MaNGOS szerverekkel & egyébb mással kapcsolatos kérdések, problémák

Indította frost, 2008 március 09, 03:52:31 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

ati162

Hellotok újra megokosodtam 1 kicsikét és mostmár elindul a szerver csak nincs rajta egyetlen egy NPC se meg itemet se sűrűn látok valahol olvastam már ezt csak nem találom valaki pls írja le mert valami ojat olvastam hogy hibás valamijen fájlom csak azt nem tudom hogy mejik és hogy honnan tudok beszerezni
előre is thx

ati162

áá JE nem kell semmi megcsináltam je sikerült minden jó csak valaki pls adjon már 1 ojan parancs sort amit ki is tudnék nyomtatni thx  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Speeros


A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

Gondoltam kipróbálom ezt az Amber Repackot de ilyesmi hiba csúszott bele valaki tudna segíteni nekem?
Html/Css/JavaScript/Php/C++/Mangos framework
CNC esztergályos, marós

Armani

Ha kicsogoltattad vele a mpaokat akkor abba hiba nem lehet viszot arra figyelni kell hogy a dbc és maps mappát nem a helyére akja be hanem egy külön másik DATA mappába onnan át kell másolni a helyes elérési utas mappába ami nem más mint a C:\MaNGOS\Data\Tbc\
Azt hiszem hogy valahova ide rakja be a kicsomagolt fájlokat mappástól
C:\MaNGOS\v63xx\ DATA  innen kell átmásolni vagyis áthelyezni a legelöször irt helyre és minden jó lesz vele.

ati162

Hellotok!
Armani te értessz a teleportos dolgokhoz???
Mert csinállni akarok egyet de nem pontosan tudom hogy hogyan kell mert olvastam itt egy topikban és meg is csinálltam de valami hibás lehtett mert nem volt jó a teleport :S
ha valaki tud segíteni pls írja le

ati162

Idézetet írta: ati162 Dátum 2008 augusztus 04, 01:35:57 DÉLELŐTT
Hellotok!
Armani te értessz a teleportos dolgokhoz???
Mert csinállni akarok egyet de nem pontosan tudom hogy hogyan kell mert olvastam itt egy topikban és meg is csinálltam de valami hibás lehtett mert nem volt jó a teleport :S
ha valaki tud segíteni pls írja le

Nem pontosan írtam le hogy mi is a problema hát megcsinállni megtudom a teleportot de elősz

Armani

Ha jól tudom pontos kordinátákat kell megadni hogy pontosan hova is vigyen az a kavics ezalatt azt értem hogy
x y kordináták és azt kell beirni az elkészítet teleportodhoz.


Armani

Kiadták az UDB_0.10.3_Update Pack 359 _Core 6439+_SD2_554 + ACID 19 lehet frissiteni !
Letöltési hely a szokásos helyen Core / MaNGOS Amber -es topick-ba.

horvyp

#324
Sziasztok! Nekem az lenne a kérdésem, hogy hogyan lehet olyan itemet készíteni amibe saját szöveget tudok írni (jegyzettömb szerűség) mint pl ez: http://www.wowhead.com/?item=9565 Utána meg be szeretném tenni a kezdő karaktereknek hogy rögtön ottlegyen a táskájukban. Ha valaki ezeket le tudná írni megköszönném.

Rob

item_template táblában tudod létrehozni a saját fegyvered és hogy mivel induljon?? azt ne tőlem kérdezd mert nemtudom

Senti

#326
Playercreateinfo_item táblában tudod beállitani, hogy mi legyen a karakterek táskájában kezdéskor. Ha saját itemet készitesz van egy olyan ruplika h description. amit ide beirsz az látszódik akkor ha rákattintasz az egérrel. Én pl. készitettem egy aranyrudat amit a vendorok 50000 g-ért vesznek meg. A descriptionba pedig beirtam "Add el hogy legyen aranyad" és ezt betettem a kezdő karik tatyójába.

Rob

de célszerűbb lett volna ha egyből 50000g vel indítod őket nem?



Powered by EzPortal