeszteni a weboldalat?ami a kezdőlapon van szöveg azt sehol sem tudom kitörölni vagy átírni...azt hool kell megcsinálni?
Előre is köszi és mégegyszer bocsi

Raven

Sziasztok !

Feltettem a 6088 updatet először semmi baj nemvolt vele de észrevettem,hogy a szervergép  CPU használata felment 100% ra a memória használaton semi különös nem történt.A gép anyira belassult,hogy 2 óra kellet mire restartolni tudtuk. Ez mitől lehet?
A bajt tetétzte,hogy  csináltunk 1 bacupot és a régebbi  6014 -be  bemásoltuk a caractereket  és a realmot.A probléma !:vannak olyan játékosok akik PVP ben nem üthetők és őksem tudnak utni másokat ám creaturákat  gond nélkül hentelik.Valakinek lenne ötlete mi a probléma?

ddjjm

azt se tudjuk milyen oldalad van... de nyitogass meg fájlokat, egyszer csak megtalálod nem?

frost


Laslo07

Sziasztok. Lenne egy kérdésem... Az a helyzet hogy ha adok magamnak egy Sárga itemet pl: Thori'dal, the Stars' Fury vagy az illi pengék. Akor azok eltünnek. Pedig gm vagyok és admin accal is ua ez van meg a playereknél is nemtudnátok valami megoldást erre köszi előre is:)

LayerSlayer

Hali, olyan problémám lenne hogy csinálgattam ilyen jump féleségeket és láttam olyat a egyik szerveren hogy a Arena le van zárva de én nem tudom annak az ID jét kerestemmár sok helyen de nem találtam :S ha vki tudnál hol lehet iet takékbu ID-t akk szoljon plz előre is köszönöm :)

ß<E


Rob

Idézetet írta: Laslo07 Dátum 2008 június 18, 09:35:35 DÉLUTÁN
Sziasztok. Lenne egy kérdésem... Az a helyzet hogy ha adok magamnak egy Sárga itemet pl: Thori'dal, the Stars' Fury vagy az illi pengék. Akor azok eltünnek. Pedig gm vagyok és admin accal is ua ez van meg a playereknél is nemtudnátok valami megoldást erre köszi előre is:)


Szia! próbáld meg miutén beraktátok az itemet próbáljátok beirni hogy .saveall ugy talán jólesz. ha nem akkor Adatbázis hiba

frost

hy valaki nemtudna felrakni 1 linket ahonnét letudok szedni olyan DBC-t ami jó a legújabb WotLK revhez mert én akárhonnét szedem ki a DBC-t nemjó szoval már csak abban bízok hogy valaki feltud rakni egy linket hogy honnét szedjem le a revhez való DBC-t szoval ha valaki tud akk segítsen plz.

Armani

Az a helyzet hogy ami benne van DBC fájok amiket feltöltöttem azok hibátlanok nekem simán müködik mindegyikbe.
Ugyhogy nálad lesz a hiba, néz végig újra az egészet.

frost

#221
Armani megnézem akk mi lehet a gond nálam még anyit kérdeznék hogy mikor frissítem az emut akk ugye ott vannak a frissítésben az sql updatek és a scriptdev 2-ben ami van hogy mangos full script stb azokat is be kell executálnom??? és ami van updates mappa ott van hogy r (valamien szám) mangos sql -na ezt az sql-t mivel hogy az van ott mangos a mangiba executáljam???

LayerSlayer

Sorry h pirossal irtam ne tutam :) de nem tudna vki a kérdésre a megoldást??

Köszi Előre is ßye

Armani

Idézetet írta: frost Dátum 2008 június 19, 03:25:51 DÉLUTÁN
Armani megnézem akk mi lehet a gond nálam még anyit kérdeznék hogy mikor frissítem az emut akk ugye ott vannak a frissítésben az sql updatek és a scriptdev 2-ben ami van hogy mangos full script stb azokat is be kell executálnom??? és ami van updates mappa ott van hogy r (valamien szám) mangos sql -na ezt az sql-t mivel hogy az van ott mangos a mangiba executáljam???

Igen igen mindent értelemszerüen a helyére rakj be. Ée másold is be a revedbe az új sql fájlokat és abból updateld be és nem lesz vele semmi gond.

frost

értem oké thx azt még eltudod mondani hogy ez a rospora hogy műkszik gondol ez arra van hogy tudjak acc-okat csinálni a szerómra meg ez ien honlap lehet nem????na ha az amire én gondolok akk mit kell vele csinálni hogy bejöjjön a honlap???

Powered by EzPortal