MaNGOS szerverekkel & egyébb mással kapcsolatos kérdések, problémák

Indította frost, 2008 március 09, 03:52:31 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Armani

Milyen Update 2.4.3 ? Az majd csak akkor lesz ha Blizz is befelyezte a PTR -t, az meg még odébb lesz.


juhaszattee

Hali! Olyan problémám lenne, h módosítottam az Amber repackomban a jelszót(minden fileban átírtam amit az oldalon lévő leírásban találtam),de amikor indítom az amberGUI.exe-t és a mysql-t akkor teleírja a log-ot hibával:Error: mysql-nt failed to respond... Amikor frissíteni szeretném, akor az exe telepítő is ugyanilyen problémával leáll. Tud vki erre vmi megoldást??

Laslo07



ati162

Hellotok tudna valaki segíteni mert nekem már 2napom ment rá és nem jöttem rá mi a baja felraktam a:X-Repack 1.6.4 TBC 2.1.3 kliens verziót minden rendben ment a telepítésnél de amikor megpróbáltam accountot csinálni a http:\localhost\ -on akkor ezt írta ke nekem hogy:Fatal error: Call to undefined function mysql_query() in C:\Program Files\X-Repack\www\core\dbsimple\Mysql.php on line 152
na most nem vagyok nagy angolos de naggyából lefordítottam és azt a számot amit át kell írni azt egyessével átírtam 0-152ig de egy se volt jó!
ha valakinek is volt ijen problémája és tudta kezelni akkor pls írja le nekem
előre is THX

cNobody

Fatal error: Call to undefined function mysql_query() in C:\Program Files\X-Repack\www\core\dbsimple\Mysql.php on line 152

nah akkor ez azt jelenti hogy a 'mysql_query()' függvény nincs definiálva a megadott elérési útvonalon található 'Mysql.php' fájlban ami 152. sorban lenne mehívva.

ati162

#292
Látom te jó angolos vagy mert nekem nem teljesen ez j

cNobody

ez PHP beli probléma ahhoz meg nem értek tehát a honlappal van gond
amugyse hallottam még az x-repack-ról
ugyhogy bocsi de fogalmam sincs mi lehet a probléma

esetleg nincs feltelepíve vmi kiegészítő progi pl: .net2 vagy mittomén

ati162

Na mind1 én lemondok a szerverek csinálásáról mert az egyik elindul van accountom is de nincs benne BC a másik el se indul a harmadiknak meg nem lehet accountot csinálni mindent kössz!

Armani

Használj Amber Repackot ha repackokat szereted az hibátlanul müködik 2.4.2 verzió.

ati162

 ;D nem az hogy szeretem de haverom szerint máshoz hülye vagyok szóval az időmet se pocséklom vele

Armani


lully

Sziasztok, van egy kis problémám a character tábla létrehozásakor.

[Err] 1072 - Key column 'bones_flag' doesn't exist in table
[Err] CREATE TABLE `corpse` (
  `guid` int(11) unsigned NOT NULL default '0' COMMENT 'Global Unique Identifier',
  `player` int(11) unsigned NOT NULL default '0' COMMENT 'Character Global Unique Identifier',
  `position_x` float NOT NULL default '0',
  `position_y` float NOT NULL default '0',
  `position_z` float NOT NULL default '0',
  `orientation` float NOT NULL default '0',
  `zone` int(11) unsigned NOT NULL default '38' COMMENT 'Zone Identifier',
  `map` int(11) unsigned NOT NULL default '0' COMMENT 'Map Identifier',
  `data` longtext,
  `time` bigint(20) unsigned NOT NULL default '0',
  `corpse_type` tinyint(3) unsigned NOT NULL default '0',
  `instance` int(11) unsigned NOT NULL default '0',
  PRIMARY KEY  (`guid`),
  KEY `idx_bones_flag` (`bones_flag`),
  KEY `instance` (`instance`)
) ENGINE=InnoDB DEFAULT CHARSET=utf8 ROW_FORMAT=DYNAMIC COMMENT='Death System';
[Msg] Finished - Unsuccessfully
--------------------------------------------------


tiburka

#299
Üdv mindenki!

1. Miért van az hogy a Mage-nél a Blinket se az ascent se a mangosba nem tudják megcsinálni normálisan
2. A retri palának a Crusader strike-ja asszem 110% weapon dmg-el odavág ez se müxik 2000 eket ütök auto attackal és Crusader strike-al 1500-at ....durva
3. A mage fireball-lal sokkal nagyobbat lö mint pyroval pedig forditva kéne hogy legyen
4. A warriornál is a Mortal Strike kisebbet csap mint az auto attack és az Overpower is nagyobbat kéne hogy csapjon mint az auto attack
5. A Resilience sehol se müxik
én ezeket tudom mert jáccottam eredetin

ezek 1 kicsit furák na mind1 a lényeg hogy tud valaki olyan scriptet vagy valamit amivel ezeket a hibákat helyre lehet pofozni?

Powered by EzPortal