MaNGOS szerverekkel & egyébb mással kapcsolatos kérdések, problémák

Indította frost, 2008 március 09, 03:52:31 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

sidani

Huh...
akkor kézileg kell, elinditanod :S a progikat hozzá :D
eggyenlőre probáld így :D
ha nem megy, akkor -nekem sajnos má nincs meg a szerver- kérj egy realmd táblát valakitől. :D

lully

sziasztok, az a kérdésem lenne hogy ti mit használtok pl npc készítéshet, vendor készítéshez stb...
én eddig a minimanager-t használtam de most valamiért nem jó.

Unknown column \'ChanceOrRef\' in \'field list\


tiburka

Hello Lully én a Quice-ot használom ehhez próbáld ki veszteni nem veszitesz vele semmit

frost

hy most pár kérdést egyben feltennék   :D 1-ső észrevettem hogy mind1 mien fajjal vagyok ugyanott kezdek na hát most ezt hogy tudom beállítani hogy mindegyik faj a saját kezdőhelyén kezdjen??? 2-ik kezdésnél a warrior már mind a 3 stance-val rendelkezik na ezzel mit tok kezdeni hogy kezdésnél csak a battle stance legyen meg neki és a többiért küldiznie kelljen??
3-ik van ilyen northrend vendor ami árulja a frostmourne-t + mást is na ezt hogy tom kitörölni végleg a DB-ből??? vagyis meik táblában kell keresnem??? és mi az ID-je  :D ??





                                        erre aki tud válaszoljon plz megköszönném!

Laslo07

Sziasztok.
Annak idején oda tudtam magamnak adni a gm-setet amibe a gm-ek rohangálnak... Nem tudná valaki leírni az id-ket? előre is köszi!

tiburka

Frost!
A 3. kérdésedre egyszerü a válasz megnézed az itempontos nevét és PHPadmin-ba kikeresed majd kitörlöd és a mangos DB-n belül az item_template-ben van asszem ott keress rá és az 1. és 2. kérdésedre csak azt tudom mondani hogy rankj be 1 uj DB-t persze van megoldás de én ezt tenném

Laslo07

Armani mikor lesz update az Amber repackhoz itt az oldalon? Mert úgy tudom az újba benne lesz az s4 és már látam is az update-et tegnap csak nem tudtam leszedni mert szar a link... te mikor rakod fel? előre is köszi ja és ha esetleg tudod a gm ruházatnak az id-jét megköszöném :)

Armani

Az Amber Repack-hoz még nincs kész az update de hamarosan meglesz.
A GM ruházatot meg nézd meg itt : http://thottbot.com/?set=all

Minden 100 feletti a legnagyobb szett és a legjobb.


frost

thx kösz tiburka majd megnézem az 1-2-ik kérdésre vamkitudja a választ mondjuk te Armani ? :D  :D  :D

Armani

Valami adatbázis hiba lehet . Olvastasd be ujra az egészet is updateld.
Ha az sem oldja meg akkor szolj és adok egy jó UDB-t.

kobha

Idézetet írta: frost Dátum 2008 július 06, 12:42:45 DÉLUTÁN
hy most pár kérdést egyben feltennék   :D 1-ső észrevettem hogy mind1 mien fajjal vagyok ugyanott kezdek na hát most ezt hogy tudom beállítani hogy mindegyik faj a saját kezdőhelyén kezdjen??? 2-ik kezdésnél a warrior már mind a 3 stance-val rendelkezik na ezzel mit tok kezdeni hogy kezdésnél csak a battle stance legyen meg neki és a többiért küldiznie kelljen??
3-ik van ilyen northrend vendor ami árulja a frostmourne-t + mást is na ezt hogy tom kitörölni végleg a DB-ből??? vagyis meik táblában kell keresnem??? és mi az ID-je  :D ??





                                        erre aki tud válaszoljon plz megköszönném!

1.-2. Fajok kezdőhelyei ill. spelljeit a playercreateinfo_  táblázatokban találod (normálisabb adatbázisokban jól van beállítva)
3. Nyomsz egy .npc del-t a "northrend" veendorra, vagy kikeresed adatbázisból a "Frostmourne" kard id-jét és törlöd. Vagy csak az árustól törlöd egy .npc delitem "id"-vel...
The FrostMourne - thefrostmourne.eu

Armani

Ismét lehet updatelni :

UDB release 0.10.3: "Dragon Kite"
Requires: Core 6240+

357_corepatch_mangos_6211_to_6240.sql <- apply to mangos database
357_updatepack_mangos.sql <- apply to mangos database

A már régen megszokot helyen megtaláljátok a linket :)

frost

Armani te észrevetted hogy a frissítések behoztak bugokat?? pl: rányomok 1 spellre és kijelölve marad death king-nél nemtom használni a death coilt mert nincs runic power ami a régebbi reveknél volt ha használtam 1 spellt akk adott runic power-t itt már nem meg a blood elf haja kilátszik a sisak alól -((ez  mintha vami grafikai hiba lenne ))rányomtam az összes spellre és mind kijelölve marad ha elsüti ha nem. szal ezek frissítéssel jöttek be meg még sok más amit nem mondtam szal amit mondtál hogy tudsz adni UDB-t abba is van ien???

Armani

#269
Az a helyzet hogy én nem Wotlk -zok mert még mindig szar.
Amig nem lesz rendes verzió csak ez a szar Alpha vagy Béta addig én nem is fogom haználni föleg nem élesbe.
Amikor kiadják majd rendesen akkor is tele lesz bug halmazzal.
Megnéztem az enyémbe amit leirtál és abba is ugyanilyen szar. Pedig ez a német UDB most a legjobb és legelörébb haladot a Wotlk-ba.
Ha neked nem az van benne akkor szedd ki a MaNGOS WotLK RevPack 6140 + ScriptDev2 Rev.450 + ACID 0.0.2 r13(Client 3.0.1.8471/8472  -ból.

Powered by EzPortal